Jump to content

vend vähk

Kasutajad
 • Content count

  10,158
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  101

vend vähk last won the day on November 7 2019

vend vähk had the most liked content!

Community Reputation

649 Siit suust tuleb ainult puhast kulda

About vend vähk

 • Rank
  Euroopa III 2005, 2010 - Klassikaline Kulturism
 • Birthday 06/14/1977

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://www.facebook.com/home.php?

Profiili informatsioon

 • Asukoht
  Tartu
 • Interests
  Jõusaalis alates 1992

Recent Profile Visitors

44,057 profile views
 1. Vend Vähk +10 kg 4 päevaga

  17.märts 2020 Nonii. Võtsin vastu otsuse, et sellel aastal ei võistle. Selle avalduse tegin ka reedel, 13.märtsil ja sellel hetkel kaalusin 81,7 kg. Praegu, 4 päeva hiljem on kehakaal +10 kg, ehk 92 kg. Käisin enne koertega metsas ning kodutrepist üles ronimine oli paras katsumus. Kurb, et lavale ei jõudnud. Ennekõike oleks kasvõi iseenda pärast läinud ja siis ka laste pärast, kes praeguseni ei saa päris hästi aru, millega nende issi tegeleb. Nüüd on aega atra seada ja võimalusel teeks veel selles elus ühe vägeva etteaste kõigile neile, kes mind juba ammu maha on kandnud.
 2. Vend Vähk +10 kg 4 päevaga

  12.märts 2020 Iga päev uued tuuled. Valmistun juba pikalt võistlusteks ja hetkeseis on selline, et me ei tea, mida toob homne päev. See maailma kummitav viirus on kindlasti korralik väljakutse väga paljudes riikides ning ega me seda ohtu ise niikaua ei taju kui sellega otseselt seotud ei ole. Teen trenni ja häälestan ennast võistlusteks teadmata, kas üldse lähipäevadel meie riiki karantiini ei panda nagu Itaaliat ja Taanit. Samad mõtted Hispaaniaga. Julgen spekuleerida, et isegi kui korraldatakse IFBB euroopa meistrivõistlused, siis seekord on osalejaid oluliselt vähem kui varasematel aastatel. Praeguse seisuga pigem kipun arvama, et ei korraldatagi aga eks paistab. Püssi põõsasse ei viska!
 3. Vend Vähk +10 kg 4 päevaga

  01.märts 2020 Tere sõbrad! Käin siin nagu kuuvarjutus, aga parem ikka kui mitte midagi. Registreerisin ennast 2020 aastaks võistlema. Ausaltöeldes tegin seda viimase hetkeni kaheldes. Olen viimase 3-4 kuuga teinud rohkem tööd kui kunagi varem ja 20 aastat tagasi oleksin sellise turmtulega olnud ilmselt Tarzani poeg, aga praegu läheb vaevaliselt. Arusaadav, et teen seda kõike iseendale, aga kui loodetud vormi ei tule, siis hakkab jälle paras materdamine. Eesti on väike ning see krdi kütuseteema on juba nii avalik saladus! Kõik teavad kõike- kes võttis, kuidas võttis, mida võttis… Mingi seadus ei lase nendele, kes IFBB ridades on võistelnud ja oma kommentaariumites plaanivad kunagi jälle lavale minna, aga praegu kasvavad, dopinguküttidel mitte rünnata kui ei ole litsentsi teinud. Jumal tänatud, et olin omal ajal õigel ajal õiges kohas ja neid imemehi ja -naisi oli mõni üksik. 2011 tehti ka sportlastele hooajaväliseid kontrolle ilma igasuguse litsentsita, aga oleme ausad- siiski oli enne hoiatatud, et need võivad tulla kunagi. Ok, teine teema on see lavatagune elu viimastel aastatel. Kulturism ei ole ju meeskonna ala. Iga mees valmistub ise ning näiteks IFBB euroopa meistrivõistlustel ei lasta üleliigset rahvast üldse lava taha- eriti lava kõrvale. Minu teha oleks, siis teeksin samasugused ranged reeglid ka Eestis. Et ei oleks sellist seisu, kus võisteljad on pärast poseerimist lava taha läinud ja siis mingid poolehoidjad jooksevad lava taha ning hakkavad konkurente maha tegema ja läheb ilgeks sossutamiseks. Ma olen kogu oma karjääri jooksul hoidnud oma ette sest vaid jumal teab, kui palju ma olen ühe või teise võistluse jaoks pühendunud. Parimad võistlused minu mälestustes on tehtud ikka nii kui olime 2-3 mehega tiitlivõistlustel ning ajasime oma asja. Pärast tegime kokkuvõtteid ning oli selline mõnus pingelangus ilma üleliigse intriigita. Need, kes seda läbi ei ole teinud, ilmselgelt ei mõista mind. Ok, ma nüüd puhkama. Homme pikk päev ja palju liikumist. Pidage vastu.
 4. Vend Vähk +10 kg 4 päevaga

