Jump to content

mr815

Kasutajad
  • Content count

    166
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

8 Neutraalne

About mr815

  • Rank
    Kasutaja
  • Birthday 03/17/1900

Profiili informatsioon

  • Sugu
    m

Recent Profile Visitors

4,422 profile views
  1. 1. Phil Heath 2. Shawn Roden 3. Dexter Jackson 4. Roelly Winklaar 5. Mamdouh Elssbiay 6. Cedric McMillan 1. Janet Layug 2. Ashley Kaltwasser 3. India Paulino 4. Stacey Alexander 5. Courtney King 6. Narmin Assria
  2. 1. Alex-Edward Raus -105kg - 1. 2. Siim Rast +120kg - 3. 3. Elar Kraav -120kg - 5. 4. Margus Silbaum - 93kg - 6. 5. Aimar Kuusnõmm -74kg - 7. 6. Marek Vähi -120kg - 8. 7. Marko Mumm -105kg - 9. 8. Siim Sammalkivi - 93kg - 11.
  3. Kehakaal hetkel 93 kg ning selle järgi peaks 140kg kükk igati sobima
  4. 1. Siim Rast 2. Kaido Leesmann 3. Hjalmar Mäe 4. Elar Kraav 5. Gert Goovit 6. Marko Mumm
  5. X Innar Mardo Memoriaal 2015

    Bikiini absoluutkategooria 1. Reet Reimets 2. Agne Kiviselg 3. Jekaterina Remets Naised bodyfitness 1. Anastasija Poznjak 2. Tatyana Pudovkina 3. Gea Taalvelt Juuniorid mehed kulturism -75kg 1. Tanel Tamme 2. Sten Richard Oskar 3. Sven Parveots Mehed rannafitness -178cm 1. Kert Kaljula 2. Kristjan Sõrg 3. Marko Sildoja Mehed rannafitness +178cm 1. Mardo Loorberg 2. Kaspar Tõnisson 3. Kuido Jõgisalu Mehed klassikaline kulturism 1. Imre Vähi 2. Taavi Merisalu 3. Oleg Anissimov
  6. Ilma harjutamata on see element korralik väljakutse. Minu ja Kareli esmakordsete soorituste tõestusmaterjal on aga olemas.
  7. Record Breakers 2014 lamades surumises - tulemused ja pildid!

    1,K Leesmann 2.S.Rast 3.T.Pärna 4. A.Kuusnõmm 5. R.Sagor 6. H.Mäe 7. K.Vahesalu 8 K-M Pehme 9. G.Koovit 10.M.Vahtramäe
  8. 1. Kai Greene 2. Phil Heath 3. Dennis Wolf 4. Mahmoud Elssbiay 5. Shawn Rhoden 6. Dexter Jackson 7. Roelly Winklaar 8. Branch Warren 9. Victor Martinez 10.William Bonac
  9. Sain ka enda teokiiruse internetiühendusega siin maal lõpuks video üles laetud. Janarile jään alla kuid enda tulemust suutsin siiski natuke parandada
  10. Siit siis ka minu panus võistlusesse. Enne ettevõtmist olin teinud jalale üsna pikalt kuni 8 korduselisi seeriaid ning selline kükimaraton ehmatas jalga ikka päris korralikult. Esimesed 2-3 päeva oli suhteliselt võimatu normaalse inimese kombel kõndida Tegin videosse küll 105 kükki kuid hiljem järele vaadates selgus, et ajalimiiti mahtus 103 nendest (ergutaja viimase 10 sekundi märguanne jäi veidike hiliseks). Üritasin seeria lõppedes kangi turjalt enda ette maha visata aga jalad olid selleks hetkeks juba nii pehmed, et kaotasin tasakaalu ja lendasin selili
  11. KEHAVORMI.EE auhinna mäng

    1: 45-ndad Kulturismi ja Fitnessi Eesti Meistrivõistlused 2: kehavormi.ee/ 3: Marek Morozov omab IV taseme treeneri tunnistust.
  12. Athletic-fitness meesjuuniorid 1. Fred Vunk Athletic-fitness mehed 1. Imre Uibokand 2. Ants Varblane 3. Harri Indus 4. Margo Kuiv Athletic-fitness naised 1. Esta Pilt 2. Darola Kuusik 3. Rete Jallai Kulturism noormehed 1. Marius Lemming 2. Oleg Trofimov 3. Tauri Metsviir 4. Siim Rässa Kulturism meesjuuniorid 1. Andres Valgma 2. Sander Gorgišeli 3. Siim Veri 4. Siimo Sikut 5. Silver Kalmus 6. Edgar Udod Kulturism mehed 1. Ott Kiivikas 2. Ain Paavo 3. Andrei Abrossimov 4. Harri Indus 4. Boris Blinov Klassikaline kulturism mehed 1. Imre Vähi 2. Taavi Merisalu 3. Peep Reinart 4. Allar Vaet 5. Allan Nikopensius 6. Sten-Erik Viilup Fitness naisjuuniorid 1. Kristina Koroljak 2. Endla Vaher 3. Johanna Lond Body-fitness juuniorid 1. Liis-Kristiin Vaher 2. Kaisa Metsla 3. Janne Seli 4. Julia Golubõhh Body-fitness naised 1. Darola Kruusik 2. Anastasija Zerdetskaja Naiste physique 1. Esta Pilt Meeste physique 1. Imre Uibokand 2. Boris Blinov 3. Siim Rässa 4. Kenn Jaakson 5. Ats Loot Bikini-fitness -163 1. Janika Aavamägi 2. Riina Solomonova 3. Tatjana Kreit 4. Sigrid Kont 5. Piret Langsepp 6. Kristina Aleksejeva Bikini-fitness +163 1. Egle Eller-Nabi 2. Reet Reimets 3. Aleksandra Laer 4. Olga Jakoleva 5. Kristina Nuut 6. Tiina Ollemaa 7. Karin Kitt 8. Gea Taalvelt 9. Liis Vahter 10. Kristina Orr
  13. THE Olympia weekend 2013

    1 Greene 2 Heath 3 Cutler 4 Rhoden 5 Elssbiay 6 Wolf
  14. Bikini -163cm Tatjana Kreit - 12. Bikini + 168cm Reet Reimets - 18. Bikini + 168cm Egle Eller - Nabi - 3. Meeste Fitness Oleg Anissimov - 1. Naiste fitness -163cm Kristina Koroljak - 2. Naiste fitness +163cm Endla Vaher - 3. Naiste fitness+163cm Natalia Nazarenko -Kiivikas (Natalia võistleb küll Ukraina eest, kuid sõidab meie koondisega, seega ennustame ka tema kohta) - 1. Athletic Fitness naised -163cm/ Naiste Physique - Esta Pilt (Esta võistleb kahes kategoorias Athletic fitness -163cm ja naiste physique, seega ennustage mõlemas kohta). AF 2. / Physique 4.
×