Jump to content
Guest Tõnn Maasing

Teie lemmik Auto on mis?

Recommended Posts

rohkem siis sportauto huviline. minuarust sportauto pole igapäeva tänavasõiduks- vaid rikkurile kes pyhapäeviti hobina kasutab. maitseasi, minuarust ainuke normaalne audi on A8 ja ainuke norm bemm 7 seeria ja ainuke norm merss S klass, ford ja opel vaesematele

lisan siis siia et soovituslikult L ehk siis pikendatud kerega :)

Kunagi loosis mingi raadio välja uue Honda Civic'u. Miski vanamees võitis selle vist(või osales liccalt loosimises...ei mäleta). Helistati siis taadile.

DJ: Mis autoga hetkel sõidate?

Raadiokuulaja: Noh mul on audi.....vana audi...vana...noh 100

DJ: Kuidas teile meeldiks see välja vahetada uue Honda vastu?

Raadiokuulaja: Eino mis ta ei meeldiks...ikka meeldiks. Aga ma ei tea, kas nüüd kohe vahetada nii. No korras on ta mul küll janii, aga teil ikka uus auto. Noh mul audi...vana....vana 100. Vb midagi peale maksan äkki? Nii 1:1 vahetada.....no ma ei tea. Audi on muidugi audi, et sellessuhtes, aga kas nüüd nii vahetada....

marek on rikkax saand, sellest on tõesti aind hummer üle. aga vanasti sõitsid ju siguliga

Päris vanasti oli mul juht ka, see oli 1971-72aastal. Siis hakkasin ise sõitma, algul komel rattal siis kahel. Margid olid järgmised: Skolnik, Ereliukas, Start Šosse, Tšempion Šosse, Colner, De Rosa, treki Colnago, Cinelli. Siis tuli neljarattaline Ziguli.

Päris vanasti oli mul juht ka, see oli 1971-72aastal. Siis hakkasin ise sõitma, algul komel rattal siis kahel. Margid olid järgmised: Skolnik, Ereliukas, Start Šosse, Tšempion Šosse, Colner, De Rosa, treki Colnago, Cinelli. Siis tuli neljarattaline Ziguli.

Ka mina olin kunagi Skolniku ja hiljem ka Ereliukase omanik.

Ma mäletan et vanasti kutsuti Ereliukast hüüdnimega EREKAS... huvitav kas see võis kuidagi olla seotud sõnaga EREKTSIOON :)

Mõned musklid võiks kah ära mainida:

* 1969 Dodge Charger

* 1970 Plymouth Roadrunner

* Plymouth Hemi Cuda

* Hummer H1

täpselt sama. ja muidugi audi ja ford

FORD - Fix Or Repair Daily :)

Mazda enda vastu mul midagi halba öelda pole.

Suht head mudelid tal eriti RX7.

Küll aga pidi mazda esindustes vilets teenindus olema.

Edited by TANK

Lemmik? BMW X5 omaks, kui rahakott kannataks. Hetkel VW Passat Variant 2,5Tdi V6 110kw aastast 2000. Kevadel läheb vahetusse, ilmselt 2,4 118 kw Mitsubishi Outlanderi (kasutatud) vastu. Vähemalt mõte liigub sinnapoole ... :rolleyes:

K6ik r22givad autodest... ok

WV Beetle (mulle v2ga meeldib... v2ga minulik :rolleyes: ) Kui kellegil on hea idee ja hea k2si, ning teab, kuidas auto keret kaunistada (lillekesed jne) ... on v2ga teretulnud.

Lincoln Navigator (vean koeri...)

Honda 2000 S (kui ilm on ilus ja tahaks s6ita ilma katuseta)

Acura NSX (natuke poosetamise auto... kui tahta gaasipedaali vajutada...mina ei julge)

Ameerika ponid üleüldse, eriti tooks aga välja 1969 Ford Mustanq SportsRoof. Sammuti väärivad erilist tähelepanu kõik teised kuuekümnendate lõpul ja seitsmekümnendate algul toodetud Mustangi versioonid.

Samuti kõik Aston Martinid. Meeldivad ka paljud Lamborginid nt Gallardo ja Murcelago.

Kuid on üks mark autosi mis mulle lihtsalt ei istu, need on kõik Mersud.

Lemmik? BMW X5 omaks, kui rahakott kannataks. Hetkel VW Passat Variant 2,5Tdi V6 110kw aastast 2000. Kevadel läheb vahetusse, ilmselt 2,4 118 kw Mitsubishi Outlanderi (kasutatud) vastu. Vähemalt mõte liigub sinnapoole ... :rolleyes:

Oi-oi :lol: '

Hyundai Getz. Ja teate, kui ma uue jälle ostan? Hyundai Getz.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.