Jump to content

Raul23

Kasutajad
 • Content count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Raul23

 • Rank
  Värske olija
 1. mhmh nägin ainult paari viimast minutit selle saate lõpust.
 2. YouTube videod

  Kuida see vend nii hullult mädanes
 3. ARGOLE...

  Noh igaljuhul oleks tore näha kui mees jälle mõne aasta pärast lavale läheb kuid siis juba mõnikümmend kilo raskemana. Nii oleks minumeelest kõige õigem.
 4. YouTube videod

  Väga rõve.
 5. YouTube videod

 6. YouTube videod

 7. Ja ikka kõik vinguvad selle üle kes "võibolla" kasutab. Lõpetage see vingumine ja saage neis aru sest see kes kogemata vahele jääb ei ole kurat ainuke kes kasutab keelatuid aineid.
 8. 1kg liha.

  Mina teadsin alati et mõistlik on vähemalt 3g valkku keha kg kohta.Sellisel juhul pidavat olema kindel et piisab.
 9. Seda et poliitika näeb ette "KÕIK PUHTALT" seda nüüd vaevalt vähemalt niipea juhtuma hakkab. Teatud tasemeni tõesti on võimalik treenida täiesti puhtalt ja mingi maani läbi lüia aga iga sellise alaga tegeleval inimesel on soov saada suuremaks ja paremaks(eksole). Ühesõnaga kui soov on sellel alal midagigi teha siis peab ajaga kaasas käima ja oskama olla nii tark et ei jää vahele ainete kasutamisega ja sinisilmest väitma et oled kõik saavutanud naturaalsel teel. Ainetekasutaja w mitte aga tööd ja vaeva peab mõlemal juhul tohutult palju nägema. Lihtsalt esimesel juhul on võimalused suuremad ja samas ka risk suurem.
 10. Seda ka muidugi ja Teil on igati õigus..................vahel lihtsalt ajab see inimeste üleliigne vingumine vihale kuigi nendest vingujatest võibolla üksik on selline kes käib sellistel võistlustel. Aga jah loomulikult niisuguste keelatud ainete kasutamine on paha ja peab olema piisavalt tark et ei jääks vahele.
 11. Ja mis siis nagu paremaks saab kui RAHVAS teada saab. Minul on küll igaljuhul jumala po...i kelle test on positiivne või negatiivne. Sellin on minu arvamus............
 12. Kavad ja nende arvustamine

  Kõhtu teen iga päev ehk siis küljelihaseid iga teine päev ja esimesi iga teine päev.
 13. Kavad ja nende arvustamine

  Mina olen leidnud niisuguse lahenduse: E:Jala sirutaja lihased,säär T:Õla esimene osa ja keskmine osa,triitseps K:Selg(nii raske päev kui võimaõlik kuna ei taha minumeelest korralikult edasi areneda),õla tagaosa. N:Rind,biitseps R:Jala tagaosa,säär Eks igal päeval saavad ka teised lihased koormust aga keskendun just neile mis teatud päeval ette antud.
 14. liiga raske trenn?

  No minumeelest on ka trenni raskem teha kui oled just enne trenni kõhu mõnusalt täis söönud.Kui midagi kerget siis ei ole asi nii hull.
 15. Sellel lehel on mõningaid videosid sellest Wileniusest.
×