Jump to content

kuuliks

Kasutajad
 • Content count

  1,211
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by kuuliks


 1. Tagasi uudise juurde

  Meie saame sind aidata!

  OÜ Fitnessteam on kokku pannud kaalu langetamise ja hea vormi saavutamise minikursuse ja kõik see on täiesti TASUTA.

  Kaalu langetamine ei ole midagi keerulist, kuid see nõuab tahet, järjepidevust ja eelkõige teadmisi.

  Selle tasuta kursuse jooksul anname sulle nõu nii kaalu langetamise, treeningute, toitumise, rasvapõletuse kui ka palju muu huvitava kohta.

  Et saada kõike seda infot, siis pole sul vaja teha muud, kui täita järgnev lühike ankeet ning me saadame sulle kogu info?

  Sa oled oma uudisega väga hiljaks jäänud. Delfis oli see suurelt juba kuu, poolteist tagasi.


 2. Ei hakka uut teemat tegema. Nimelt nagu inimesed teavad, siis olin ma nädal aega haiglas. Võeti igasugu proove ja üks proovidest oli seljaaju vedeliku proov. Pärast seda oli selg väga (hästi) kange ja ebameeldiv olla, valulik ka. Sellest on juba peaaegu kuu möödas, kuid see selja kangus, valu ja ebameeldiv tunne on säilinud. Kükke ja jõutõmmet ei saa teha. Kas vigastati sellega mingit kõhret või midagi ? V-o keegi oskab pealiskaudse hinnangu anda ja natuke abi.

  Ehk peaksid sinnasamasse tagasi pöörduma ja väitma seda, mis sul on praegu või pöörduma hoopiski uue arsti poole?!


 3. Revali jõusaalis mängib meil Raadio3, kust tuleb mõnusaid hitte. Audentese ja Revali rühmatreeningutes on see muusika, mis kavale vastab ning õues rattaringidel suvel ma ei kuulagi. Siis on vaja liiklusega tegeleda.

  Päris vaikuses jõusaalis olla mulle ei meeldi.


 4. Mul sama asi ja juba sellest ajast kui end mäletan. Juba 1 aastaselt on teada, et magasin väga rahutult, kuid minuga arstile siiski ei mindud. Ma ei maga üldse, kui siis tund-paar öö jooksul ja olen ka teadlik, mis toimub nagu teemaalgatajagi. Suvel on väheke parem ses mõttes, et aken lahti, praegu on irvakil.Ei aita siin suur töö tegemine aias ega ka aeroobsed. Lihtsalt ei maga. Põhjuseks võib olla ka minu tervis, aga see ei seleta seda, miks ma ei maga juba enda teadliku elatud elu.

  Seetõttu päeval pidev väsimus ja unevajadus, aga ka siis kui tunnen, et vajun juba põhimõtteliselt ise pikali, ei maga ka siis. Kas pole imelik.


 5. nüüd väheke uhkeldan küll enda võrdluspildiga ja olles meesterahvas, vahest midagi naiste puhul teisiti, kuid enamikes toidukordades kasutasin nende kolme kuu vältel, mil muutus tehtud, suures osas rasvu ja valke. peeti ja peetakse hulluks, aga trennvabal päeval 80g süsivesikuid päevases toiduratsioonis, trennipäeval 120-140g. kaloraazh 90kg kehakaalu puhul 4 saalitrenni ja 4 tunni aeroobse kohta nädalas oli seal 3150 kcal juures keskmiselt päevas. kaal seisis suhteliselt samas kohas.

  Kaal kahe pildi juures sama? Hmm, siis on ju väga hästi.


 6. Prantsusmaal vist on söögiga normaalsemad lood kui Norras ? Norra kohta räägitakse et tavaline söök on solk ja korralik on väga kallis ? Ise olen Norras ainult külas olnud, omal käel pole söönud.

  Jep, nii pidigi olema. Üks eestlane, kes töötab ja elab Norras räägib mulle sama, et sealne söök on igavene solk ja sestap ta siit konserve kaasa ostabki.


 7. tere! 18 olen mina tööl.. hetkel jah ainult 4 tk müügil - et kui kindlasti tahad need osta siis võin need eemale panna esmaspäevani! Novembr kohta ei oskas kommenteerida kas selleks ajaks uus partii tuleb või?!

  Ok, pane praegu 3 tk kõrvale. Kui varem ei tule, siis esmasp. ikka. Laup. on seal Kirp?

  Tänud.


 8. tuli 4 - kui oled kindel ostja panen kohe 3 sulle ja tuled täna läbi?

  Sry, ei käinud enam arvutis eile. Tulen esmaspäeval 18. okt, oled ise tööl? 65 EEK tk?

  Kui juhtub, et ma ei saa tulla, siis ma kriban.

  Soovin veel teada, kas oskad öelda, kas neid GASP pudeleid jääb müüki ka või ongi vaid need 4 praegu? Kas nov. algul ka ntx on olemas. Kui kindlalt on nov. algul olemas, siis ma ehk tulen siis.


 9. ma olen kuulnud mingit kõlakat.. ei tea kas see õige... et süst teeb diski väiksemaks ja siis vajub tagasi lülide vahele.. muidugi peale süsti peab tegema vastavaid harjutusi mis teda sunniksid oma kohale minema...

  kas ma võin treenida väikeste raskustega kui vahel on nagu natuke valus..

  Iga valu ei ole see ''diski'' valu. Diski valu on nagu närvivalu, mis kiirgub tuharasse ja hullematel juhtudel jalga ja kanda/varbasse. Süst seda väiksemaks ei tee.

  Endal mul on väga raske reuma, aga see disk teeb sellist põrguvalu juba aastaid ja nüüd suvest saati nii, et ma ei kannata enam elada. Panen leevenduseks pipraplaastri peale, et veidi kergem oleks trenni teha, et valu kohe teatud harjutuste ajal päris ära ei tapaks.

  Olen lasnud ka valuvaigistavaid süste teha, sest kohe ju ei saa abi üle öö. Mul on aga asi juba nii kaua olnud, et enam ei aita muu kui väike op, uid see pole minu puhul ainus probleem seljaga.

  Väieste raskustega ikka võid, võid ka suurtega ui võimalik, aga ära lase harjutust nii sügavale, et tunda annab. Kui tunned end valusalt, siis pea paus või nagu mainisin, tee nõrgemalt.


 10. Trenn ongi nõrkadele!

  (ja töö vaestele!)

  (ja kool lollidele!)

  :(

  Eh, olin tõesti loll kui kooli läksin (nüüd targem). Tööle läksin, sest vaja elada (raha aga ikka pole) ja trenni, sest jõudu polnud (on ja palju kordi rohkem).

  Hästi öeldud!! :)

×