Jump to content
tsanm

Kõht valutab

Recommended Posts

miks kõht paar tundi pärast Muscle+ kasutamis täiega valutama hakkab? kaks korda on nii juhtunu ning varem pole toidulisandeid kasutanud. panin pulbrit umbes 2dl piimaga segamini.

miks kõht paar tundi pärast Muscle+ kasutamis täiega valutama hakkab? kaks korda on nii juhtunu ning varem pole toidulisandeid kasutanud. panin pulbrit umbes 2dl piimaga segamini.

Mul selle toidulisandiga mida ma kasutan (HT-R) on nii et kui piimaga võtan on kohe kõht lahti ja väga paha olla, aga kui veega võtta pole viga midagi, niiet äkki proovi veega mitte piimaga.

Võibolla on laktoosi vastu allergia? Tuleks proovida segada mõne muu vedelikuga. Kui häda kordub, võib olla asi siiski toidulisandis.

Edited by akaimar

Mul oli samasugune kõhuvalu, ükskord hakkasin ka oksele, kui hakkasin neid asju tarbima. Hiljem tõenäoliselt harjute ära.

mul oli sama jama just muscle+ puhul

juba juues oli vastik

aga näiteks hera 80 on ok

Üldjuhul tekitab sellist protsessi vadakus leiduv laktoos. Selle vastu aitab kui tarbida toidulisandeid mis sisaladvavad vadaku-isolaati. Minu teada sisaldab isolaati ka Muscle +. Kas tootja tõesti petab tarbijat. Isolaat on üldjuhul ka alati kallim.

Üldjuhul tekitab sellist protsessi vadakus leiduv laktoos. Selle vastu aitab kui tarbida toidulisandeid mis sisaladvavad vadaku-isolaati. Minu teada sisaldab isolaati ka Muscle +. Kas tootja tõesti petab tarbijat. Isolaat on üldjuhul ka alati kallim.

jah eksisin, vaatasin järgi. Vadaku- isolaati sisaldab hoopis Whey +

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.