Jump to content
Guest musclipaisutaja

Uus haige mood?

Recommended Posts

Guest musclipaisutaja

saali on tekkind aina juurde ja juurde igapäevaga siukseid tobedate lyhikeste LILLELISTE pyxtega kurejalgadega noori tonte, peale selle on neil sorakil karvad peas, siuxed lõngused noh nigu jõusaali ära eksind? ja mida nad sinna ronivad? ei pinguta ja ajavad aind oma koolipoisi juttu ja jobutavad saalis.

nadnäevad välja nagu need rulatajad või nagu need poisiksed kes väikeste jalgratastega sõidavad, siuke totakas noorte mood mida ma ei mõista.

normaalne jõusaalis treenija kannab jõusaali riideid, teeb kõvasti trenni ja ei aja möla, pea on kiilakas pigem...

aga need laiad lillelised püksid on ikka eri tobedad küll!

kas siit foorumist mõni ennast tundis ära ka? siis võiks rääkida oma stiilist ja mis teeb jõusaalis?segavad teisi treenijaid aind!

Sinu definitsiooni järgi võib ennast ka vist sinna lõnguste hulka liigitada, kuigi ma ei tea, mis on see piir lõnguse ja mitte-lõnguse vahel.

Mingeid lillelisi treeningpükse ei oma, samuti ei kanna plätusi ja muid selliseid rannariideid. Eelistan sellist liibuvamat stiili.

endal kah mingid lillelised püksid olemas ,selle suve mood mingine .Eks nad ikka närvi aja jah ,mulle isiklikult ei meeldi lõngused ;) eriti mingite peenikeste jalgadega :D

jõusaali õigust ei saa kellegilt ära võtta :P

olen ise ka selliseid jõusaalis kohanud ,suht narrid näevad välja :P

minu arvamus on selline, et mistahes laadi riideid ka ei kanta, oluline on, et need ei haiseks. Kui on lilleline puks ja sellest 1m kauguselt moodudes lehka ninna ei loo, siis ma ei pane neid pukse tahelegi. Ja kui keegi jutustab-suhtleb joukas, siis pigem suhtun hasti sellesse, sest eestlane on niikuinii niivaikne ja kinnine, et ma soosin ja kiidan heaks kull iga sangviinilisuse eestlase puhul, las suhtlevad, ongi tunne, et olen inimeste seas. Las suhtlevad ja kannavad mida soovivad, mind jatab taiesti kulmaks, pohiline, et minu hingeohku ei rikutaks. Vblla kui riide epa loleks midagi rundavat kirjas, ala "juudid ahju" vms, siis see arritaks, aga lilled, no nendest pole kull miskit.

saali on tekkind aina juurde ja juurde igapäevaga siukseid tobedate lyhikeste LILLELISTE pyxtega kurejalgadega noori tonte, peale selle on neil sorakil karvad peas, siuxed lõngused noh nigu jõusaali ära eksind? ja mida nad sinna ronivad? ei pinguta ja ajavad aind oma koolipoisi juttu ja jobutavad saalis.

nadnäevad välja nagu need rulatajad või nagu need poisiksed kes väikeste jalgratastega sõidavad, siuke totakas noorte mood mida ma ei mõista.

normaalne jõusaalis treenija kannab jõusaali riideid, teeb kõvasti trenni ja ei aja möla, pea on kiilakas pigem...

kas siit foorumist mõni ennast tundis ära ka? siis võiks rääkida oma stiilist ja mis teeb jõusaalis?segavad teisi treenijaid aind!

Ma ei saa aru, kas Sa käid saalis trenni tegemas või teiste välimust vaatamas?

avalik jõusaal ei ole reserveeritud kiilakatele jõusaali riietega "tõsistele tegijatele". kui keegi ainult välimuse pärast sind närvi ajab siis peab küll vaimset poolt kehale järele aitama. iseasi kui "lõngused" lällavad ja muidu veiderdavad. aga see häiriks ka ju sama moodi ka "mittelõnguste" puhul. mul endal on juuksed poolde selga kuid trennis käin ikka raskusi tõstmas.

olen näinud täpselt samasuguseid skeitereid. aga ei tee neist välja eriti, on palju veidramaidki tüüpe nähtud.

