Jump to content
diamondgloss

Jõusaal

Recommended Posts

Palun vastake küsimusele: milline on parim jõusaal (Tallinnas)?

Otsin head jõusaali, kus käia, aga seni pole veel leidnud sellist, mida püsivalt külastada ;)

Oleks väga tore kui vastaksite :( :

Reval Sport on kõige parem minu meelest atmosfääri ja erinevate masinate suure hulga poolest.

Arctic-Sport, siis on tükk tühja maad ja tulevad teised :(

Palun vastake küsimusele: milline on parim jõusaal (Tallinnas)?

Otsin head jõusaali, kus käia, aga seni pole veel leidnud sellist, mida püsivalt külastada :o

Oleks väga tore kui vastaksite ;) :

Reval Sport :(

Oleme Jokeriga saanud treenida mitmetes Tallinna saalides, aga vastuseks jääb ikkagi üks: Arctic Sport loomulikult.

Tohutult ruumi, sõbralik õhkkond, kena sisustus, meeldiv klienditeenindus, palju lisavõimalusi- ühesõnaga mõnus treenida!

Palju Arcticus aastamaks on? Seal vist kuukaarte ja muid võimalusi eriti ei pakuta?

Reval Spordis on küll palju masinaid, aga kõik on suht amortiseerunud ja paljudel masinatel on kerge loks sees. Muidugi riietusruumid/pesuruumid jätavad ka soovida.

Palju Arcticus aastamaks on? Seal vist kuukaarte ja muid võimalusi eriti ei pakuta?

Reval Spordis on küll palju masinaid, aga kõik on suht amortiseerunud ja paljudel masinatel on kerge loks sees. Muidugi riietusruumid/pesuruumid jätavad ka soovida.

Riietusruum on veel normaalne ju ja pesuruum on nüüd all uus.

Käin trummi jõusaalis ja väga rahul - olgu rahvast palju on, aga kükipuur on ALATI vaba. 75% oma trenniajast veedan selle juures (kükid, jõutõmme, püsti surumine, seljale kangi tõmbed). Ei näe mingit põhjust, miks peaks mingis uhkes saalis käima - masinad on üldiselt naistele.

Reval sport on veits vanem ja EESTI suurim jõusaal, tasemel treenijad,pesemistingimused pole parimad

Artic on väiksem, kuid kõik on uus,kallim.

Sina otsustad

Tavaliselt käin Jüris Rae Spordikeskuses.

Põhjuseks on treeningkoha ligisus, mõistlik kuutasu ja normaalne jõusaali sisustus. Pesuruumis vahepeal vesi jukerdab aga selle kannatab ära.

Enne seda käisin natukene aega Tallinna Spordihalli "säästusaalis". Väga väike ruum, vähe seadmeid ja pesemistingimused ka just kõige paremad polnud. Samas hind oli väga soodne.

Eelmine aasta üks_koma_päev oli idee proovida linnas trenni teha.

Esimesena astusin läbi Arctic Sport Clubist - alguses kohe pakuti aastast lepingut, alternatiiviks oli võtta "tutvumispilet" 240,- eest. Kindlasti tip-top koht aga 1x maksumus oli pool minu hetkel treeningkoha kuutasust.

Nu otsustasin, et käin ka Coral Club`is asja uurimas. Seal oli pilet 200,-.

Silma on jäänud Õismäe ujula jõusaal. Kodulehel reklaamivad, et neil on 2 saali ja hulganisti seadmeid ning 1x maksumus 55 - 100,- EEK.

Olen käinud ka Keila ujula jõusaalis. Väga väga väga palju seadmeid ühes väikeses ruumis. Pesemisruum oli suht "kitsas". 1x maksumus 60 - 95,- EEK.

Loodan, et sellest pikast jutust oli abi otsustamisel. :ph34r:

Edited by klumiste

Mulle ei meeldi, kuidas uuema aja spordiklubid ennast müüvad. Et klubis treenida, siis pead otsekui mingisse ususekti astuma, millest lahkutakse vaid jalad ees. :ph34r:

Endale meeldib treenida jõusaalides:

- kus on kõik vajalikud asjad olemas (erinevad vabad raskused ja vähemalt üks kardiomasin)

- kus on vähe inimesi( kõiki vahendeid saab suvalisel hetkel kasutada)

- kus ma ei pea kartma et mult midagi varastatakse

- kus minuga käitutakse viisakalt (ka turundusjoorupiga koormamine on ebaviisakas)

Reval ja Arctic igatahes neile nõudmistele ei vasta. Üks ühtedele, teine teistele...

