Jump to content
Sign in to follow this  
Brooklyn

mass2

Recommended Posts

Küsimus, et kuida te seda endale teete, kas joote seda igapäev kaks korda päevas `? Ning palju te panete korraga pulbrit, seal kirjas et mingi 100g .

Mina joon trennipäevadel enne ja peale trenni 100g ja kui trenni ei ei tee siis ei joo üldse. Tavaliselt tuleb nädalas 4 trennipäeva. Vabal päeval üritan oma vajadused tavatoiduga rahuldada.

Ei pea 100gr.pulbrit panema..

piisab ka täiesti kui paned ühe koksi sisse 75gr.pulbrit..

siis saaksid süsivesikuid 39gr. valku 27gr. ja rasvu 2,7gr.

kui tahad et valgu kogus oleks suurem siis lisa lihtsalt hariliku valgu-pulbrit juurde...

Edited by nurmsalu

Mina joon trennipäevadel enne ja peale trenni 100g ja kui trenni ei ei tee siis ei joo üldse. Tavaliselt tuleb nädalas 4 trennipäeva. Vabal päeval üritan oma vajadused tavatoiduga rahuldada.

aga kas seda peaks igapäev võtma või trenni päeviti

aga kas seda peaks igapäev võtma või trenni päeviti

Ma soovitaks aint peale trenni kasutada, ülejäänud aja ikka proovi tavatoidust valgud kätte saada!

enne trenni ei peaks vä `?

Peaks või ei peaks, see on ainult sinu otsustada. Mina näiteks olen harjunud enne trenni shake jooma ja kui ei joo, siis tunnen ennast trennis ebamugavalt. Ka ei ole mul aega enne trenni süüa ja seega on minu jaoks lihtsam shake sisse tõmmta ja trenni minna. Sellele otsusele pead ise jõudma millal ja kas üldse läheb sul seda shake vaja v suudad tavatoiduga oma vajadused rahuldada.

100gr , umbes palju see on , kas 2 spl ?

Soovitan kaalu muretseda...näitex elektroonilise mis paneb 1g täpsusega saab kusagil 150.- eegu eest :ph34r:

Edited by -aron-

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.