  09.veebruar 2020 Tere sõbrad! Tore oleks, kui fitness.ee saab jälle hoo sisse ning algavad jälle pikad arutelud erinevate sporditeemade ümber. Proovin siin ise ka vaikselt siin toimetada, sest tegemist on ju ilmselgelt Eesti suurima kulturismi ja fitnessi andmebaasiga koos tohutu pildi- ja kirjamaterjaliga. Minu dieet on kulgenud plaanipäraselt. Spordisaalis olen olnud viimastel nädalatel rohkem kui kunagi varem. Olulisel kohal vaheldus, rinnale turmtuld eest ja taggant, samuti selga alati rohkem üllatada. Täna on mul nii jõusaal kui bodypump. Peab ilmselt soojema dressi selga ajama ja kui vaja, siis ka soe pesu alla. Mingil päeval planeerin võtta vaba päeva ning teha ühe suurema forellipüügimaratoni. Täpiline peaks praegu päris näljane olema. Jää peale ja jää alla ei roni. Toitumisest nii palju, et praegu põhiliselt puuviljad, teinekord linnulihafileed. Lihast on mõnusalt palju alles ja see ilmselt kreatiini kasutamise põhjusel. Kogu aeg midagi uut :-) Ok, ma nüüd panen veel trenni varustuse kokku ja siis Eedenisse! Trennis näeme!
 5. Vend Vähk +10 kg 4 päevaga

  29.jaanuar 2020 Tere sõbrad! Täna oli tagasihoidlikum päev- üks bodypump ja natuke jõusaali. Kehakaal juba stabiilselt alla 85 kg ning esmaspäeval nägin isegi 83 kg täpselt. Eelmise aastaga võrreldes olen 2 kuud ees ja eks see annab hingerahu. Palju erinevaid treeninguid, palju uusi harjutusi ja nii see vorm vaikselt paremaks lähebki. Eks on trummi löödud eelmistelgi hooaegadel, aga oleme ausad- alates 2007 olen alati jõudnud EM-il finaali ning välismaale nalja tegema ei lähe. Seekord on suureks abiks ka kreatiin, mida ei ole mitte kunagi varem võistluseelsel ajal kasutanud just kaalusaamise eesmärgil. Homme on mul 2 jõusaalitrenni ja 2 rühmatrenni. Reedel jälle rahulikumad ajad. Pidage vastu! :-)
 6. Vend Vähk +10 kg 4 päevaga

  19.jaanuar 2020 Ikka vaikselt toimetame. Püüan olla aktiivsem ja hakata postitama rohkem oma treeningutest ning toitumisest, vähem vormipilte- haiame niiöelda madalat profiili. Tööd on palju ning loodetavasti kõik läheb nii nagu peab. Täna oli mul nii jõusaal kui ka bodypump- viimasel nädalal oli ka 3 treeninguga päevasid. Pidage vastu!
 7. Vend Vähk +10 kg 4 päevaga

  Tere sõbrad ja HEAD UUT AASTAT! Nagu paljud juba teavad, hakkasin valmistuma 2020 Euroopa meistrivõistlusteks. Tööd on palju, aga stardiplatvorm on seekord täpselt 85 kg, mitte 87,2 kg nagu eelmise aasta 1. Jaanuaril. Seekord lähenen võistlusteks valmistumisel enda kohta täiesti teise nurga alt, aga sellest juba hiljem. Esimesed poseerimised jaanuari teises pooles, samuti peab selleks ajaks kokku panema ka vabakava muusika. Huviga vaatan, mis saama hakkab.
 8. Vend Vähk +10 kg 4 päevaga

