Jump to content

vend vähk

Kasutajad
 • Sisu loend

  10 155
 • Liitus

 • Viimati külastanud

 • Päevavõidud

  100

vend vähk viimane päevavõit oli May 9

vend vähk's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

648 Siit suust tuleb ainult puhast kulda

vend vähk

 • Tase
  Euroopa III 2005, 2010 - Klassikaline Kulturism
 • Sünnipäev 14.06.1977

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://www.facebook.com/home.php?

Profiili informatsioon

 • Asukoht
  Tartu
 • Interests
  Jõusaalis alates 1992

Viimase Profiili Külastajad

41 920 profile views
 1. Vend Vähk TASUTA TREENINGKAVAD, TOIDULISANDID JNE!

  Eks varustust on tõesti viimastel aastatel tekkinud, aga kui inimene ei jõua ühtegi lõuatõmmet teha ega ühtegi rööbaspuusurumist, siis läheb õuetingimustes keeruliseks ilma kogemuste ja teadmisteta. Marco on muidugi omaette teema
 2. Vend Vähk TASUTA TREENINGKAVAD, TOIDULISANDID JNE!

  05.mai 2018 Tere sõbrad! Teinekord ei oska enam midagi öelda. Juhekoos.ee. Viimasel ajal on alganud justkui rahvaste rändamine- fb postkasti potsatab uusi kirjasid ning minu jaoks võõrad inimesed tahavad hirmsasti minu sõbraks saada. Küll uuritakse kalapüügi kohta, küll tahetakse koos trenni teha. Need viimased kirjad teevad eriti nõutuks. Osadele inimestele on vist jäänud mulje, et kõik teenused on tasuta. Ma küll ei kujuta ette, et sa lähed juuksurisse või SPA-sse tasuta, aga mida arvata inimestest, kes kirjutavad sulle, et soovivad treeningkava, toitumiskava ja üldse igasugu nõustamist, aga neil ei ole võimalik tasuda ning et (pange nüüd tähele!) isegi uue Tartu GYM spordiklubi kuutasu 15 eurot, on neile väga suur väljaminek. Teine huviline siiralt küsis, et kas spordiklubi hinnakirjas märgitud personaaltreeningu hind 25 eurot on kuutasu (iga päev) või ainult ühe korra hind? Selliseid, kes minu käest uurivad, kust saada tasuta toidulisandeid või kuidas oleks võimalik Eesti meistrivõistlustele tasuta sisse saada, tuleb ka päris tihti ette. Päris ausalt, väga ei tahakski enam igasugustele jõusaaliteemalistele kirjadele vastata ja oma aega raisata. Toksin selle postituse siia valmis ja on koht, kuhu tulevikus rahvast tasuta suunata. Usun, et minu kirjatöö avas nii mõnegi edukama äriatleedi silmad, et on ju ka veel teine ja kolmas Eesti... Ilusat teisipäeva jätku!
 3. Vend Vähk TASUTA TREENINGKAVAD, TOIDULISANDID JNE!

  04.juuni 2018 Tere sõbrad! Suvekuud algasid ja mina võin uhkusega öelda, et olen ilmselt juuni alguse ühes parimas vormis üle paljude aastate. Kehakaal on kukkunud soovitud numbrini ja natuke isegi peale ilma toidulisanditeta, aga lolli järjepidevuse ja praktika tulemusena. Olen küll paljude jaoks tuntud FAST lisandite reklaaminägu, aga nad loobusid koostööst juba mitu aastat tagasi ning nii ma siis vaikselt toimetan ning meenutan vanasid häid aegu. Selles suhtes, et kui kellelgi on soovi koostööd teha, olen avatud uutele väljakutsetele. Räägin natuke numbritest ka. Kui aprilli alguses olin stabiilselt +90 kg, siis kusagil aprilli keskpaigast tõmbasin otsad kokku ning mingil hetkel hakkasin ka kaalunumbreid üles märkima. Siin väike tabel esmaspäevahommikustest kaalunumbritest: 30.aprill, esmaspäev: 88,9 kg 07.mai, esmaspäev: 87,4 kg 14.mai, esmaspäev: 87,2 kg 21.mai, esmaspäev: 86,1 kg 28.mai, esmaspäev: 85,9 kg 04.juuni, esmaspäev: 85,2 kg Loomulikult olen vahepeal olnud isegi 83,1 kg, aga usun et see number saab suve jooksul löödud. Oluline on tarbida vähem soolast ja liikuda rohkem kui talvekuudel. Hingerahu, mis laseks mul rohkem unistada uuesti lavaletulekust, aga seekord mitte neljandale kohale...vähemalt mitte Eesti laval... Ok, kohe lähen koertega õue. Igav ei ole juba aastaid olnud ning hetkel elamises lisaks neljale lapsele ka 5 bullterjeri kutsikat. Pidu!
 4. Vend Vähk TASUTA TREENINGKAVAD, TOIDULISANDID JNE!

