Jump to content

Hummer

Kasutajad
 • Content count

  137
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Hummer

 1. Öine toitumine

  Oletame, et on tüdruk, kes tahab alla võtta ja tema mõistlik päevane kaloraaz on 2000kcal. (u. 500g glükoosi) Kuna tal on päev kiire ja pole aega süüa, siis ta sööb õhtul enne magama minekut pool kilo glükoosi. Kas see on OK?
 2. EI OSKA VALIDA

  Päris hea reklaam. Aga mida see majanduskriis siia puutub? Majanduskriisis kannatavad ainult rumalad, kes oma rahaga midagi mõistliku peale ei oska hakata. Ja õige kah - lollidelt tulebki raha ära võtta (nagu öeldakse). Ja ilmselt selle eest Reform seisabki.
 3. EI OSKA VALIDA

  IRL ja tasuta haridus nemad ju lõpetasidki näiteks õppelaenude kustutamise. Mis on meie majanduse tuksi keeranud? Tulumaks ei muuda nii palju kui käibekas. Käibekast sõltuvad kõik hinnad lõpptarbijale. * Kütuse aktsiisid - on sul auto või pole, see polegi oluline. Samuti see, kas sa ostad kütust tanklast, "mustalt" või kasutad "sinist" Kõik mida sa ostad vajab transporti (ja transport kütust), seega kaudselt maksame ikka kõik kinni. Rooma riigi õitsengu tipul mõtles kindral Nero enda arvates välja geniaalse lahenduse, kuidas rikkust ilma tööd tegemata ja väärtust loomata lõputult juurde tekitada ning oma pillavat eluviisi jätkata. Nero otsustas sulatada üles hõberahad ja vermida uued, milles oli poole vähem hõbedat. Näis, et nüüd saab Nero kulutada poole rohkem. Esialgu saigi. Seejärel kordas valitseja oma kübaratrikki veel mitmeid kordi, kuni müntide hõbedasisaldus oli 4% esialgsest. Nero sai oma ihasid rahuldades raha lõputult kulutada, aga Rooma impeeriumi jaoks oli see hävingu algus.
 4. EI OSKA VALIDA

  Huvitav, et te kohe närvi lähete. Ja hakkate ründama. Ma tahan ainult öelda, et las igaüks teeb oma valikud nagu heaks arvab. Ja sellega olen ära teeninud teie pahameele. Huvitav, mis teil vaba tahte vastu on? PS. Jumal666, minu IQ on üle 150, aga kas sina 100ni üldse küündid? Idioot on vaimselt 3-4 aastase lapse tasemel olev täiskasvanu. Seega ka kirjaoskamatu ja vajab elus toimetulekuks kõrvalist abi. Seega ilmselt ei ole siin foorumis idioote. Ilmselt sa ei teadnud lihtsalt selle sõna tähendust.
 5. EI OSKA VALIDA

  Sinu jorina järgi tuleb veel välja, et sa kardad lisaks Keskerakonnale veel ka lasnamäe seltsimehi. Aga ära karda - Keskerakond on ka enne võimul olnud ja ei muutunud me venemaa osaks ja ei muutu ka edaspidi. Pange tähele venemaa on varsti NATOs ja Euroopa Liidus siis oleme jälle "sõbralikult koos" ja käitleme sama raha.
 6. EI OSKA VALIDA

  Sa oled ilmselt üks neist, kes kardab Keskerakonda.
 7. EI OSKA VALIDA

  Huvitav, et see teema mõnele (eriti Reformi fänniklubile) ikka nii hinge läheb, et kohe nii agressiivselt ründama kipub.. Võtke vabalt rahvas. Keda kotib? Valige või mitte - ÄRGE ÖELGE TEISTELE KEDA NAD VALIMA VÕI MIDA TEGEMA PEAVAD - meedia on seda si*ta niigi täis. Las igaüks teeb nagu heaks arvab. Varsti kaovad reklaamid ära ja unustame selle jama jälle mõneks aastaks ära. Ja nagu aeg näitab - elu ei muutu nagunii valige või ärge valige. nightq sa oled päris rumal kui sa ei tee vahet kehtetul häälel ja valimata jätmisel. Kallid sõbrad - kui me ei saa oma raha ja kullakatet tagasi siis investeerige ise püsiväärtustesse mitte pensionisammastesse.
 8. EI OSKA VALIDA

  Mind ei koti ei Ansip ega majanduslangus - kui ajud töötavad elad alati hästi ära. Ülejääva raha investeerin kulda ja vaatan, kuidas selle väärtus kasvab. Ja ainult lollid kannatasid "majanduslanguses" - minu investeeritud kulla hind ainult kasvas!
 9. EI OSKA VALIDA

  Vangla jutt oli analoog valimistega. Mina olen üks neist kes su*u võtma ei hakka, kuigi enamus siin seda soovitab teistele. Näiteks härra riigiteadlane on olukorraga väga rahul ja ei virise... head isu. Mina valima ei lähe (muidugi kehtetu hääle andmine oleks patriootlikum) aga lihtsalt ei viitsi minna. Minul on POHHUI teie, kes valite pärast ise virisete.
 10. EI OSKA VALIDA

  Vanglas juhtus selline lugu: 3 meest (nimed suvalised), Edgar, Andrus ja Villu käskisid kõigil teistel vangidel teatud aja tagant neilt s..u võtta. Ja andsid valida kellelt tahad võtta. Enamus mehi olid arad ja valisid. Kes Edgari, kes Andruse ja kes Villu. Neile küll ei meeldinud aga nad kartsid, et kui nad ei vali Andrust või Villut siis peavad ikka Edgarilt võtma, sest tema on kõige tugevam. Aga oli ka julgeid mehi, kes ütlesid "Minge peesse! Meie ei võta!!"
 11. Võsa sai peksa.

