Jump to content

Karu

Kasutajad
 • Content count

  550
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Karu

 1. Kõhutants

  Tere! Kas ehk oskate pakkuda Tallinnas stuudioid, kus saaks alustada kõhutantsu õppe ja treeninguga? Nimelt minu naine sooviks väga sellega tegelema hakata, kuid internetis leidub väga vähe. Tänan!
 2. TÖÖPAKKUMINE

  Panen siia üles ühe tööpakkumine foorumikaaslastele! Otsime ettevõttele appi inimest, kes oskab C/C++ programmeerimist või suudab kuidagi muudmoodi programmeerida bote (süsteemiroboteid). Huvilistele täpsem info ja edasine jutt palun e-posti teel. Ärge esitage küsimusi siia foorumisse ega erasõnumina, niikuinii vastan "saada mulle e-mail!" Inimesele, kes meile lõpuks töö ära teeb on tasu väga hea, samuti hilisem hooldamine saab olema kokkuleppe sees! Globaalne majanduslangus on meie jaoks kasumikasv, seega võtke ühendust! (Tulenevalt töömahu kasvust, ei ole mina juba ammu trenni jõudnud ja kõhulihas kasvab ) E-posti aadress: siim@supply-money.com
 3. TÖÖPAKKUMINE

  Tere, foorumikaaslased! Fitness.ee's kuulutamisest on praeguseni vaid kasu olnud, seega teen uue avalduse. Vaja on ITimeest, kes teeks ära ühe väikese Flashi otsa. Vaja veebilehele spetsiaalset counterit, visual on olemas. Lihtsalt vaja kasvav number teha, valem on meie poolt koostatud. Tööga on äärmiselt kiire, ASAP! Asi lihtne ja väike, tasu hea. Taaskord palun huvilistel saata meil siim@supply-money.com Ei jõua kogu aeg foorumit jälgida. Jõudu, Karu
 4. TÖÖPAKKUMINE

  Pakkumine on niivõrd pealiskaudne seetõttu, et tegemist ei ole valdkonnaga, millest sooviks kõva häälega üle maailma karjuda. Sellest tulenevalt ka lisainfo neile e-posti teel, kes on botide programmeerimisega varem kokku puutunud ning arvavad, et võiksid sobida selle pakkumise jaoks. Pealkiri on natuke eksitav, vabandan. Ei ole tegemist otsese tööpakkumisega, st ei otsi oma palgale töötuid, vaid firmat või vabakutselist. Samuti kui keegi tunneb, et võiks kirjutada boti, aga mitte C/C++, siis võtke ühendust. Praeguseks on paar kontakti tulnud, seega upitamisest on kasu. Jõudu
 5. TÖÖPAKKUMINE

  Upitan korraks veel. Tundub, et meie innovatiivses Eestis teatud osas kompetents täitsa puudub...
 6. TÖÖPAKKUMINE

  Upitan!
 7. EESTI MEELELAHUTUSTANDRI EDENDAMINE

  "Ma saavutan edu, sest mu ümber on minust targemad inimesed - ja ma kuulan neid. Ja ma eeldan, et igaüks on milleski minust targem." Henry J. Kaiser
 8. EESTI MEELELAHUTUSTANDRI EDENDAMINE

  Mõtle nüüd oma plaanid uuesti ja natuke kainema peaga läbi. Meelelahutus on äri (ingl k - business). Äri algab sellest, kui on eesmärk raha teenida. Kui treenitavad sellise bisnesi jaoks peavad ise mingi ulmesumma kinni plekkima, siis on sul plaanid läbi mõtlemata. Profimaadlus tähendab siiski seda, et on maadlejad, kes seda teevad ning selle eest raha saavad. Mitte pole maadlejad, kes maksavad, et rahvale kloune mängida.
 9. mure?

