Jump to content
Sign in to follow this  
germo1002

16

Recommended Posts

füüsiline tegevus on ALATI HEA. Oled sa siis 6, 16 või 66.

punkt.

Näiteks mu sõber rääkis et ei ole mõtet jõusaalis käia et see ei areta midagi et liigesed võivad valesti kasvama hakata ja igast sellist juttu :D

Pole kahtlustki, et su sõber ei jaga asja lihtsalt!

Näiteks mu sõber rääkis et ei ole mõtet jõusaalis käia et see ei areta midagi et liigesed võivad valesti kasvama hakata ja igast sellist juttu :D

See ei areta midagi? Igasuguseid loomatõuge aretatakse, lihaseid arendatakse ja treenitakse. Liigestele võib aga mingi harjutuse valesti sooritamine küll halb olla, jah.

Olen kuulnud igasuguseid jutte , et alla 16 ei ole mõtet jõusaalis käija. Vastab see tõesti tõele

Laste/noorukite jõutreening kui selline, erineb täiskasvanu jõutreeningust. Kindlasti tuleks siinkohal konsulteerida treeneriga. Asjale tuleb lihtsalt õigesti ja õigete meetoditega läheneda.

Olen kuulnud igasuguseid jutte , et alla 16 ei ole mõtet jõusaalis käija. Vastab see tõesti tõele

Kui sa oled veel 16, siis tähendab, et kasvad ilmselt veel.

Peamine vast oleks mitte kasutada selliseid raskusi - näiteks kükkide puhul, mis ületab sinu kehakaalu.

Kui sa oled veel 16, siis tähendab, et kasvad ilmselt veel.

Peamine vast oleks mitte kasutada selliseid raskusi - näiteks kükkide puhul, mis ületab sinu kehakaalu.

Ei usu küll et siin sellist piiri saab panna. Raskuseid võib ikka vastavalt oma treening kogemustele kasutada...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.