Edited by Mr.Y

Visuaalne külg lühikeste pükste puhul mind ei sega, aga praktilise poole pealt küll. Pingid on niigi higised. Või kui just seltsimehed jobutavad siis vist ei higista ka.

välimus välimuseks ja võibolla nad suures jõusaalis ei segagi ega jää ette kus palju ja mitmeid masinaid. väikses saalis aga hoiavad sellised tolgused masinat kinni samas neil puhkepausid on vägapikad, jobutavad niisama ja mängivad lolli pingutamata. see on näha ka nende välimusest et suur lihas ja jõud pole nende eesmärk. nad teevad harjutusi suvalises järjekorras räägivad kõigest muus mis trenni ei puuduta, eriti kool...põhiline on et nad segavad tõsist treenijat hoides kinni masinaid, omal neil eesmärki ei paista olevat, teevad suvaliselt ja kaoootiliselt ilma süsteemita.

tõsine tüüp pingutab maksimum, ei lahku masina juurest või kangijuurest eriti, puhkepausid 20 sekundit kuni 2 minutit, kannab spets trenni riideid jm. varustus. pole näind lillesliste laiade pükstega tõsist tegijat-tola tolgused ikka need kräsupead. pikad juuksed on veel ok nagu hevimeestel aga need poolpikkade juustega lõngused? mida nad ronivad jõusaali-on ju näha et neil polegi plaanis ei jõudu ega massi arendada, viidavad vaid aega, ja mitte aind enda aega

ÄRA ÜLDISTA

ma olen sinu sõnu kasutades poolpikkade juustega lõngus

see ei tähenda et ma trenni täie tõsidusega ei võtaks

see ei tähenda et ma teisi kuidagi segaks

:)

Riie ei riku meest... Oma parimas vormis olles k2isin j6usaalis erepunase ilma k2isteta rasedatele m6eldud kombinesoonis (igatsugu pluusikesed veel all) :) ...ja mina olen ka harjutuste vahel lobiseja. Vaat mulle meeldib suhelda...

Edited by AileKuuda

ma eelistaks kahtlemata seda kurjejalgadega kahupäist lillepükstes isikut, inimesele, kes omab sellist pealiskaudset ja rumalalel inimesele omast arvamust.

Kahtlemata kõiki inimesi häirivad trennis need, kes seal jobutavad aga sellise järelduste tegemine näitab vaid sinu mõistuse vajakka jäämisi.

Teemaalgataja, keskendu treeningule ja ära vahi teisi!

jutt jumala õige:D ma nagu tõesti ei saa aru, et kui sul on lillelised püksid ja mingi "lõng", et siis autommaselt oledki kohe tont jah....

mul on lillelised püksid (kuigi käin rannas, mitte trennis nendega) ja lõng olen ka olnud.... pole kunagi takistanud mul trenni teha

ja mulle näiteks käivad jubedalt pinda mingid siuksed (tihti kiilakad) tüübid, kes oma ülakeha ilusti üles on ehitanud, aga kui jalgu vaatad, siis küll ei ütleks, et saalis käivad :( ... no ja kuna nad ülalt ikka põkid paistavad, siis on saalis kah nagu mingid isad ja hoiavad masinaid pidevalt kinni seletades ja jumal teab mida tehes ;) .... sellised "kurejalgadega lillelised lõngused" segavad mind palju vähem, sest nad pole mingid erilised saali poisid ja saavad aru, kui kuskil ette jäävad :P

but thats just me thinking :)

Edited by raptor

Väga hull tegelane oled ;):D Tahad öelda et sa ei või enne jõusaali tulla kui oled AMBAAL valmis ? Ehk need peene jalalised tulevadki et ennast suuremaks treenida vms ?

Ma arvan et sa oled ise see kes sõbraga jutustab jõusaalis ja halvustad teisi. :)

Ja minumeelest on tobe ka see, kuidas sa eesti või misiganes keeles siin kirjutad (pyxid, siuxed, nigu, aind jne)...kas see on ka mingi tobe noorte mood või? Vähem möla ja rohkem trenni, mehed :)

Mul on pikad juuksed. Mis ma tegema pean, et sulle meele järgi olla? Miks ma peaks kedagi teist kuulama selles suhtes, mida ma kannan v milline välja näen?

Trenni teen normaalselt

Edited by gmaster

sellised mida saab fitness.ee jm. kulturismi portaalide kaudu või poest osta ja mida võib näha kulturistidel(profidel) videodel seljas.

ottomix jalatsid, uncle sam firma riided, grazee wear, gasp, world gym, powerhouse gym, jm....

Väga peen... Pigem keskenduvad riietele ja toidulisanditele need ning igasugu muule atribuutikale need, kelle jaoks treenimine ise on liiga raske ja nõme. :)

sellised mida saab fitness.ee jm. kulturismi portaalide kaudu või poest osta ja mida võib näha kulturistidel(profidel) videodel seljas.

ottomix jalatsid, uncle sam firma riided, grazee wear, gasp, world gym, powerhouse gym, jm....

Selle loogika järgi siis nii, et enne külastan tuntud spordipoode, kus ostan tuhandete eest kokku spordivarustust ning alles siis julgen esimest korda üle jõusaali/spordisaali ukse piiluda? :)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.