Jump to content

Instrument

Kasutajad
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Instrument

 • Rank
  Algaja
 1. RSK Power cup seeriavõistlus surumises

  Nii olen silma peal hoidnud erinevatel võistluste kalendritel jõutõstmises. 1. Power CUP I etapp surumines: Viljandi kalender; 2. 2010.a.talimängude jõukahevõistlus: Tartumaa kalender Nüüd tuleb valida kummale võistlusele minna, kuna toimuvad ühel ajal. . Aga iseenesest on hea, et võistlusi vähemalt korraldatakse rasketel aegadel .
 2. Tehnika õppimine Jõgeva-Tartumaal

  Eelkõnelejatega 100% nõus !
 3. Millist Spordiarsti soovitate

  Mis põhjusel Te soovitate Mägi't? MIna oma kogemuste põhjal ei soovitaks. Mina käisin ca 3 aastat tagasi põlvevalu pärast. Küsis, et kas täiskükki teed. Vastasin, et teen. Seepeale öeldi, et ära siis rohkem küki. Sellega lõppeski visiit. Ei mingit ravi ega midagi.
 4. Tartu MV lamadessurumises 2007

  Pärast mitme nädala möödumist pole ikka suudetud küsimusele vastata. Masendav.
 5. Tartu MV lamadessurumises 2007

  MIs tähendab "arevestus toimus eraldi" ? Loe teema korralikult läbi! Kui arvestus toimunuks eraldi (3 vanuse klassi) nagu juhend ettenägi, siis ei oleks probleemi ja ei oleks seda teemat .
 6. Tartu MV lamadessurumises 2007

  Siin läheb pisut offtopicuks juba.
 7. Tartu MV lamadessurumises 2007

  Siin on küll juuniorid , kuid hiljem lisandusid siia sujuvalt nn Meeste kategooria tulemused. Sama hea kui panna kartautod vormelitega võidusõitma . Kuid juhendis on selgelt kirjas, et juunioreid ja mehi arvestatakse eraldi. Ootaks võistluste organiseerijate poolseid selgitusi.
 8. Kas oled targem kui lasteaialaps?

  Ikka vasakule, sest uksed on teisel pool
 9. BSN

  Ootaks samuti vastust sellele küsimusele
 10. ENNUSTA JA VÕIDA!!! Põhjamaade MV

  Imre Vähi - 2. koht Marek Kalmus - 3. koht Ott Kiivikas - 3. koht Argo Vaible - 5. koht
 11. 30.04-Vastse-Kuustes rinnalt surumine!

  Rahu, ega ma ei naeragi võistluse üle.... said valesti aru... Täiesti meeldiv pühapäev oli ja igati tore et keegi võttis vaevaks, sellist asja korraldada Lihtsalt see kang oli omaette nähtus
 12. 30.04-Vastse-Kuustes rinnalt surumine!

  Tere võistlustel sai nalja küll , täiesti omaette show Auhinnad olid lahedad Aga mis ma võistlustelt teada sain, et selline kang ei kõlba surumiseks , õlg praegugi valus Aga edu järgmiseks korraks
×