Jump to content
Sign in to follow this  
asdfghjkl

hommikumahlad

Recommended Posts

Miks hotellisdes on hommikusoogi-lauas mahladest pakutud alati need kaks mahla:

1. apelsinimahl

2. ounamahl

Muid mahlasid pole kunagi hommikuti. Kuidas seda seletada?

Voiks ju moelda ,et ploomimahl oleks hommikul maole palju rahulikum kui happeline apelsinimahl.

1. apelsinimahl

2. ounamahl

Voiks ju moelda ,et ploomimahl oleks hommikul maole palju rahulikum kui happeline apelsinimahl.

Kuna neid juuakse reegline kõige rohkem :rolleyes:

No hea kui neidki on- Eestis pigem on levinud mahlajoogid, mitte 100% mahlad. Käin ise üsna palju komandeeringus ja juba olen harjunud, enamus sööki on külmakotiga lihtsalt kaasas- tassimise vaeva ju ei ole, kuna pagasnikus see eriti ruumi ei võta. Samas ei ole kunagi probleemi, et kas ja kuna süüa saab ja kas on ikka õiged asjad :rolleyes:

Mahla ma hommikuti ka ei joo, pigem ikka kohvi. Ja mõni kangem koor on endal kaasas, kuna tihti ei ole hotellides seda, mida vaja. Piim on aga liiga lahja mu jaoks.

aga vblla on nii ,et need mahlad kuidagi "imenduvad" voi sobivad muul viisil kuidagi hasti hommikuks. sest ma ole ntoesti trendi nainud, ni ion jatkuvalt, et just apelsini mahl on laual, ja kui ma seda hommikul jooksin, siis oleksi nmaohaavades, ometi nad ei paku ploomimahla, mida ma ootaksin ,vaid just apelsini ja ouna, molemad on nagu happelahused ja sobivad viina peale pigem ,mitte aga hommikul soogiks. Voibolla on siis lihtsalt sedalaadi traditsioon, et hotellikulastaja saab jah hommikul enam-populaarset mahala ( apelsini ), et siis seetottu ka see mahl seal. Ma votaks kull oma hotellist selle mahla laualt ara, kui mul oleks hotell. Aituma kaasa motlemast siis.

1. apelsinimahl

2. ounamahl

Apelsin ja õun ei ole happelised vaid aluselised. Hoopis ploomid on happelised.

Hotellides pakutavad hommikusöögid ei kannata minu arust üldse mingit kriitikat. Kui mul on olnud vaja mõnes hotellis ööbida, siis, kui aeg seda vähegi on võimaldanud, olen ma hommikust alati mujal söönud või veel parem, ise valmistanud.

tihti tehakse need "mahlad" ka kohapeal siirupist, ja kõige usutavama maitsega on õuna ja apelsini

mina olen sellist asja näinud

1. apelsinimahl

2. ounamahl

Esiteks kõigile inimestele on need mahlad kõige vastuvõetavamad. Teiseks on need kõige odavamad mahlad sisse osta. Hotell peab ju ka võimalikult palju kasumit teenima.

1. apelsinimahl

2. ounamahl

Apelsinimahl on alati hommikulauas just oma kasulikkuse poolest. Apelsinid sisaldavad erinevaid mineraale ning vitamiine.

Põhiliselt C-vitamiini. Ning juues hommikul ühe klaasi mahla, saame sellest terve päeva koguse kätte.

Vähemalt sellist juttu kuulsin ühelt targalt inimeselt.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.