Jump to content

zwen

Kasutajad
 • Content count

  368
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by zwen

 1. Müüa: * Gymshark Energy Seamless retuusid Suurus: M Hind: 45 EURVärvus: Punane Seisukord: UUS, kasutamata * Gymshark Energy Seamless spordirinnahoidja Suurus: M Hind: 30 EURVärvus: punane Seisukord: UUS, kasutamata kontakt: sirlikredemann@hotmail.com
 2. Jälle lisandid.

  Toidulisanditest mõtekaid väga polegi. Parim idee on raha kulutada kvaliteetsele päris toidule.
 3. Abi natukene ja ideid

  Kui sa pead dieeti ja kaloraaž on piiratud, siis soovitan proteiiniallikat, mida saab närida ja mis täidab kõhtu.. Aga iseenesest on HC Wheymix mõistlik valik. Maitsed ja lahustuvus on head ning mis kõige tähtsam, hind pole ülepaisutatud.
 4. Abi natukene ja ideid

  Soovitaks mõne tõhusama treeningkava poole vaadata. Fitness.ee võiks siin lehel olevad kavad kriitilise pilguga üle vaadata... Ei ütle, et see kava ei toimi. Aga mulle ja sulle pole see kindlasti mitte kõige optimaalsem..
 5. Raske füüsiline töö ja valgupulber

  Maitse asi. Ma pigem naudiks head toitu. Agu kui tunned, et ei jõua niipalju süüa, siis tuleb vedelal kujul toit appi.
 6. Tundub, et vaatasid vale rida. BMR-baasainevahetus võib küll 1733 olla aga TDEE jaoks on kahtlaselt madal number.
 7. Otsi netist TDEE (Total Daily Energy Expenditure) kalkulaator ja saad ligilähedase numbri kätte, mis su päevane kulutus on. Need kalkulaatorid pole muidugi mingid täppistööriistad aga mingi orientiiri saad kätte. Näiteks: http://iifym.com/iifym-calculator/ Et kaalu langetada võtad sellestt 10-20% maha ja saad numbri palju süüa võid. Edasi pead katsetama, mis antud energiahulga söömisel juhtuma hakkab ja sealt saad teha korrektuurid.
 8. Eino ega see aeg polegi tähtis. Kirjutasin selle välja sellepärast, et oleks arusaadav, millise koormuse juures ca. 2000kcal peal minu puhu kaal paraja kiirusega langeb. Kui liigud vähem, sööd vähem ja vastupidi. See igapäevane õllejoomine paneb rasvapõletusele kindlasti pidurit. 3x0,33 õlut on ca. 430kcal. Katsu piirduda korra nädalas joomisega. Aga ka siin tuleb vaadata, et söömisega käest ei läheks.
 9. Mõtlesin tund-kakskümmend ehk 80min aga kirjutasin 120. Ja sellest 10min soojendus ja pärast 20min aeroobne.
 10. Toitumist on raske kommenteerida, sest ei tea koguseid. Tõenäoliselt oled kursis, et rasvapõletuseks/kaalu alandamiseks peab sissesöödav energiakogus olema väiksem, kui kulutatav. Olen pikkuselt ja kaalult sinuga samas suurusjärgus ja rasvapõletuseks pean sööma keskmiselt 2000kcal. (istuv töö, treening 4x120min nädalas). Kui soovid, et kaalualandamise protsessi lõpuks vaataks peeglist vastu vormis keha, on jõuharjutused möödapääsmatud. Ära piirdu vaid enda mainitud harjutustega. Katsu ikka kogu keha läbi treenida. Ideid on internetis lõpmatult. Kuna suveni on veel palju aega, siis tahtmise ja õige tegutsemise korral võid ennast väga korralikku vormi ajada. LIsan pildi endast, kui treenisin kodus. Ajavahe 4 kuud.
 11. Mis eesmärk on? Kuidas vorm on? Kas näed tulemusi, mida soovid? Õlgadele on kuidagi ebaproportsionaalselt suurt rõhku pandud. Enne jõuharjutusi venitada ei soovitata.
 12. Taavi Merisalu Blogi

  Saaks esmalt võistlevate sportlaste kontrollimisega hakkama...
 13. Taavi Merisalu Blogi

  Mis seal siis täpsemalt tervist rikub ja kuidas?
 14. Rasvaprotsendi alandamine

  Eespool mainisid, et soovid lihast kasvatada/säilitada. Seega jõutrenn on seda eesmärki silmas pidades esmatähtis. Aeroobne ei ole kehakoostise muutmisel tingimata vajalik.
 15. suvised hinnad

  http://pakkumised.ee/index.php?act=offers.view&id=378240&category_id=9
 16. Kõhulihased, sixpack

  Inimkeha on üks tervik. Kas ainult üheainsa lihasgrupi treenimine tundub loogiline, kasulik?
 17. Veebtreenerid

  Hea artikkel algajale selles virr-varris. http://www.aworkoutroutine.com/the-best-way-to-lose-weight-fast-and-keep-it-off/
 18. Fred Vunk blogi

  Don't get it. Vabalt saab ju. Või sain ma mingist nüansist valesti aru... Ma vist tegin sellist asja nagu crunch
 19. Kas palgatöö on ka füüsilist laadi? Pea vastu!
 20. Veebtreenerid

  Kõik kavad toetuvad samadele vundamentaalsetele tõdedele (märksõnad: kaloraaž, makrotoitained, mikrotoitained, kiudained...).Toitumine omab meie elus suurt tähtsust. Ma leian, et igal inimene võiks oma tervisest niipalju hoolida, et teeb need asjad omale selgeks ja siis pole tal kunagi mingit kava vaja.
 21. Taimetoitlus - hea või halb?

  Ka see väide on äärmuslik..kas pole..
 22. Antidepressandid ja kehakaal

  Olen tarvitanud kunagi kahte-kolme erinevat. Halvemaks midagi ei teinud. Oluliselt paremaks ka mitte, pigem stabiliseeris. Kehakaalu ei mõjutanud. Oma kogemus ei maksa suures pildis küll midagi aga näiteks alkohol on minu meelest hullem asi, eriti "mõned õlled" pea iga päev.
 23. Kalorid

  Mille jaoks on vajalikud meetrid, tunnid, liitrid jne...
 24. Millist shake-i enne ja pärast trenni?

  http://www.acaloriecounter.com/diet/pre-and-post-workout-meal/
×