  Miks te soovitate mittetreenivale inimesele massilisajat? Miks see hea talle on? Mina soovitaksin teemaalgatajal siiski alustada rohkem söömisega. Lisa oma kolme toidukorra vahele veel üks või kaks näiteks. Samuti kehtib M.M'i kuldne soovitus - joo päeval joogijogurtit. Kahe toidukorravahel lükka endale kilo sisse ja hea olla. Mis see juurdevõtmine niisama ikka keeruline on. Sööma pead.
 10. EESTI MEELELAHUTUSTANDRI EDENDAMINE

  ...Eks see paras naljanumber on, millest siin lugupeetud teemaalgataja seletab. Kui eesmärk on teha maadlejad professionaalseks ning sellest suur teleprojekt, mille keskuses just nimelt need siit foorumist värbatavad maadlejad ongi, siis mul tekib küsimus, et mille jaoks seda 9000-11000 eesti raha vaja on. Hetkel see "treeningu maksumus" on vist teemaalgataja silmis ainus sissetulek. Niimoodi ju äri teha ei saa...
 11. kas on võimalik?

  Lugupeetud Tanel, Kui sa esitad niivõrd rumalaid küsimusi, siis julgen sajaprotsendise enesekindlusega väita, et see on sul just nimelt toitumisest.
 12. randmetoed

  Ei ole samad, aga sa võid ju proovida.
 13. Massi kasvatamine

  HT-R sisaldab juba kreatiini!
 14. randmetoed

  Logi seal sisse oma samade kasutajaandmetega, millega siingi.
 15. randmetoed

  Eks ise pead tundma. Kui sul suuremad raskused sinna 100 kg juurde jäävadki, siis ei saa seda 100 võtta piirina. Võta näiteks tööseeriateks appi. Soojendusel ära kasuta.
 16. Proovige ka...

  23 sain. Krt natuke liiga vara tegin ka, oleks pidanud rohkem sooja tegema. Pärast seda tegin veel 4 seeriat kükke.
 17. Rasvapõletaja "Thermonex" BSN

  Tramaivõi. 2000kcal dieediga on ka ibumax hea rasvapõletaja.
 18. Teie taastusjook

  HT-R koduse õunamahlaga.
 19. Soovin vabaneda kõhu rasvast!

  Inimene, kellelt mina tagasisidet sain, ei oska oma toitumist ise korrigeerida. Toitub nagu n-ö keskmine eestlane. Kõik sama nagu alati. Kindlasti oli seal mingi osa platseeboefektil, aga mul jäänud arusaam, et midagi karnitiin ikkagi mõjutab. Sellepärast küsingi ka viiteid neile teaduslikele tõendamistele, millest siin kõik kordamööda seletavad.
 20. Soovin vabaneda kõhu rasvast!

  Kas saaks ehk viiteid nendele teaduslikele katsetele? Endal mul samuti tuttavaid, keda on karnitiin kaalulangetamisel abistanud ja seda hästi. Isiklikku arvamust ei avalda. Võibolla on tegemist ka väga tugeva platseeboga?
 21. Proovige ka...

  Võtsin kurja plaani homme selja asemel jalga teha, seega proovin ka ära. Päris põnev...
 22. Küsimus

  Tundub, et küsija peaks end esmalt kurssi viima, mida tähendavad massilisajad, milleks neid kasutatakse ning mida need sisaldavad.
 23. Mõne üksiku numbri ostnud, enamasti saalis sirvinud, aga häirivad väga paar asja: * Ilgelt palju keelevigu sees - palgake keeletoimetaja! * Tihti esineb kohti, kus mõni lause/fraas/õpetus/kirjeldus kuskil väikses kastis on ununenud tõlkida, sest 95% sisust on lihtsalt copy-paste. Seega sooviks toimetajatelt rohkem tähelepanu. * Kui on toodud menüü vms, siis võiks toimetajad oma toitumisalaseid teadmisi rakendada või spetsialistidelt abi küsida, millega asendada ameerikapärased toiduained, mida Eestis ei müüdagi, et lugejal oleks asi loogilisem.
 24. Öine rasvapõletus

  Pane toitumine korda ja ei ole sul mingit nälga ega energialangust. Minu jõunumbrid on igal juhul kasvanud.
 25. Fast HT-R

  Eks see oleneb sellest, mismoodi see pool aastat treeninguid on olnud. Kui selle ajaga on õpitud juba korralikult trenni tegema, ennast läbi töötama ja muul ajal ka korralikult sööma, siis ok. Kes sulle nii soovitas seda tarbida? Ja pool portsjonit ehk siis üks mõõtlusikas? 1 dl? Kui nüüd ka paki pealt lugeda, mida see jook sisaldab, siis 1 dl on hirmus vähe. 1,5 dl pärast trenni oleks optimaalne, isegi sinna juurde veel süsikat ka lisaks vaja!
×