- kus ma ei pea kartma et mult midagi varastatakse

Käisin eelmise aasta lõpus sellises kohas nagu Valga Staadioni jõusaal.

Sauna osas ei käinud riietuskapil uksed lukku. Lukku lihtsalt polnud :D

Kohalikud vaatasid kummaliselt, et miks ma oma maist vara kaasa kannan. :unsure:

Hiljem rahunesin maha ja panin asjad kappi ja oh üllatust - keegi ei tahtnudki mu asju.

Ma ei kujuta sellista asja Tallinnas ette.... :ph34r:

Klumiste, sa käid jõusaalis 1x piletitega :D ?

Kuupilet on reeglina odavam siiski.

Kallis sõber, palun loe mu postitust tähelepanelikult.

Ma tõin välja 1x hinnad.

Kuukaart tuleb loomulikult kõikjal odavam.

Aga ma pole nii rikas mees, et omada kuukaarti kõikides Tallinna jõusaalides :P

Mõnel klubil nt üldse pole kodulehel välja toodud 1x maksumus. :ph34r:

Aga kuidas sa saad teada kas sulle see koht sobib, kui pole kohal käinudki? :unsure:

Kallimas kohas esimesel võimalusel pakutakse kohe aastast lepingut.

Läksin Arcticusse liitumist tegema, aga kellelgi polnud minu jaoks aega. Ja ma ei ole pirtsakas klient. Siis läksin Coralisse ja olen väga rahul.

nõustun täiesti, kuidas ma saan teada ka see on hea jõusaal või mitte kui seal yhekorra piletit osta ei saa... kahtlane koht

Coral Club 1x 100 eek (jõusaal, saunad, ujula, korralik riietusruum, head treenerid jne )

Ma ei kujuta ettegi, kui peaks ühe külastuse eest 100 kr välja käima. Minu jaoks see teeks 400 kr nädalas ning ca. 1600 ühe kuu kohta. Siis ilmselt jõusaalis üldse ei käiks (üliõpilane).

Hetkel maksan ise 25.- ühe korra eest ning ca. 400.- kuus. Väga heas jõusaalis käin, jätan saladuseks, kus see asub. Muidu tuleb sinna liiga palju rahvast:)

Tavaliselt käin Jüris Rae Spordikeskuses.

picture_072.jpg

Põhjuseks on treeningkoha ligisus, mõistlik kuutasu ja normaalne jõusaali sisustus. Pesuruumis vahepeal vesi jukerdab aga selle kannatab ära.

Enne seda käisin natukene aega Tallinna Spordihalli "säästusaalis". Väga väike ruum, vähe seadmeid ja pesemistingimused ka just kõige paremad polnud. Samas hind oli väga soodne.

Eelmine aasta üks_koma_päev oli idee proovida linnas trenni teha.

Esimesena astusin läbi Arctic Sport Clubist - alguses kohe pakuti aastast lepingut, alternatiiviks oli võtta "tutvumispilet" 240,- eest. Kindlasti tip-top koht aga 1x maksumus oli pool minu hetkel treeningkoha kuutasust.

Nu otsustasin, et käin ka Coral Club`is asja uurimas. Seal oli pilet 200,-.

Silma on jäänud Õismäe ujula jõusaal. Kodulehel reklaamivad, et neil on 2 saali ja hulganisti seadmeid ning 1x maksumus 55 - 100,- EEK.

Olen käinud ka Keila ujula jõusaalis. Väga väga väga palju seadmeid ühes väikeses ruumis. Pesemisruum oli suht "kitsas". 1x maksumus 60 - 95,- EEK.

Loodan, et sellest pikast jutust oli abi otsustamisel. :)

Olen nõus et Rae Spordikeskus Jüris on väga mõnus koht. Ühe korra pilet kuni 22a-sele on 30 ja kuukaart vist 250(võibolla ka 300), ruumi on piisavalt, muusika, pole palju rahvast, üldiselt sõbralik õhkkond, ning koguaeg ühekorra pileteid ostes ei tule üldse kallis, kuukaardiga nimelt se jama et võib raisku ju minna

Edited by Mailman

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.