Jump to content

dopingukytt

Kasutajad
 • Content count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About dopingukytt

 • Rank
  Värske olija

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://
 1. Sinu kehalise tund

  Käin gümnas ja mitte keegi treenivatest kuttidest ei poolda kehalist:D. Lühidalt öeldes puhas hinnetenuss.
 2. Tsingist

  http://www.farma24.ee/?cid=1154〈=e...06c961883768799 See kõlbab?
 3. Tsingist

  Soovitage häid tsingi preparaate. Vaatan, et igal pool seostub tsingiga ZMA, kuid jätaks selle välja (tekitab unetust ja südame pekslemist, proovisin ära).
 4. Uni kadunud:(

  Rotter, räägi kui kiiresti kilpnäärme alatalitluse vastu tarvitatava L-türoksiini (kirjapilt ? ) mõju peaks avalduma hakkama.
 5. Ninalõikus

  Capicorn, kus koagulaatoriga tehakse? Mõni aeg tagasi olevat aint Pärnus tehtud.
 6. Ninalõikus

  Viimasel ajal operatsioonidest palju teemasid: kes uurib kurgumandlite kohta, kes silmade kohta. Kas keegi ninakarbikute lõikusel on käinud? Kuidas taastumine jne? Endal on probleemiks igatalvised põskkoopapõletikud.
 7. Uus doping MM-l

  Keegi teab eesti keeles täpsemalt rääkida, millega SARMS-i puhul tegu jne? Kerige lehe keskele: http://www.letsrun.com/2009/weekthatwas0817.php
 8. Ortopeedilised tallad

  Probleemiks alapronatsioon. Pärast ortopeedil käiku sain endale spets tallad, mis vabaaja tegevuseks hästi kõlbavad. New Balance tossudega jooksutrenni tehes ei sobitu tallad päris hästi jalatsi sisse, liiguvad kergelt, suur varvas läheb üle talla ääre. Lisaks tundub tald natuke jäigavõitu olevat. Kas on olemas just sportimiseks mõeldud ortopeedilisi taldu, kui on, siis kust neid võiks saada?
 9. Laktaaditester

  On teadjamehi, -naisi?
 10. Laktaaditester

  Tere! Kellelgi laktaaditestriga töötamise kogemusi on, kui töökindlad aparaadid on? Kust Eestis saaks hankida ja palju maksaks?
 11. Jooks

  Päris ausalt, 90% kehalise õpetajatest pole selle eriala inimesed, neil võib küll diplom olla, kuid see sobib ainult aanuse puhastamiseks. Leian et tark on see, kes kehalises ei käi ja seeläbi hoiab oma tervist süsteemseteks treeninguteks.
 12. Kuidas ennast kaitsta koera eest.

  Agamis siis, kui parasjagu on tempotrenn või fartlek või lõikude jooksmine metsavahel käsil? Pipragaas on parim sõber
 13. Veel rauast

  Tee pidavat takistama raua imendumist. Ehk siis kui palju teed on liiga palju teed?
 14. Ebatavalised lood

  Nii...olen püüdnud filmiveebi regada aga millegipärast ei õnnestu, küsiksin siit siis. Üheksakümnendatel jooksis kanal2 pealt seriaal "Ebatavalised lood". Tuhat tänu sellele, kes ütleb antud seriaali ingliskeelse vaste.
 15. Laste treening

  Palju on räägitud teemal, et Eesti pikamaajooksu allakäigu põhjuseks on vähene aeroobne treening varases nooruses. Jalgpallitreenerid pööravat rahulikule jooksule ülivähe rõhku. Sooviksin teie arvamust pallimängude ja südame kapseldumise seostest. Ette tänades!
×