Jump to content
Sign in to follow this  
co2

kõhulihased

Recommended Posts

Ma tahaks ,et ma saaks oma kõhu vormi.kuidas ma saaks selle ?

Kontakteeru treeneriga!

Edited by PT London

Võib arvata, et sulle ei meeldi pingutada ega tööd teha, oled laisk. Aga vormi saamine nõuab üsna suurt vaeva, sinu jaoks, ja seetõttu võib juba eos öelda, et sa ei saa seda vormi.

Ja millest selline arvamus, et sa laiskvorst oled?

Aga sellepärast, et sa ei ole viitsinud koolis kirjutama õppida, vaata oma teksti, seal on vähemalt 3 viga. Seega võib arvata, et oled laisk, kuna pole õppinud kirjutama.

Teiselt poolt, võib olla ka see, et oskad kirjutada, aga kirjutasid kiiruga uisapäisa, sel juhul on see, mida sa siia kirjutasid sinu jaoks tähtsusetu- kiirelt kirja see mõttetu kõhu kõsimus ja kohe kiiruga Mc Donaldsi restosse laisalt istuma eks?

Kolmanda mõttena võiks mõelda, et sa oled laisk seetõttu, et pole õppinud info-otsingut teostama, kui koolis oli vaja kirjandeid kirjutada ja materjale otsida, siis sina tegid suitsu ja lebotasid laisalt Hesburgeris eks? Kui sa isegi oskad internetist miskit otsida, siis oled sa lihtsalt laisk, et ei viitsinud enne otsida miskit, oleksid siitsamast saidilt leidnud oma kõhu kohta niimõndagi.

Kui see sind nüüd ei provotseerinud, siis oled lausa lootusetu oma kõhu vormimise kavatsuses.

Guest cebrax

nii. mida oskate soovitada, et rohkem koormust anda alakõhulihastele? Ülemised nagu suht arenenud juba, aga alumised kole väikesed :)

nii. mida oskate soovitada, et rohkem koormust anda alakõhulihastele? Ülemised nagu suht arenenud juba, aga alumised kole väikesed :)

Jalgade tõsted rippes näiteks. Võid ka raskusi lisada jne...

Sinu enda huvides soovitan sulle mõnda inimese anatoomiat käsitlevat raamatut või/ja kulturismi treeningmetoodikat tutvustavat kirjandust. Sealt saad teada, et ei ole olemas ülakõhu- ja alakõhulihaseid. On olemas kõhusirglihas ning selle üla- ja alaosa. Sealt leiad kõhusirglihase treenimiseks ka mitmeid efektiivseid harjutusi, kaasa arvatud selliseid, mille puhul suurem rõhuasetus langeb alaosale.

PS: See kommentaar polnud kuidagi halvustavalt mõeldud, vaid kindlas usus, et tarkuses peitub jõud ning mida rohkem sa ise kusagilt juurde loed, seda paremini see sulle mällu talletub ning seda efektiivsem on sinu treening :)

Edited by tomster

Dieediga...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.