Jump to content
kouts

rekordid 16aastaselt rinnalt surumises

Recommended Posts

16 aastaselt kaalusin ma 51kg ja surusin kangi 50kg. Sees suhtes, et oma kehakaal läks üles peaaegu(see üks kilo jäi puudu aint), seega ma usun, et võin rahul olla. Ise olen ektomorf kah veel(aga ma ei pea seda mingiks vabanduseks)

Praegu 14 ja surun 50. Kaal 70. Suht jube, kuue kuuga arenesin rinnalt surumises 5kg. :D Vb oli viga ka selles, et vabadel päevadel tegelesin kõvasti võrkpalliga.

miks seda rinnalt surumist nii palju tähtsustatakse ? sama lähed jõusaali ja mingi palju väiksem tüüp tuleb esimese asjana küsima , ou palju sa rinnalt surud ?. sama kui küsid kellegilt näita lihast ja siis hakkavad enda biitsepsit pingutama ? Mis vahet seal on palju sa surud , vaata palju sa suudad teha jõutõmmet ja kükki ......

miks seda rinnalt surumist nii palju tähtsustatakse ? sama lähed jõusaali ja mingi palju väiksem tüüp tuleb esimese asjana küsima , ou palju sa rinnalt surud ?. sama kui küsid kellegilt näita lihast ja siis hakkavad enda biitsepsit pingutama ? Mis vahet seal on palju sa surud , vaata palju sa suudad teha jõutõmmet ja kükki ......

just, ma ei saa aru miks k6igile on see surumine nii palju peale l2inud..

samas mulle meeldib kykkida, t6mmata, l6uga teha ja veel paljud rasked harjutused meeldivad mulle . :D

ma ei tea kyll miks, aga ma olen vist raskushoolik . :)

Praegu 14 ja surun 50. Kaal 70. Suht jube, kuue kuuga arenesin rinnalt surumises 5kg. :D Vb oli viga ka selles, et vabadel päevadel tegelesin kõvasti võrkpalliga.

oleneb palju teed trenni ja kuidas progresseerud .

kui sa p2evast p2eva surud sama palju raskust, siis loomulikult midagi ei juhtu..

Vaatasin treeningpäevikust järgi. Esimesed jõutreeningud olid 1993 aastal, siis olingi 16- surusin 85 kg. Kaal oli kusagil 75-80 kandis.

Kätekõvertused olenevad vist ikka kaalust ka..... Sest kui oled mingi 90kg raske ja rinnalt paned ka 100 kg,siis ei jõua eriti kätekaid teha....kuigi 100kg läheb rinnalt ära B)

Olen 90 ja jõuan kätekaid väga edukalt teha. No, ma ei tea, vblla 80 korda 2 minutiga sinu jaoks vähe - mulle tundub korralik.

Rinnalt pole ammu surunud, kuna paarilist pole ja ei julge üksinda. 16 a. ei surunud üldse kangi, hetkel 25, 100kg teen 6 korda, suuremal raskusel pole mõtet näinud veel.

olen 14 ning 3 kuu p2rast 15 ja surun 60 kindlalt ylesse, rekordit pole juba kuu aega proovinud .

kaal 80 .

kui kellelgi on artikkel selle kohta kuidas saaks surumisele juurde, kirjutage mulle postkasti ! (artikkel palun eestikeeles)

Selge. Ja sellised vennad jagavad siis siin tarkusi teistele. Ära solvu, eks küsimusi võid ikkagi esitada, aga palun ära jaga soovitusi veel nii julgelt teistele, kui su enda treeningstaaz ja tulemused on hetkel veel olematud.

Olen veel 15 ja rinnalt surumist treenida ei saa, kuna kodus pinki pole, aga paar kuud tagasi korra jõukas proovisin, tuli 85kg ning kord peale seda tuli 100kg (varem olin ka ikka üle 90kg surunud, aga kuna vahepeal polnud üldse teinud, siis oli vaja jõud taastada). Saaks kodus igapäevaselt suruda, siis ma kujutan ette, et mul võiksid päris kenad numbrid tulla :D Kaalu 100kg ajal ei tea (arvatavasti 80-85kg, kuna mul see päris kiiresti muutuv).

16 aastased ei oska veel ketaste pealt numbreidki lugeda:D

Ise surusin 50 ja olin üle linna tuntud põkk!

Kui kuusteist olin siis trenni polnud näinudki. Aga 60 kilost kangil sain jagu küll. Ise kaalusin siis ~75 kilo kuskil.

Tuleks, kui kodus surumise kang oleks. Ei viitsi ka mingi 20kg üle kehakaalu tulemusega kümneid kilomeetreid sõita. Elaks linnas siis võiks ju aegajalt kuskil käia ja siis saaks seda arendada ka.

noored kõik olete päris heade tulemutega surujad

miks võistlema ei tule :D

Võibolla sellepärast ongi, et enamus ainult sedasorti surumist harrastavadki. Ja kui tulemused hakkavad arenema siis tekib see "runescape" mängu sõltuvus. Et iga nädal uus "level" jälle :D

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.