  Uued tuuled. https://sport.postimees.ee/6837276/tulevased-petturid-varisege-dopinguvastases-voitluses-algab-uus-ajastu?fbclid=IwAR1XDCkS8QZoJ9p4U5AwupzOQXZW08OxekkDVY7adx9uhyMHNZA4IswiFok
 9. Vend Vähk +10 kg 4 päevaga

  07.november 2019 Tere sõbrad! Kuidas läheb? Mina olen täna seanahka vedanud. Kujutad sa ette- ei olegi veel spordiklubisse jõudnud? Siiski-siiski, õhtul annan ühe bodypumpi ning ehk kannatab natuke ka jõusaalis lammutada. Pidev töö käib. Loodetavasti järgmisest nädalast tuleb ka rühmatrenne juurde ning küllaltki suurele treeningkoormusele lisaks ka vajalikud toidulisandid- testotõstjad, kreatiinikapslid, omega369, vitamiinid-mineraalid ja toidulaual rohkem valku. Ilmselt on ka aeg varsti hakata tegema mingeid põnevaid reeninguvideosid, aga teisi kopeerida ei tahaks ning peab välja mõtlema midagi huvitavamat. Väga pikalt kirjutama ei hakka. Kõigil Tartu atleetidel soovitan kindlasti oma silmaga üle vaadata FitLife spordiklubi pärast niiöedla uuestisündi. Väga hea saal ning mõnus seltskond! Lisan ka ühe huvitava pildi minu elu esimestest kulturismivõistlustest 1997 aastast. Kategooriad ja võistlejate nimed. Sellel ajal kirjutati kõike veel käsitsi ja ka võistlus toimus suures mahus vene keeles. Võistluste ajal ühe võistleja auto ärandati ning toimus terve rida jaburaid asju. Olid ajad. Siinkohal tervitused kõikidele, kes nendest 1997 aasta võistlustest osa võtsid!
 10. Vend Vähk +10 kg 4 päevaga

  24.oktoober 2019 Tere sõbrad! Viimastel päevadel on toimunud minu postkastis täielik restart. Spordihuvilised on avastanud või taasavastanud fitness.ee foorumi ning oleme ausad- siin seda infot ja pildimaterjali ikka jagub! Minul oli eile 4 trenni, täna ainult 1 bodypump ja ilmselt ka natuke jõusaali. Minu elu ühest paremast tulemusest- absoluutsest põhjamaade meistritiitlist sai täna 9 aastat. Siiani tore meenutada kuidas Soomes kord majja sai löödud. Sama tulemust kordasin ka 2013, aga siis ei olnud enam nii vägevat tunnet kui esimene kord. Üleeile hakkasin kreatiini kasutama ning hirmsa puraka annab küll. Täna kavatsen ennast bodypupis ületada raudselt! Selline metsik tunne on et tahaks läbi ukse joosta! Panen ka ühe pildi üles enda "lapsepõlvest". Pildistatud vanas Tartu Pepleri tänava Maaülikooli spordihoone riideruumis. Ei osanud sellel ajal küll poseerida, aga mingi pildi saab ikka.
 11. Vend Vähk +10 kg 4 päevaga