  Leidsin netiavarustest just sellise video. Kohutav.
 5. Vend Vähk TASUTA TREENINGKAVAD, TOIDULISANDID JNE!

  30.mai 2018 Tere sõbrad! Hakkab vaikselt mai kuu läbi saama ning mina võin küll öelda, et olen hetkel ihu ja vaimuga rahul. Vahtisin pikalt oma varasemate aastate vormipilte ja fantaseerisin, et teeks sellel suvel oma elu parima suvevormi. Praegu jookseb küll kõik sujuvalt ning mitte miski ei ole võimatu! Tõsi, praegu tunnen, et lisaks dieedile peaksin ka rohkem spordiklubi külastama- vastasel juhul tegelen lihtlabase liha suretamisega ning kõik naeravad minu üle. Eile ja homme tegin jõusaali ja samuti andsin rühmatrenni, aga täna ilmeslt sportima ei jõua, kuigi mine sa tea. Igal juhul kui täna saali ei jõua, siis lähen õhtul metsa tegema- puhastan metsaradasid võsast ja see on päris hea vaheldus ning võtab samuti selja märjaks. Täna hommikul sõin lahjat kodujuustu kalkunifileesingiga ning värske tomatiga, magusama osa täitis lahja kohupiim banaani ja piimaga. Nii võib täitsa inimeseks saada. Varsti algab minu lemmikaastaaeg- aedmaasikate aeg ning siis olen nagu rase- hammustan värsket hapukurki ning lükkan maasika järgi ja nii võin toituga nädalaid. Mulle meeldib selline kontrast. Ok, kontrastimees läheb nüüd toimetama. Hommikul olin juba poolteist tundi järve ääres ning ei pea silmi maha lööma.
 6. Diamond Cup Madrid

  Väga võimas saak sellel hooajal. Eks Oti eesmärgid olid kindlasti suuremad, aga kulturism kord juba on selline ala, kus palju sõltub kohtunike paneelist, lisaks hakkavad mängima kogemustega meeste puhul mingisugused mikrodetailid ja ehk natuke poliitikatki... Huvitav oleks asjaosalistelt teada, kuidas viimane võistlus organiseeritud oli jne. Minul ona Madridis võistlemisest ainult üks kogemus- vist 2008 või 2009 sügisel CBB MM ja siis oli organiseerimine alla igasugust arvestust. Igal juhul õnnitlused kõikidele medalistidele ja ka kõik teised olid väga tublid, kes Eestit jõu ja nõuga esindamas käisid sellel hooajal.
 7. Vend Vähk TASUTA TREENINGKAVAD, TOIDULISANDID JNE!

  25.mai 2018 Kuna ma olen süüdimatu mees kaksiku tähtkujust, siis kui eile ütlesin, et ilmselt vormipilte niipea üles ei pane, lükkan siiski ühe eilse õhtupooliku pildi üles sest see on nii hea pilt! Usun, et isegi kuu aja pärast ei pea häbenema hetkevormi. Eile üks kulturismifänn tahtis vend vähiga pilti ja nii ta läks.
 8. Vend Vähk TASUTA TREENINGKAVAD, TOIDULISANDID JNE!

