Jump to content

vend vähk

Moderaatorid
 • Content count

  10,211
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  106

vend vähk last won the day on November 29

vend vähk had the most liked content!

Community Reputation

654 Siit suust tuleb ainult puhast kulda

About vend vähk

 • Rank
  Euroopa III 2005, 2010 - Klassikaline Kulturism
 • Birthday 06/14/1977

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://www.facebook.com/home.php?

Profiili informatsioon

 • Asukoht
  Tartu
 • Interests
  Jõusaalis alates 1992

Recent Profile Visitors

47,132 profile views
 1. Vend Vähk Kreatiinid väga soodsa hinnaga!

  Väike kokkuvõte enda tegemistest varasematel aastatel:
 2. Vend Vähk Kreatiinid väga soodsa hinnaga!

  29.november 2020 Kreatiinist paari sõnaga. Viimasel ajal on palju juttu olnud kreatiinist ja selle toimest. Minul isiklikult on karjääri jooksul olnud kokkupuude väga paljude kreatiinidega. Selle õige, enda jaoks sobiva kreatiini tunned kohe ära kui umbes tund pärast kreatiini tarbimist tahad läbi seinte joosta- selline purakas on sees. Kreatiini kasutamisest liigub erinevaid arvamusi. Soovitatakse vältida tsitrusviljadest mahlasid, samuti piima- need pidid kreatiini laadimisel kreatiini toimet neutraliseerima. Mina ise kasutan kreatiini alati koos viinamarja nektariga- selles on piisavalt viinamarjasuhkrut, mis omakorda imendub kiiremini ja peaks kreatiini toimet suurendama. Eriti peenelt teen veel nii, et tund enne ja tund pärast kreatiini tarbimist viinamarjajoogiga ei söö-joo midagi muud ja siis trennis tuld! Ja üks asi veel! Hetkel on Fitshopis kõik kreatiinid väga soodsa hinnaga: https://fitshop.fitness.ee/kreatiinid/
 3. Suur probleem!!

  Naine pannakse vangi vm selle pulli eest. Miinimum 5 aastat kolooniat. Las tunnistab parem heaga kõik üles.
 4. Animal pump

  See toode ei ole imerohi. Kõik on väga individuaalne. Proovib ära aga suuri lootuseid ei maksa seada.
 5. Suur probleem!!

  Tuleb tõele näkku vaadata- sa oled meheks saanud! Ilmselt ka emakese Looduse poolt rohkem püssirohtu ja nii ta tuleb! Jõudu tööle!
 6. Toitumiskava ja vadakuvalk

  Kui nad sellesse usuvad, siis andku tuld! Mina olen proovinud 20-30 grammi toidukorras ja samuti ka 60-70 grammi valku 5-6 korda päevas ja tulemus oli täpselt sama.
 7. Toitumiskava ja vadakuvalk

  Proteiinilisandeid on erinevaid. Aastate jooksul olen lisavalku kasutanud küll sheikidena, küll batoonidena. Igal ajal ei ole alati võimalus tavatoidule piisavalt valku lisada, eriti kui on lapsed elamises. Ühed valgud pärast trenni, aga teinekord õhtul ka aeglane valk ööseks.
 8. Kui palju lihast tuleb juurde ühes kuus?

  Lihaskasv on väga individuaalne. Meil käib spordiklubis üks härra, kes on samuti -70 kg ja kui uurisin härralt, et mis ta näiteks eile hommikul sõi, siis vastas, et ühe väikse topsijogurti. Treeningud on tal pigem vastupidavustrenn. Lihasmassi kasvatamisel on väga tähtsal kohal korralik toitumine, samuti läbimõeldud treeningud. Loomulikult ei tule kasuks tubakatooted ja muu selline jama. Võimalusel otsida endale personaaltreener, kes sinu tegemistesse rohkem pühendub ning vajadusel parandab ning motiveerib.
 9. Elame üks päev korraga. Iga päev võib tuua muudatusi. Mis saab siis kui näiteks homme on 2000 positiivset? Hetkel on seis selline, et minu lapsed käivad koolis, aga nende naabritüdruku kool on koduõppel. Tartu FitLife spordiklubis ei ole ka maski kandmise nõuet, aga mõned on endale maski trenni pannud.
 10. Hingerahu. Hea, et see põnev ja vajalik võistlus jälle taaselustati. 2021 aastal oleksid juba X kümnendad võistlused! Eks aja jooksul pannakse paika, millal ja kus täpselt see võistlus toimub.
 11. Crosstrainer või velotrenaźöör

  Crosstrainer on hea, veel parem crosfit treeningud. Igasugused rühmatreeningud on hea vaheldus ja uued sõbrad!
 12. TRT=tervislik doping?

  Kui on mingeid imerohtusid, mis on tervisele kahjutud ja hoiavad meid aastakümneid noorena, siis oleksin käpp kindlasti. Elame-näeme. Äkki ei peagi enam kaua ootama.
 13. Vend Vähk Kreatiinid väga soodsa hinnaga!

  08.november, isadepäev Tere kõigile ja tervitused kõikidele isadele! Ilmselt ei ole jäänud FB rahvale märkamatuks, et olen viimasel ajal natuke aktiivsemalt hakanud lamades surumisega tegelema. Viimasel korral surusin lamades 100 kg kangiga 24 kordust. Usun, et olen rohkemaks võimeline ja töö selles suunas käib. Esialgne eesmärk oleks jõuda 30 korduseni. Võimalusel proovin ka teisi harjutusi hakata rekordite peale tegema. Muidugi on neid, kes kipuvad vinguma, et ühes või teises harjutuses ei ole just kõige puhtam tehnika, aga teeb siis ise paremini! Ok, ma nüüd panen trenniasjad kokku- varsti bodypumpi minek! Rohkem julgust endale uute väljakutsete loomisel! Trennis näeme!
 14. TRT=tervislik doping?

  Tere! Mina, kes ma juba mitu aastat olen 40+ vanuses tiksunud, olen järjest rohkem sellistel teemadel mõtisklenud. Ma täpselt ei tea nendest teemadest midagi, aga hämmastav, et minu eakaaslased välismaal teevad praegu oma tippvorme. Siinkohal küsiks ikka, et kulla mehed, millega te siis varem tegelesite? Nendel teemadel oli ka mõned kuud tagasi päris suur arutelu Siim Veri blogis koos Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu presidendiga hr Ergo Metslaga. Tundub, et sõna "doping" ja selle tähendus on hakanud muutuma oluliselt paindlikumaks, aga ka võimalusi on rohkem ja osades riikides on olemas legaalsed steroidid jne. Kui näiteks väga paljud lisandid on USA-s lubatud, aga EL-s keelatud, siis millest me üldse räägima?
 15. Vend Vähk Kreatiinid väga soodsa hinnaga!

  03.november 2020 Hetkel seisan jälle elu ristteel. Kogu aeg peab tegema valikuid. Tahaksin hirmsasti jälle lavale minna, aga kevadhooaja toimumine on ju suure küsimärgi all. Selles suhtes elame üks päev korraga. Jõusaalis olen küll viimasel ajal aktiivsemaks läinud.
×