Jump to content

Andreaz

Kasutajad
 • Content count

  517
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Andreaz

 • Rank
  Tegija
 1. Rinnalihase alaosa

  -
 2. uus haigus ortoreksia

  sooviks enne ja pärast pilte sust näha, jube kõva saavutus ju!
 3. Lihtsalt kopp ees

  aga see ju täielik nälgimine!!! paar võileiba, 1 võileib, kartul, viiner... kammoon.!!! ma saan aru kui sööd toidukorral 4-5 kartult ja 10 viinerit/pihvi ja lisaks veel magustoitu ja nii iga paari kolme tunnitagant ja siis vingud et juurde ei tule. aga sa ju puhta nälgid! kus on kalad, lihad, munad, piimatooted? millest sa tahad kasvada? paarist võileivast ja viinerist päevas? krt kui ma söön viinerit või sardelli siis poolkilo või kilo korraga, sa sööd ühe ja imestad et jurde ei tule?? kas söök ei maitse?
 4. Valu alaseljas pärast jõutõmmet

  aitab ka kui tasakaalustuseks teha peale jõutõmmet kõhtu.
 5. Ühinegem!

  mina pooldan ka ja sooviks palju piimatooteid tarbida selle nimel võib ju mõne päeva ilma olla, et hinnad langeks!? aga piima toodete asemel võta erinevaid kalu, mune, liha(kana) ja valgupulbreid... vaata seda reporteri linki mis siin oli! sa ei taipa asja? oled nõus kaupmehi nuumama? maksad aga palju küsitakse???
 6. Kükk, kükk ja veelkord kükk...

  see polnd isegi mitte poolkükk, pigem veerand kükk. isegi täisnurgaalla ei lasknud põlvi... mulle meeldib küll teha vaid sügavat täiskükki lõpuni, muidugi põlvedest allapoole lasta ,milleks iseennast petta.
×