Jump to content
Guest Külaline_treenija_*

Hea trennikaaslane...

Recommended Posts

Müüdi küll. Vähemalt korraldajad ise ütlesid, et nad jäid kahjumisse, sest müüdi 20 000, kuigi nad ise ootasid 30 000 pead.

Arusaadav, keegi ei tahtnud seda jama kuulma tulla :D

Maitse üle vaieldakse, teadsid seda :D

Intsu, ära hakka jälle peale. :D Üldiselt maitse üle siiski ei vaielda, sina seda vist lihtsalt ei tea.

dirty scorpion no mõlemad on maailma vaieldamatu tipp siiski oma stiilis, Aero on küll kauem tegutsenud ja selle ajaga rohkem fänne kogunud aga siiski... praegu on kuulavad noored rohkem sellist muusikat nagu 50 seda teeb. Ja ega ma polegi väitnud, et see postitus mingi absoluutne tõde on, ma pole mingi muusikaspetsialist. Ja sellest Wu-Tang Clan-ist pole ma midagi kuulnud.

Intsu, ära hakka jälle peale. :D Üldiselt maitse üle siiski ei vaielda, sina seda vist lihtsalt ei tea.

dirty scorpion no mõlemad on maailma vaieldamatu tipp siiski oma stiilis, Aero on küll kauem tegutsenud ja selle ajaga rohkem fänne kogunud aga siiski... praegu on kuulavad noored rohkem sellist muusikat nagu 50 seda teeb. Ja ega ma polegi väitnud, et see postitus mingi absoluutne tõde on, ma pole mingi muusikaspetsialist. Ja sellest Wu-Tang Clan-ist pole ma midagi kuulnud.

Ära nüüd nii lihtsa asjapeale solvu ka, naljast peaks ikka aru ka saama :D

Tänapäeva noorus on hukas, täna linnas nägin kuidas üks noormees kusagil 23 aastane oli nii juua täis et magas virujuures seinaääres maas, suitsupakk ja pudel kõrval :D

Tänapäeva noorus on hukas, täna linnas nägin kuidas üks noormees kusagil 23 aastane oli nii juua täis et magas virujuures seinaääres maas, suitsupakk ja pudel kõrval :D

Ja loomulikult on selles süüdi räppmuusika,kas pole?

Ja loomulikult on selles süüdi räppmuusika,kas pole?

Näe, sa ise alustad selle räpimuusika teemaga, ja siis ütled et teised alustasid :D ma ei tahtnud üldse praegu räpist rääkida, ma tahtsin öelda et mida alkohol inimesega teeb :D

Edited by intsu007

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.