Jump to content

Krizto

Kasutajad
 • Content count

  35
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Krizto

 1. EM fitness 2010 Novi Sad - MEDALISADU

  Õnnesoovid medalivõitjatele =) Tublid.
 2. pidevalt sarnased küsimused foorumites

  eelistatakse personaalset lähenemist
 3. Claudia Verela- fitness model and actress

  mis sorti näitlejaga on tegu?
 4. valu alaseljas

  Tere, Valud sai alguse sellest, et kunagi (u 5 aastat tagasi) sai tehtud kõhulihaseid (varbad radika all, põlved kõrgemal ning tõsted küünarnukkidega põlvedeni), hakkas selg valutama. Tüüpiline oli ka see, et iga kord kui end tõstsin, käis seljast nõks läbi. Läksin siis perearsti juurde, kes lasi teha alaseljast röntgeni, kuna aga sealt midagi näha ei olnud, saatis mind taastusravisse. Kuna taastusravis oleksin pidanud kooli/töö kõrvalt käima umbes 2 nädalat ning seda iga päev (alaselja massaaz/harjutused/hanerasvaga? selja soojendus), mis päevas kokku võttis umbes 3h, jäi mul see pooleli. Kuna mul olid aeg-ajalt valud ka pimesoole piirkonnas, lasin selle mõned aastad tagasi välja opereerida. Mõni aeg peale pimesoole oppi tekkis aga selline probleem, et kui alaselga lööb valu, siis paljudel juhtudel tekib valu ka pimesoole piirkonda ning on vaja külastada wc-d, et väljutada paksemat kraami. Selg annab tunda vist isegi iga päev - ma suht harjunud sellega nii et ei jää meelde kui tihti valutab Kas on kedagi kes oskaks soovitada mis sellisel juhul peale hakata? Perearsti poole pöörduma ei kipu, pole siiani mingitest uuringutest kasu olnud.
 5. valu alaseljas

  tahaks siiski teada mida selja hoidmiseks ette võtta saan, kas pöörata rohkem tähelepanu selja või kõhu tugevdamisele? selleks siiski vaja arsti juurde minna. aga kuhu, kas käia perearsti juures ning lasta veel mingeid uuringuid teha? sellisel puhul milliseid uuringuid? või pöörduda kohe kellegi teise poole?
 6. valu alaseljas

  mingit muhku ei tundu seljas olevat - seda oleks röntgen ka näidanud? trenni pole teinud sügisest saati, aga kavas olid ka harjutused nii kõhulihastele kui alaseljale, samuti treenisin jalgu. eks kui tervis paremaks läheb (hetkel külmetus), siis mõne aja pärast hakkan uuesti jõusaalis käima - pööran suuremat tähelepanu kõhule, seljale ning venitustele. vähemalt plaan on selline
 7. Kus saalis käite treenimas?

  kui palju tööpäeviti kella 17-19 paiku Spartas ning Revalis rahvast on? ning kas õhu mure on Spartas lahendatud?
 8. Ronnie vs Arnie

  Arnold on tavainimesele siiski tuntud kui filminäitleja, mitte kulturist
 9. pean nõustuma sellega, et film ei ole minu jaoks nii humoorikas kui teistele foorumikaaslastele. ja paistab et siin teisitiarvajaid ei sallita.
 10. suht hale nali. ei jõua ära imestada millised koomikud meil on
 11. ega jah, nende nn "vaimukate naljadega" on natuke kaugele mindud. valesid pannakse kirja nii et silm ka ei pilgu
 12. never back down

  eks see sõltu rohkem sellest, mida filmilt oodata. Never back down on rohkem actionit, Redbelt rohkem juttu. olen mõlemast klippe vaadanud, Never back down ei meelita vaatama, kuid Redbelti lähen ilmselt kinno vaatama, mis sest et mul mõlemad filmi juba olemas on.
 13. never back down

  18. juuli esilinastub selline film nagu Punane vöö: http://www.forumcinemas.ee/movie/4996/ http://www.imdb.com/title/tt1012804/ kommentaaride järgi võiks öelda et tegu on päris hea filmiga
 14. Tagasi uudise / artikli juurde Sünnipäeva õnnitlused fitnessi printsessile Liisa Otsusele ! Olgu Sinu elutee medalitega sillutatud ! Fitness.ee võidukas pere ...
 15. Muusika

  Life is beautiful
 16. "fitness.ee - treeningutega pole kunagi hilja alustada" et kes suveks vormi ei saa, neil on võimalus seda teha suve lõpuks
 17. Hästiistuvad teksad lihaselistele jalgadele ?

  tallinnas narva mnt 5, Foorumi keskuses
 18. Eestimaa ajakirjandus ja KULTURISM.

  http://sport.postimees.ee/031207/esileht/sport/299257.php
 19. soovitage

  kõige parem enesekaitse on kiired jalad
 20. Soovitage odavat ja head jõusaali Tallinnas

  pole see reval enam miskit nii odav. 750 on fitness paketi kuumakse, seal võib muidugi ka teistes trennides käia, nt taipoks.
 21. ikka see kaalu tõstmis teema

  kuidas saab ainevahetus liiga kiire olla, kui sa max 2 korda peäva sööd? ja kui sa kõhu silmini täis sööd, siis sa muidugi tükk aega rohkem süüa ei jõua. proovi nii, et sööd väiksemad portsud ning tihedamini.
 22. millist lisandit kasutada?

  miks kõik tahavad juba 3 kuuga hullud kapid olla? lihasmassi kasvamine võtab aega, see ei kasva üle öö. teed trenni, trenni ja trenni, küll tulevad ka tulemused.
 23. stress

  eks see olene ka stressist. kui tervisehädast põhjustatud stress, siis ta jah treeningule hästi ei mõju. kui aga mõningatest probleemidest tulenev stress, siis trenn võib ka positiivselt mõjuda. saad end välja elada ning mõtted on trenni peal
 24. minu arust küll kulturistile tätoveering ei sobi. aga ise on ka huvi lasta tätoveering kunagi teha. tätoveering koosneks teatud sümbolitest, mis omavad minu jaoks tähendust. aga jah, see oleks juba pikem töö vastavad sümbolid välja otsida.
×