Jump to content

FitMan

Kasutajad
 • Content count

  147
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

FitMan last won the day on March 19 2014

FitMan had the most liked content!

Community Reputation

11 Natuke juba nagu teab midagi

About FitMan

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 09/19/1981

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Tallinn

Recent Profile Visitors

4,795 profile views
 1. Epikondiliit

  Mõned aastad tagasi oli ka sama. Tol ajal käisin massaažis, käega, aitas ka natuke. Ostsin ka netist nn sideme, millel oli väljaulatuv padi, mis pressis põletikulise koha peale. Ei mäleta enam, mis põletikuvastaseid tablette sai söödud, aga kasu polnud. Üldiselt kuud möödusid ja möödusid, arvasin, et ei saagi terveks, aga kokku läks vast pool aastat kui enam tunda ei andnud. Takkajärgi tarkus, liiga tihti treenisin biitsepsit ja see koht ei pidanud koormusele/põletikule vastu. Paar kuud tagasi käisin lõpuks õla murega Ortopeedia arstide juures. Üle aasta teatud surumise ja õla harjutusi valu tõttu teha ei saanud. Seal tehti liigesesüst. Läksin küll küsima vereplasma süsti, aga soovitati hormoonsüsti. Tehti kohe ära, oli päris ebamugav, aga tulemus on seda väärt. Ei ole siiani valutanud, aga ega ma endisi valu tekitavaid harjutusi proovi teha ka.
 2. Otsin toitumisnõustajat / mentorit

  Margus Silbaum
 3. Vend Vähk veab seanahka

  Hea küsimus. Jätkan off-topicuga. Samas kui meil on naistel bikiinifitness, siis meestel oleks võinud olla ujumispükste fitness Aga edu Imrele.
 4. Kindluse mõttes võib "teha" glükoosi taluvuse testi (diabeedi diagnoosimiseks).
 5. Proteiinijook

  Veega segades jääb suht lurri maitsega. Kui piima vastu pole midagi, siis proovi sellega.
 6. Vereanalüüsist eGFR väärtus näitab ühe osana neerude seisukorda. Eestis soovitatavalt üle 90 ml/min/1,73. Sõltub ka kreatiniini tasemest. Valgu hulk veres S,P Urea , Eestis maksimaalne väärtus 7,4 mmol/l (sõltuv vanusest, soost) p.s. ma ei ole arst, pigem dr.Google SynLabis ja Lääne-Tallinna haiglas saab tasulisi vereproove teha. Parima lootmisest alati kasu pole. Lihase kasvatamine ei ole tervislik tegevus, aga igaüks teeb oma valikud ja elu on üks kord elada.
 7. Kui nii väga tahad seda vahepeala, võta õun või pirn,saad kiudaineid ja hoiab seedimise korras (suur õun 80 g - 36 kcal). Valio ProFeel proteeinijogurt 200g - 122 cal(positiivse poole pealt - suhkrut ei ole lisatud). Kuna ütlesid, et sul toitumine tervislik siis pole vaja neere koormata selle lisavalguga. Proteiinibatoonides on enamustes palju suhkrut (Näit. "Luxus Mint" 75g- 280 kcal, 14g suhk. - see on veel päris heade näitajatega). Antud tooted tõin näiteks kuna on ka hetkel toidulaual. Tahad kaalu kaotada - siis peavad kalorid ikka natuke miinuses olema. Kui tahad rohkem süüa ja soovid kaalu pisut kaotada, siis tuleb ka rohkem liigutada.
 8. https://minu.synlab.ee/toode/tervisesportlase-pakett/ Kui tahad, et analüüsi tulemused lahti seletatakase siis tuleks konsultatsioon ka samast kohast võtta. Raua puudus tekitab ka väsimust.
 9. Lido on ehe näide, mis juba on midagi sellesarnast. Ilma ooteajata valid seda, mis tahad. Kui tahad, et sul kalorid, makrod, grammi pealt paigas oleks siis see toimub ainult su oma köögis.
 10. Minu puhul tuleb nn. närimisvajadus. Kui tuleb näksimisisu siis võtan lillkapsast või porgandit, vahest õuna. Mingi aeg aitab ka pidev nätsu mälumine.
 11. Anoreksia? Mis su kehamassi indeks on?
 12. Võta perearstilt saatekiri nina-kõrva-kurgu arsti juurde. Tehakse pilt, arst vaatab, kui vabad on hingamis ja neeluteekond. Mandlid, adenoidid?
 13. Ma reisin ka palju ja lennukiga tööle. Alati võtan kinnised pakid pulbreid-tablette kaasa. Ei ole mul vaja võtta seda riski, et istuda pokris nii kaua kuni vennad analüüsivad, mis valge pulber see mul seal ikkagi on. Eks nad võivad seda niigi teha.
 14. Sooritusvõime vahe hommikul vs õhtul treenides

  See on ikkagi suht individuaalne. Oleneb kui palju ja Mida sa sööd enne magama minekut (seedekulgla läbimine ja imendumine võtab aega ja kaua). Hommikul võtan tavaliselt kohvi, erguteid, vitamiine vahel ka bcaa-d (see vast ainuke, mis jõuab enne trenni imenduda). Soovitav magada vähemalt 8h. Enne raua rebimist on parem kehal lasta ärgata ka, minu puhul kuni paar tundi. Mulle meeldib küll hommikul 7-8 ajal trenni teha. Oleneb ka, palju on möödas eelmisest trennist ja kui intensiivne see oli, kui rasked on tööpäevad, vaimne pinge jne. Ei soovitaks liiga ruttu peale ärkamist suurt koormust peale panna, kunagi kuskilt lugesin, et meeste puhul päris suur infarkti oht, kaasaarvatud hommikused "vägiteod" magamistoas
 15. Probleem Suunto M5 pulsivöö/kellaga

  Mul sama kell. Viimasel ajal ei leia kell rihma signaali üles(arvan, et see tuleneb sellest, et niisutan kraaniveega mitte geeliga). Mõned korrad on kell näidanud 2x suuremat pulssi ja korra ka madalat (ei teagi kas ei saa signaali rihmalt või saab kahekordse). Näiteks omale rasvapõletustsooni määramine võiks kõll lihtsam olla, mitte et ainult arvuti taga. Oma treeningprogrammi loomine võiks ka lihtsam olla. Positiivse koha pealt, pulsi saab panna kuvama suurelt selgelt ekraanile, aga kahjuks isegi klahvilukk ei hoia teda seal püsivalt; klienditugi vastab isegi e-mailidele ja aitab. Kokkuvõtteks, Suuntot enam ei ostaks.
×