Jump to content

FG

Kasutajad
 • Content count

  292
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by FG


 1. Mina mäletan samuti, et lapsena olid vähemalt maal vanaema juures hanged ikka üle pea ;) , aga eks ma ise olin ikka jupi jagu lühem ka :lol: .

  Mulle igatahes praegu väljasolev ilm meeeeeeeldib :P !

  P.S. Mul olid jõuludest aastavahetuseni külas sõbrad, põlised austraallased. Tulid Eestisse põhjamaa eksootikat otsima - aga sellisest talvemuinasjutust ei oleks nad osanud isegi unistada... (Ja mina veel olin neid ette hoiatanud, et meitel need jõulud viimastel aegadel na mustavõitu olnud :o ).


 2. Kõik tark jutt juba kirja pandud :) .

  Kõige alus on regulaarne, mitmekülgne ja küllaldane toitumine, paljalt selle reguleerimisega teeb su keha päris kiiresti uskumatud muutused läbi. Joo palju (soovitavalt vett ja teed).

  Postist küll ei saa aru, kui väike su väiksem laps on, aga kui on veel vankrilaps, siis superhea aeroobne treening on vankriga lihtsalt jalutamise asemel hoopis kiirkõndi teha (mina näiteks jooksin, oli vastav vanker ka. Kõrvaltvaatajatel võis muidugi vähe najakas pilt olla :D aga ega vahet pole ju :) ).

  Ja kui leiad endal aega ja tahtmist ka jõusaali minna, siis pisike turavhälliga kaasa ja tema uneajal saab kenasti terve keha kergelt läbi treenida. Kui laps kasvab, siis kuni tema ronimisoskuste täiustumiseni saad ta ka tekikese peale askeldama panna :D . Hiljem, tõsi, läheb lapse saali kaasa võtmisega vähe raskeks :D .

  Edu ja õnnestumisi!


 3. Aktivisti tunne ei peta teda. Johnson´i beebiõli (nagu ka väga, väga paljud muud "nahasõbralikud" kehahooldustooted, kaasaarvatud enamik laiatarbe-beebitooteid) on algselt toodetud naftast, eriti õlid. Palun ärge mitte kunagi oma lastele neid peale määrige!!! Tulemus võib esialgu teie silma jaoks küll ilus vaadata olla, aga tegelikult ummistab imendumisvõimetu õli ära kõik lapse nahapoorid ja tulemuseks võivad olla oi-oi kui suured nahaprobleemid.

  Nagu Annika ütles - enamike nahaprobleemide põhipõhjus on vähene niisutus - selleks sobivad enim kreemid, emulsioonid (piimad) jms, neil on võime imenduda naha sügavamatesse kihtidesse ja ka tegelikult niisutavat efekti tekitada, mõningatel juhtudel ka kollageeni tootmist nahas aktiveerida.


 4. Minu silma jaoks on ujujate kalender väga, väga kena ja professionaalne töö. Mõni pilt palju erootilisem, kui nii mõnigi nö pingutatult erootiline pilt fitnessistide kalendris.

  Aga õnneks on maitsed erinevad ja see on ainult minu tagasihoidlik arvamus... :lol:


 5. Tervist!

  selline küsimus, et keemia tunnis peame koostama referaadi/ettekande teemal orgaaniline keemia, tekkis idee, et sooviks teha steroidsete ainete kohta referaadi aga sooviks teada siis, et mis steroidsed ained on orgaanilised?

  tänud (:

  Kõigepealt tee omale selgeks, mis on anorgaaniline keemia ja mis on orgaaniline keemia. Ja kui siis veel isu alles on, võid steroidhormoonidest oma referaadi ju kirjutada... ;)


 6. Äkki saaks nendest plätudest üle juba?

  Tead ma tunnistan ausalt, mind tegelikult plätud jõusaalis ka ei häiri. Aga saad aru, ta JOOKSIS plätudega. Proovi ise joosta selliste jalanõudega, ma vean kihla, et sul hakkab endal ka naljakas... ;) Et valiks siis vähem eluohtliku soendus-viisi vähemalt...


 7. Viskaksin selle suure p......... aint minema, muidu täitsa kobe.

  Siis jääks küll paljas pilbas järele :) , aga see on muidugi juba maitse asi :huh: .

  Kusjuures, mulle tundub, et tal sel pildil põlved pole "lukus" ja tagumik parasjagu tuuti aetud :P . Fake J Lo :P .

×