LiisA-L

Kasutajad
 • Sisu loend

  39
 • Liitus

 • Viimati külastanud

 • Days Won

  3

LiisA-L last won the day on June 23

LiisA-L had the most liked content!

Kogukonna Reputatsioon

8 Neutraalne

LiisA-L

 • Tase
  Algaja
 • Sünnipäev 12.10.1992

Profile Information

 • Gender
  f
 1. Parimad maitsestamata kohupiimad minu arvates
 2. Joel Ostrati valmistoidud on head! Makrod ka pakenditel ja kodulehel olemas. http://www.joelostrat.ee/meie-tooted Meeldib ka see, et valmistoit, aga koostisosad naturaalsed. Nendesse soolastesse toitudesse, mida mina söön, pole lisatud ka suhkruid. Ise värskelt tehtud on loomulikult parem, kuid alati pole selleks võimalust..
 3. Väga kurb, et sind laval ei näe! Kes su treener oli?
 4. Inimene saab ise oma maitsemeeled ümber kujundada. Kui lapsepõlves on harjutud normaalset toitu sööma, kuid täiskasvanueas on tavaline käia iga päev kiirtoidurestoranis söömas, ei tulegi tervislikult toitumine kõne alla. Kui toitud mõnda aega tervislikult, muutub ka maitsemeel. Olin kunagi toitumiskava peal, kus oli ülivähe kaloreid. Magusat ei tarbinud ja selle vähese eest üritasin ikka tervislikult süüa. Peale kava läbimist on toit minu jaoks hoopis teise tähendusega. Võin vabalt süüa näiteks rasvatut-maitsetut kohupiima, jumaldama hakkasin ka tavalist keedupeeti. Külmkappi võiks isegi tühjaks süüa, aga üritan endale leida mingit tegevust, et seda ei juhtuks. Lisaks panen kirja, mis söönud olen. Siis on ka asi paremini kontrolli all.
 5. Pean ka ära mainima, mis häirib. Nimelt on nendeks inimesed, kes ei tee vist ainsatki liigutust ilma, et see Instagrammis ei kajastuks. Mõned aastad tagasi oli naeruväärne, kui keegi end jõusaalis pildistas. Nüüd on nii, et kui mõnda tuntud nägu saalis näed, pead jälgima (või saali teise otsa jooksma), et pildile ei jääks. Tore on muidugi ilus keha ja fitnessiga tegelev inimene, kuid palun vaadake, et teisi inimesi enda fotode peale ei jätaks.
 6. Ei ole siin mingeid rupskeid! Juba vanad eestlased teadsid, et vägeva looma (või inimese) südant süües saab endale tema väe! Niisiis kõik südant otsima, sest olgem ausad, lisaks valgule saab sealt muidki kasulikke mineraale..
 7. Kas järgmine päev oli 1000 kcal päev?
 8. Kui kookose maitse meeldib.. ideaalne pudru peale
 9. Aga kui võtad sõbrannalt selle eest raha, siis vist ei vaadata sellele hästi.. ? Vabatahtlik aitamine ei tohiks ju kuidagi halb olla..
 10. Kohe peaksid müügile tulema Valio profeel jogurtid. Kes juba kuskil näeb, andku teada! http://www.valio.ee/et/tooted/jogurtid/valio-profeel-proteiinijogurtid/valio-profeel-karamellimaitseline-proteiinijogurt-200g
 11. Maitse ja hinna poolest soovitaksin Hera80 pulbrit, täpsemalt mustika maitselist. Olen proovinud ka Whey3 pulbrit. Vaarika oma oli ülihea, enam seda müügis näinud pole. Mõju erinevust trennile ei tundnud.
 12. Kui liha järgi isu pole, siis saab valgud kätte nendest nuudlitest. Kiudu samuti muljetavaldavalt palju. Saadaval Kaubamajas.
 13. Väga sisukas ja huvitav blogi! Ära võta kommentaari südamesse, sa ju tõesti alles alustasid selle alaga ning suur töö on ära tehtud. Hoian sulle pöialt!
 14. Mina olen ennast ka tervislikust toidust paksuks söönud, pole üldse võimatu või müstiline Soovitan nutridatasse kirja panna, mis sööd. Mulle tundub samuti, et sinu menüüs suures osas ainult süsivesik. Et odavalt söönuks saada, soovitan käia toidupoodides, kus igapäevaselt suur rahvamass läbi ei käi. Sellistest poodidest võib tihti 50% allahindlusega asju saada. Täna näiteks sain Selverist skumbria 1 euroga (2 toidukorda söön) ja pühapäeval Rimist 300 grammi delikatesshakkliha 90 sendiga (aga ok, sina liha ei söö). Juurviljad on ka väga odavad ja neid saab üldjuhul palju süüa, sest kcal-e on vähe.