Jump to content

cyff

Kasutajad
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by cyff


 1. Endal pole kaebusi ning suudan jõusaalis väga intensiivselt teha ning pole hullu. Äkkliigutuste kohapealt, siis ka seda, et mängin võrkpalli ning meeldib ka oda visata. Minu arust need peaksid siis ka ju ohtlikud olema, aga neid lubatakse rahumeeli teha. Ainult jõusaal on nagu see suurim kurjajuur hetkel. Ei saa nagu aru ning tahaks ikka kindlust juurde saada, et saaks ikka trenni teha.


 2. Äkki on keegi tark spordiarst või mõni inimene sellise südame probleemiga nagu foramen ovale kursis. Tänu sellele keelati mul jõusaalis käimine ära. Seega olekski küsimus, et kas mitte mingil moel ei tohi raskusi tõsta? Keelati ka äkkliigutused ära ning sukeldumine ja mägironimine. Tahaks ikka jõusaali käia. Ehk leidub mõni treeningsuund, mis pole nii ohtlik südamele.

  Foramen ovalest siis nii palju, et vatsakeste vahel on 3mm auk, mis osadel inimestel kinni ei kasva.

  Info


 3. Ise ka tegelen võrkpalliga.Tegin ka poole peale AA2'te ja sain ligi 6-7cm juurde.Soovitan programmmi teha suvel,siis kui trenne pole.Hooaja ajal oleks selle tegemine ületreening.Olen ka kuulnud,et see programm lõhub põlvi.Olid endalgi vahepeal põlved läbi.Aga muidu arvan,et on hea programm ja suvel lõpetan selle ära.


 4. Ma võtan jaanuaris GNLD omad ära ja vaatam kas on tulemusi näha.Pärast seda ostan endale 900g ProteinNo1 Tai Kane oma.325eeku 900g eest on üsna mõistlik hind hea toote eest.Aga öelge need inimesed,kes tarbivad ProteinNo1'te,mida te arvate sellest tootest ja kommentaare toote kohta. :)


 5. www.gnld.com/store/Product.aspx?STORE_ID=13&CATEGORY_ID=1608&NAV_CATEGORY_ID=1573&product_id=11289

  mida arvate selle toote kasutamisest ehk tarbimisest?kui palju peaksin seda jooma ja palju?enne trenni ja p2rast trenni?jne

  kõigi arvamus teretulnud :)

×