  22.oktoober 2019 Tere sõbrad! Kui ise ei tee, siis ei tee ka teised sinu eest! Usun, et minu eeskuju järgivad veel paljud ning hakkame ühiselt jälle fitness.ee foorumis tegutsema. Siin on ju tegelikult kogu materjal olemas. Iga päev keegi küsib küll kaalulangetamise kohta, küll lamadessurumise kohta jne. Siit saab otsingust kõik vajaliku kätte kui ainult otsida viitsid. Püüan ka rohkem igasuguseid põnevaid retropilte üles panna- neid on mul aegade alguses arhiivis päris palju. Mina ise ei ole kaugeltki püssi põõsasse visanud ning kui soovin jälle lavale tulla, pean varakult pilli häälestama hakkama. Mina, kes ma juba aastaid ei ole kasutanud kreatiini, peaksin selle imelise lisandi uuesti kasutusele võtma- just see käis minu vormi tegemise juurde 10 aastat tagasi kui olin ka laval lopsakam. Muide, sellel nädalal annan iga päev vähemalt 1 bodypumpi ning varsti on rühmatrenne lisandumas. Ok, panen ka 2 põnevat pilti üles. Tegemist 2006 aastal toimuvate EM piltidega Slovakkias, Bratislavas. Võistluspäeva eelõhtul hotellis. Eks meil Otiga olid suured ootused ja lootused, sest täpselt aasta tagasi olime mõlemad saanud EM-ilt Rumeenias mina pronksi ja Ott hõbeda. Sõbrad, te ei usu, mille taha meie võimas etteaste takerdus! Lavavalguse taha! Seda on raske kirjeldada, aga meie, kes panime alati nii tumeda grimmi kui võimalik, kadusime erakordselt tuhmi valgusega laval täielikult. Kohtunikel ei olnud midagi hinnata kui meestel laval ei paistnud mitte mingisugust reljeefi. See oli minu elu üks suuremaid tagasilööke, aga mis ei tapa- teeb tugevamaks!
 12. Vend Vähk +10 kg 4 päevaga

  Kõik on viimasel ajal nii vaikne. Võistlused toimuvad, aga infot tulemuste kohta on raske leida. Facebooki avarustes on mõni pilt ja ei ole lisatud tulemusi. Leidsin viimase Soome võistluse tulemused: R E S U L T S IFBB Nordic Cup & Jan Tana Classic October 4-7, 2019, Lahti, Finland https://ifbb.com/wp-content/uploads/2018/11/2019-IFBB-NordicCup-Results.pdf
 13. Vend Vähk +10 kg 4 päevaga

  Üle pika aja olin just youtube avarustes ning leidsin sellise ootamatu video. Ausalt, ei kujuta ette, mis toimus selle olevuse peas, kes legendi niimoodi ründas.
 14. Vend Vähk +10 kg 4 päevaga

  09.juuli 2019 Meele teeb rõõmsaks et Eestis on atleete, kes muudavad meie elu natukenegi huvitavamaks ning sport on üks nende mitmest hobist. Eile sattusin facebooki avarustes Ivo Parveotsa videole, kus mees kirjeldas detailselt enda elus toimunud muutuseid ja mootorrattaõnnetust. No ma siis vastasin luule vormis enda tagasihoidlikul moel ning suureks üllatuseks vajutas hr Parveots ka gaasi põhja. Luule peategelane on hr Alo Parveots, kes on üks andekamaid kulturiste, keda minu silm on näinud, aga nagu ikka- mees ei viitsi selle raske alaga eriti tõsiselt tegeleda. Ok, nautige siis luulet! Juhan Liiv kahvatub! Vend Vähi vastus Ivo Postitusele: Imre Vähi Vägev video tsikli-Ivo poolt! Vaatan metsas-jookseb teder, tegelt lendab Ifi keder! Vend Alo on muidugi õnnistatud vägeva raami ning ulmeliste geenidega, aga samuti on asjad natuke nihkes ning sardelli-geenid on siiski kõige tugevamad. Kurb muidugi Ivo Parveotsa vastus: Ivo Parveots Ma nüüd salmi tegemises ilmselt nii andekas pole kui härra Vähk aga siiski... Ivol endast video valmis, sellest kuuleb Imre salmis. Metsas Alol täitsa tore, kui just ilm ei ole kole. Sõidab läbi mudaaugust, üle kraavi hüppab kaugust. Kitse heina ära sõi, karul vastu hambaid lõi. Vahel pakub palju mõnu, külmast võtta väike õlu. Sardelli vorm ei ole paha, kui sa võistelda ei taha.... Hea küll, rohkem ei hakka siin teise mehe postitust mõrvama. kui Vähiga salmivõistlust tahab teha siis ilmselt proovime mõne teise aja ja koha leida
 15. Vend Vähk +10 kg 4 päevaga

  Uurisin täna internetiavarustes Kai Greene tegemistest. Siiani on jäänud päris täpselt selgusetuks, miks see mees ei ole viimastel aastatel Mr Olympial osalenud. Nüüd tundub, et seda meest on 2019 Mr Olympial lavale oodata.
×