Jump to content

FG

Kasutajad
 • Content count

  292
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About FG

 • Rank
  Kasutaja

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://
 1. Trenn(i) lapsega

  Mina ise läksin trenni tagasi 10 päeva peale sünitust. Laps hakkas saalis kaasas käima, kui oli umbes kuu aega vana. Loomulikult sõltub palju lapse närvisüsteemist, ja ka saalist (käisin tol ajal Tallinna Arcticus, kus päevasel ajal oli saal praktiliselt tühi ja vaikne). Ja palju sõltub ikkagi emast muidugi ka - kui ikka ei viitsi trenni teha, siis leiab alati põhjendusi sinna mitte minna...
 2. Trenn(i) lapsega

  Muidugi võta laps saali kaasa! Kui ta on veel hällilaps, siis sea trenn näiteks tema päevaseks magamisajaks (saalis on vaikne ja laps saab rahus magada ning ei sega ka teisi treenijaid, kui vahel isegi mõne vääksu juhtub tegema). Kui laps juba aktiivsem aga veel päris ringi ei rooma ega roni, siis võid ta kuskile saali vaiksemasse nurka tekikesele askeldama panna, koos mõne põnevama mänguasjaga. Lapse heaolu muidugi ennekõike - kui lapsel on sealses keskkonnas millegipärast mõni päev ebamugav, saad ju alati trenni lõpetada ja ära minna. Mina isiklikult sain lapsega koos trennis käia päris pikalt, kuni liiga aktiivseks läks ja suurem osa trenniajast tema turvamisele kulus . Ja lihase kasvamise osas on eelkõnelejatel õigus - ei kasva see lihas sul pelgalt lapse süleshoidmisest midagi (või kui, siis tõesti väga natuke), naised peavad ikka väga, väga suurt vaeva nägema, et lihas nähtavalt paisuma hakkaks.... Küll aga võiksid oma seljalihaste heaolu nimelt tõesti proovida last hoida vaheldumisi mõlemal käel ja puusal, vastasel juhul on pinged ja "sõlmed" seljalihaste ühes pooles kerged tekkima... Edu !
 3. Veidrad Faktid

  Päris mitmes pole küll mitte midagi veidrat...
 4. Ma soovitaks hoopis geeliga katta küüned. Aga ma lihtsalt huvi pärast küsiks, et miks just akrüül? Kõige ebaloomulikum tulemus mu meelest , pluss rikub küünt võimalikest variantidest vist kõige rohkem. Kuigi tean inimesi, kellel küünel muud ei püsigi kui akrüül... Sellisel juhul prooviks tõesti hoopis ise oma küüsi tugevdada ja kunst üldse unustada.
 5. Mina mäletan samuti, et lapsena olid vähemalt maal vanaema juures hanged ikka üle pea , aga eks ma ise olin ikka jupi jagu lühem ka . Mulle igatahes praegu väljasolev ilm meeeeeeeldib ! P.S. Mul olid jõuludest aastavahetuseni külas sõbrad, põlised austraallased. Tulid Eestisse põhjamaa eksootikat otsima - aga sellisest talvemuinasjutust ei oleks nad osanud isegi unistada... (Ja mina veel olin neid ette hoiatanud, et meitel need jõulud viimastel aegadel na mustavõitu olnud ).
 6. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

  On jah. Gasp võiks naistele ka riideid teha .
 7. Päästjad vs ujujad ja fitnessistid

  Arvasin, et kui on tehtud paljaste ülakehadega kalender, siis võib vahelduseks ka vaid välimust vaadata...
 8. Päästjad vs ujujad ja fitnessistid

  No ma ei tea... Kuidagi üsna lahjad ja loppis mehed .
 9. Sparta spordiklubi

  Ilmselt ei oska ma end piisavalt selgesti väljendada , aga jah - maksad IGA KUU 690 eek, ei pea midagi korraga maksma.
 10. Sparta spordiklubi

  Leping sõlmitakse aastaks, igakuiselt makstav tasu on 690 eek. Selle raha eest saad käia nii jõusaalis kui soovi korral ka rühmatreeningutel.
 11. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

  Mis Samakamees teeb? Tantsib? Lööb trummi? Küpsetab?
 12. trimmiv kreem

  Kuulge ma olen alati mõelnud nende kohvipuru-juttude peale, et kas nahk siis kohvi järgi haisema (lõhnama? ) ei jää? Mulle see küll ei meeldiks...
 13. Kõik tark jutt juba kirja pandud . Kõige alus on regulaarne, mitmekülgne ja küllaldane toitumine, paljalt selle reguleerimisega teeb su keha päris kiiresti uskumatud muutused läbi. Joo palju (soovitavalt vett ja teed). Postist küll ei saa aru, kui väike su väiksem laps on, aga kui on veel vankrilaps, siis superhea aeroobne treening on vankriga lihtsalt jalutamise asemel hoopis kiirkõndi teha (mina näiteks jooksin, oli vastav vanker ka. Kõrvaltvaatajatel võis muidugi vähe najakas pilt olla aga ega vahet pole ju ). Ja kui leiad endal aega ja tahtmist ka jõusaali minna, siis pisike turavhälliga kaasa ja tema uneajal saab kenasti terve keha kergelt läbi treenida. Kui laps kasvab, siis kuni tema ronimisoskuste täiustumiseni saad ta ka tekikese peale askeldama panna . Hiljem, tõsi, läheb lapse saali kaasa võtmisega vähe raskeks . Edu ja õnnestumisi!
 14. trimmiv kreem

  Aktivisti tunne ei peta teda. Johnson´i beebiõli (nagu ka väga, väga paljud muud "nahasõbralikud" kehahooldustooted, kaasaarvatud enamik laiatarbe-beebitooteid) on algselt toodetud naftast, eriti õlid. Palun ärge mitte kunagi oma lastele neid peale määrige!!! Tulemus võib esialgu teie silma jaoks küll ilus vaadata olla, aga tegelikult ummistab imendumisvõimetu õli ära kõik lapse nahapoorid ja tulemuseks võivad olla oi-oi kui suured nahaprobleemid. Nagu Annika ütles - enamike nahaprobleemide põhipõhjus on vähene niisutus - selleks sobivad enim kreemid, emulsioonid (piimad) jms, neil on võime imenduda naha sügavamatesse kihtidesse ja ka tegelikult niisutavat efekti tekitada, mõningatel juhtudel ka kollageeni tootmist nahas aktiveerida.
 15. Jah tahaks ka teada, kuidas neiul läheb? Kas intensiivist väljas?
×