Jump to content

BBbody

Kasutajad
 • Sisu loend

  29
 • Liitus

 • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

BBbody

 • Tase
  Algaja

Viimase Profiili Külastajad

166 profile views
 1. Kaal

  Tänan vastuse eest.
 2. Kaal

  Küsimus selles, et olen tegelenud nüüdseka aasta aktiivselt jõusaaliga ja ka toitumine on täiesti korras. Alustasin 79kg pealt ja nüüdseks olen juba 90.3 pikkust on 185 ja viimase aastaga kasvand max 2cm. Paks ma ei ole ja lihast ka ei tundu nagu olevat nii palju sellise kaalu jaoks. Millest nii kõrge kaal tulla võib? Lisan ka pildi
 3. Steroidid

  Pole plaanis votta kuid lic hakkas huvitama et mis saab uldse siis kui sa lopetad nende kasutamise Voi kas on voimalik selline asi et kasutatakse aind aegajalt?
 4. Steroidid

  Ilmselt arvatakse, et tahan steroide kasutama hakata kuid ei. Kindlasti mitte, aga mind hakkas lihtsalt huvitama selline asi et mis juhtub kui sa lõpetad nende kasutamise? Ja kuidas selline asi üldse tervisele mojub?
 5. Deltalihas ei kasva

  Eee, polegi siin nii head nou saanud tanan vaga selle info eest, avas vahekene rohkem silmi votan seda kindlasti kuulda ja uritan asju muuta
 6. Cuttimise ajal lihase kasvatamine.

  See andis nii monelegi kusimusele vastuse
 7. Cuttimise ajal lihase kasvatamine.

  Ega vaga kogenenud küll ei ole ja, 5 kuud tagasi alustasin alles nii et jalgin seda veidi rohkem. Kuid sellegipoolest miks algajatel siis suuurem voimalus on cuttimise ajal kasvatada?
 8. Cuttimise ajal lihase kasvatamine.

  Kuidas see loeb?
 9. Tere, vaike kusimus. Kas nö cuttimise ajal on voimalik ka lihast samal ajal kasvatada?
 10. Deltalihas ei kasva

  Kuidas see aitab?
 11. Deltalihas ei kasva

  Proovin kindlalt!
 12. Nonii, olen hetkeseisuga koik kohad labi uurinud ning ka youtube videosi vaatand ja uurind sealt kuid pole siiani leidnud lahendust oma probleemile. Probleem on nimelt selles, et deltalihas ei kasva. Kui teen rinda, biitsa ja triitsa siis on mingi aja pärast muutust ikka näha kuid õlgadega seda ei ole. Teen deltalihaseid 2 korda nädalas kuid ikka ei midagi. Mida ma valesti teen? Kas akki peaks suurendama raskusi voi toitumises midagi ette votma?
 13. Bulking ja cuting

  See oli nüüd küll päris hea nõuanne suur tänu teile
 14. Bulking ja cuting

  Tervist! Sooviksin teqda kui kaua peaks kestma nn bulking toitumi ja treeningkava ja kui kaua peaks kestma cuting treening ja toitumiskava? Ja kas nn bulkimise ajal tuleks kasutada suuremaid raskusi kui cuttimise ajal? Ette tänades vastuste eest.
 15. Setid

  Tere! Sooviksin teada milliseid seti tüüpe on olemas ja mis oleks lihaskasvuks just sre kõige parem või mida need seti tüübid üldse mõjutavad Hetkel tean aind tropseti ja superseti ja kui aus olla siis ei ole mul õrna aimugi kuidas need kävad või milleks head on. Tänan abi eest!
×