Jump to content

vend vähk

Kasutajad
 • Sisu loend

  10 113
 • Liitus

 • Viimati külastanud

 • Päevavõidud

  94

vend vähk viimane päevavõit oli April 11

vend vähk's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

632 Siit suust tuleb ainult puhast kulda

vend vähk

 • Tase
  Euroopa III 2005, 2010 - Klassikaline Kulturism
 • Sünnipäev 14.06.1977

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://www.facebook.com/home.php?

Profiili informatsioon

 • Asukoht
  Tartu
 • Interests
  Jõusaalis alates 1992

Viimase Profiili Külastajad

40 811 profile views
 1. Vend Vähk. Motivatsioon ja EMV 2017

  Täiesti ulmekuiviku leidsin netiavarustest:
 2. Vend Vähk. Motivatsioon ja EMV 2017

  21.oktoober 2017 Ja ongi 1 nädal veel jäänud Eesti meistrivõistlusteni. Vorm ja enesetunne on hea ning kulm ka ei tõuse kui perenaine enne lastele keedukartulit tegi kastme ja tomatisalatiga. Motivatsioon on kõrgem kui mingi seapraad! Eelseisval nädalal on vist iga päev vähemalt 1 rühmatreening + jõusaal. Rühmatreeninguga kaotan alati vähemalt 1 kg higi ja pisaratega. Järgmise nädala reedeks planeerin kaalu -78 kg-le. Kummaline, kuidas võistlustega mitteseotud inimesed ajavad teinekord sellist sousti välja. Istun siis pärast trenni puruväsinuna tühja pilguga riideruumis ja järjekordne, kordan järjekordne asjaarmastaja vms tuleb õndsa näoga ja küsib, et kuidas siis võistlustel läks? Ma juba tean, et kui ma jõuan vastata, et võistlused alles tulevad 28-dal ja siis küsitakse, et kas Tartus ja kas Ott Kiivikas ka võistleb ja pm ühesuguseid küsimusi tuleb järjest täpselt nii nagu eelmise ja üle-eelmise vestlejaga ja siis olen valikute ees, et kas jätan ülbe mulje ja ei suhtle üldse või mis ma siis tegema pean kui need küsimustega pommitajad nagunii võistluseid vaatama ei tule sest Tallinn on ikka liiga kaugel ja tasuta pääsmeid ei ole minu võimuses väljastada ja ega neid ei huvitagi, et ainaüksi võistlusgrimmi, võistlejalitsentsi ja paljude muude võistlustega seotud kulutuste peale kulutab võistleja palju-palju rohkem kui mingi tühine 15 eurot pealtvaatajate pileti eest. Uh, te olete nii head kuulajad, et räägiks veel ja veel ja homme jälle keegi küsib raudselt, et kuidas võistlustel läks... Igal juhul olge siis mõnusad ning pidage vastu!
 3. Vend Vähk. Motivatsioon ja EMV 2017

  16.oktoober 2017 Nonii. Täna oli mingi ulmepäev. Kõik ärkasid. Minuga võttis ühendust päris palju noori mehi, kes kõik avaldasid soovi võtta osa 28.oktoobril toimuvatest Eesti meistrivõistlustest. Osad on siiani segaduses ja ei tea, mis nad tegema peavad. Paar tükki küsisid võistlusgrimmi kohta, üks uuris juba et millised auhinnad tulevad EM-l jne. Meenub, kuidas vanal hallil ajal 1997 aastal läksin võistlustele kohale ja koha peal selgus, kui palju võistlejaid minu kategoorias on. Siis oli muidugi ka ainult kulturism. Mina registreerisin ennast Eesti MV-le klassikalisesse kulturismi. Töö käib ja kui keegi usub, et minu ettevalmistused on äärmuslikud, siis eile tuli mulle meelde, kuidas 2001 aastal käisime Saksamaal WFF MM-il ning üks Eesti koondislane tegi igas tanklas peatuse ning jõi tulist vett ning loomulikult käis ka 100 korda WC-s ainult selleks, et saada kõik soolad välja. Tuleb tunnistada, et nii kuiva meest ei olnud ma oma elus Eesti laval näinud. Ok, kes tahab minu praegusest vormist mingisuguse ettekujutuse saada, siis facebookis mõned 2-3 päeva vanad pildid on isegi üleval. Ma nüüd puhkama. Olge mõnusad!
 4. Vaatasin seda nimekirja ja kohati tundub, et tegemist on Soome meistrivõistlustega
 5. Arnold Classic Europe 22-25 September 2017