  24.mai 2018 Tere sõbrad! Ilusad soojad ilmad ning suvi eii ole ju tegelikult veel alganudki. Mina olen oma ihu ja vaimu suurema luubi alla võtnud. Kui kehakaal oligi 4-5 nädalat tagasi 92-93 kg, siis tänaseks päevaks olen saanud kaalu -85 kg stabiilselt. Ega siin kosmoseteadust ei olegi- tuleb endale selgeks teha, mis hetkel ma saan rääkida näljast ja millistel hetkedel räägime maitseelamusest. Üldiselt kipume kõik 10 korda rohkem sööma kui tegelikult vaja. Sama kehtib ka joomise kohta- ma võin julgelt öelda, et tavalist külma vett joon ma oluliselt rohkem kui näiteks musta kalorivaba jääteed, mis on ikka eriline mürk minu jaoks. Kiusatus on ka oma vormipilte välja panna, aga siis on jälle nii, et kuu aja pärast vaatad piinlikusega, et halloo, mees, kus olid sinu silmad, et sellise sardelli väljanäitusele panid? Iga asi omal ajal. Lisanditega selline lugu, et neid väga ei kasuta. Lihtsalt ei ole võimalusi praegu. Suurte raskuste alla ka enam siiski ilmselt selles elus ei roni- viimane 140 kg projekt hakkas õlga lõhkuma ja nii korralikult, et ei saanud isegi kerge raskusega teha ei rööbaspuud ega kaldpinki. Peab teinekord valikuid tegema ja mina valin hea enesetunde ning tervise. Ok, tervisemees hakkab kohe oma kolmanda tütre muredega tegelema. Teie olge tublid ja tehke korralikult trenni!
 9. Vend Vähk TASUTA TREENINGKAVAD, TOIDULISANDID JNE!

  Väga hästi öeldud
 10. Vend Vähk TASUTA TREENINGKAVAD, TOIDULISANDID JNE!

  15.mai 2018 Tere sõbrad! Hull suvi tuli välja ja teinekord on nii, et mai on oluliselt soojem ja ilusam kui järgmised 3 kuud... ausalt, mina ise juba ootan vihma, mis peseks puhtaks kogunenud tolmu ja siis muidugi hakkab rohi veel kiiremini kasvama. minu ema elab USA-s, Ohios ja sela on praegu üldse 35 kraadi sooja. Selle kuumaga on nii, et vähemalt minul ei ole suure palavaga erilist söögiisu ja kehakaal kukub. kui kehakaal kukub, siis on ka vorm parem. Veel umbes kuu aega tagasi kaalusin 83-84 kg, nüüd stabiilselt 86 või alla selle. Loomulikult on tõusnud kõik vastupidavusnäitajad ja ka jõunäitajad on samad, mis 8 kg raskemana... Täna on mul jõusaal ja Military Pump. Eile saime perelisa- 5 vahvat kääbusbullterjeri kutsikat ja need tegelased võtavad ka mõnusalt aega ja energiat. praegugi istun koerakoonlastega kodus ja lisaks ka muidugi enda ühekuune beebi Frederica. Igav ei tohi olla! Ok, lõpetuseks ka üks pilt, mis vägagi hästi iseloomustab lääne järjest süvenevat suunda. Kurb.
 11. Vend Vähk TASUTA TREENINGKAVAD, TOIDULISANDID JNE!

  13.mai 2018 Vanasid sauruseid on alati tore vaadata koos noortega hullamas. oleme ausad- selline video motiveerib looma välja laskma:
 12. Vend Vähk TASUTA TREENINGKAVAD, TOIDULISANDID JNE!

  08.mai 2018 Tere sõbrad! Jälle mõned päevad edasi liikunud ja just käisin lastega jalutamas ning mõnusat kevadsooja nautimas. Paari tunni pärast trenni- täna on natuke jõusaali ja lisaks military pump. Military Pumpist tegin kunagi ka väikese tutvustuse, aga tuleb tunnistada, et aja jooksul on see programm muutunud palju põnevamaks. Kehakaal nüüd viimase nädala jooksul olnud enam-vähem 87 kg peal, aga võtan veel maha.
×