  Võsareporteri võttegrupp läks täna vestlema üürnikuga, kes korteri omaniku väitel talle üüri ei maksa, aga välja ka ei koli. Planeeritud intervjuu asemel hakkas napi sõnavaraga üürnik asja selgitama kehakeeles – lõi jalaga Võsal mikrofoni käest ning andis peksa saate toimetajale. Toimetaja vajas arstiabi, kaamera ja helitehnika on rikutud. Politsei algatas kriminaalasja. http://www.reporter.ee/2011/01/14/marus-uu...-paugutamisega/ Paistab, et meeste poliitilised vaated ei sobinud kokku: Eduard Hodakov 35605180324 Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 80243584 Registrisse kantud 17.05.2005 PEETER VÕSA 36712280215 Eesti Keskerakond 80053370 Registrisse kantud 08.01.2007 Allikas: https://ariregister.rik.ee/erakonnad2.py/search Keegi teab veel lisada: Teadja! 15.01.2011 10:54 SEE ÜÜRNIK, KES LÄKS KALLALE, ON EDUARD HODAKOV!!!! Sõidab piraattaksojuhina, tumesinise Ford Mondeo universaaliga, katusel on valge plafoon-rent juhiga, reg.nr. on 439 ESL, olge väga ettevaatlikud selle mehega, ta on vaimuhaige ja võib igal hetkel kallale tulla!!!!
 12. Takaks ka 300,- krooni (ehk siis $30,- ) eest tellida proteiini kus stanakas juba sees on. Kas keegi teab mis nimega see on?
 13. Obama ja majanduslangus.

  Kes tahab teada majanduslanguse ja Obama kohta tõde teada sellele väike filmike. http://video.google.com/videoplay?docid=75...+deception+full
 14. Tagumiku tõusmist on väga kerge tõestada. Kui mina koolis käisin siis sidus kehalise õpetaja 5kg ketta paela otsa ja see pael läks tagumiku alla nii et ketas jäi õhku rippuma. Kui siis surumisel see ketas maha kukkus ei läinud arvesse.
 15. Tagasi uudise / artikli juurde Tallinnas Ristiku põik 8 asuvas Nord Hostelis on kõigil soovijatel võimalik 24 tundi ööpäevas kasutada jõusaali. Moodsa inventariga sisustatud jõusaal sobib treeningpaigaks nii tippsportlastele, kui ka lihtsalt oma tervise eest hoolt kandvatele hobikulturistidele. Samas on võimalik kasutada ka sauna ning massaa¸iteenust. Jõusaali sisustus on Itaalia firmalt Oemmebi ja saali komplekteeris Ott Kiivikas. Hosteli omanik on Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu asepresident Richard Sikk. Siku sõnul pole alati avatud spordisaali näol tegemist mitte kiiret kasumit tõotava äriprojekt...
 16. Lugedes siin Hr. Jokeri hirmsast arengust tekib juba kahtlus, ega pole tegu järgmise Colemaniga.???? Huvitav oleks teada milline see suur areng siis on? Et kui palju on aastaga ntx. mingid näitajad muutunud?
 17. Marek Kalmus on ?

  Ma tahaks ka kava millega 1 kuu jooksul saaks 1. 10kg rasva maha võtta ja jube kuivaks. 2. suruda 300kg 3. kükkida ja jõutõmmata tonn. 4. unustasin veel, et 20kg lihast tahaks ka juurde. kes sellist kava mulle ei tee, see ei ole treeneri nime väärt.
 18. Marek Kalmus on ?

  Moded tahavad asja ikka Fitness.ee kombekohaselt lahendada. 1. Teema lukku 2. Kasutajatele veel postituse keeld.
 19. Valge Suhkur

  Kuulge poisid aga insulin on tugev anaboolik, mida loetakse ka spordis dopinguks. Kui nüüd suhkru laks peale trenni kutsub esile suure insulini erituse siis.... ja insulin omakorda viib toitained lihastesse.... ...kas suhkrut ei anna siis lihase kasvatuse kohapealt ära kasutada...???
 20. Ja kes on süüdi, kui sul raha pole??? Ise oled süüdi. TANK-il on õigus... raha, aeg, anne, "rohud", ja mistahes veel - need on ainult ettekäänded ja vabandused oma saamatuse õigustamiseks.
 21. Mõttetu möla... Mõttetu artikkel. Mõttetu ja meile elukauge teema. Pealegi Eestis on võibolla paar inimest kellel on piisavalt raha et endale sellist kraami lubada (paartuhat krooni päevas ja nii pikemat aega järjest, kuna paari kuuga erilist tolku pole).
 22. Mida sellisest tüübist arvate!?

  Numa numa kutt...
 23. Kas oled targem kui lasteaialaps?

  Mina arvan et see buss ei liigugi... arvestades et rattad pole kere külge kinnitatud ja jättes mainimata veel umbes 100 "pisiviga" tänu millele see buss ei saaks ülevaatuselt läbi ja liiklema..
 24. Teemade sulgemisega probleemi ei lahenda !

  Minu arvates on Tank pruunikas. Ja Tanki küljele sobiks veel sinimustvalge kah vaadete poolest.
 25. Kehaehituse tüüp.

  Kuidas liigitada Argo Ader, kellel lihasmassi oleks aga skeleti poolest pole siiski soositud? (kitsad õlad näiteks)
×