  Jah, mulle hakkas ka silma vene ja osade ukraina naiste ülivõimas etteaste. Minul, kes ma sellest spordialast eriti midagi ei tea, tekkis küsimus, et kas venelannad olid siis tõesti nii teiselt planeedilt või mängis rolli ka kohtunikepaneel? Võimalusel kuulaksin kõigi Eesti sportlaste arvamust nende võistluste kohta, kes seal osalesid. Kuidas oli organiseerimine- transport, toitlustus, pesemisvõimalused jne? Kas selliste võistluste korraldamine Hispaanias on ikka õigustatud?
 6. Arnold Classic Europe 22-25 September 2017

  Tere sõbrad! Andke ikka vahepeal jooksvalt teada, mis seal toimub ja kuidas meie omadel läheb. Endal ei ole hetkel võimalik ülekannet jälgida.
 7. Vend Vähk. Motivatsioon ja EMV 2017

  21.september 2017 Tere kõigile! Tore teid kõiki näha üle pika aja. Mina valmistun ikka Eesti meistrivõistlusteks ja erinevalt varasematest aegadest hoian madalamat profiili ja hoian silmad lahti. Ei ole veel otsustanud, millises kategoorias üles astun, aga võib juhtuda, et astun viimasel hetkel kõrvale seoses suuremate muudatustega oma niigi põnevas elus. Et siis keegi mingeid spekulatsioone ei hakkaks välja imema. Loodan ikka lavale tulla, sest suur töö on tehtud. Olge siis mõnusad ning ajame kõik ühist asja!
 8. Arnold Classic Europe 22-25 September 2017

  Ai kurja! Päris korralik võistlejate nimekiri! Edu meie koondisele ja vesi naha alla!
 9. Olympia 2017 ; 14-17 September

  Üllatavalt tagasihoidlik tagasiside nende võistluste kohta, aga samas üllatavalt vägev vorm sellel aastal suurte meeste kategoorias. 212 meeste vormis olen seekord pettunud- seal oli mehi, kes sellesse seltskonda kuidagi ei sobinud. 7-e kordsel Mr Olympial on märgata kehal teatud muudatusi- eks paistab, kui kaua mees veel suudab oma ihu kurnata.
 10. Olympia 2017 ; 14-17 September

  Facebookist leidsin Kevin Jordani lehelt sellised võrdlused:
 11. Olympia 2017 ; 14-17 September

  Ei hakka midagi ennustama. Lihtsalt huvitav jälgida, kuhu paigutatakse Lukas ilmselt pehmemate, aga suuremate meeste kõrval.
 12. Vend Vähk. Motivatsioon ja EMV 2017

  25.august.2017 Facebook leinab. Viimastel päevadel juba teine koll. Hetkel veel ei julge kinnitada ega ümber lükata selle suure mehe surma: http://spotmebro.com/breaking-news-rich-piana-has-passed-away/
 13. Vend Vähk. Motivatsioon ja EMV 2017

  24.august 2017 Eilne päev oli muidugi tase. Suutsin teha uue isikliku rekordi: 1 tunni ja 40 minuti jooksul suutsin kaalu langetada täpselt 3 kg. Annan nüüd juba teist kuud Tartu Eedeni FitLife spordiklubis Military Pump tunde ning eile voolas higi ja pisaraid päris korralikult. Hetkel ei kasuta mitte ühtegi toidulisandit ning ilma nendeta ona ka täiesti reaalne kaalus alla saada. Oleme ausad- mingi hetk läheb raskeks ja siis on vaja abimehi kindlasti.
 14. Vend Vähk. Motivatsioon ja EMV 2017

  Kahju muidugi, aga samas täiesti reaalne, et mõlemad legendid sellel showl siiski kõrvuti särgid seljast kisuvad kasvõi lava taga või messilgi. Eks sellised vanameistrid motiveerivad oma tegemistega ka natuke nooremaid vanameistreid
 15. Vend Vähk. Motivatsioon ja EMV 2017

  22.august 2017 Nonii. Esmalt üks mõttetera: "Vähi vastu saab keemiaga!" Kehakaal kukub, aga sügishooajani on veel aega. Tahaks kogu südamest teha sellise vormi, kuhu on ka lihast jäänud peale suurt dieeti. Töö käib! Huviga ootame nende kahe mehe duelli:
×