Jump to content

LiisA-L

Kasutajad
 • Content count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

LiisA-L last won the day on June 23 2017

LiisA-L had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutraalne

About LiisA-L

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 10/12/1992

Profiili informatsioon

 • Sugu
  f
 1. Mineraalide boost

  Magneesium glütsinaadiga.
 2. Mul on kahju seda öelda, aga mida aeg edasi, seda rohkem tundub, et tegemist ongi ilukirurgia promoga. Kunstrind võib veel ilus olla, aga need süstitud huuled..
 3. Vene naised panevad kinni kõik
 4. Alice missioonil: offseason!

  Ma tundsin end sinu postitusest ära! Mul on veel nii, et kui oma toitu ei kaalu, söön üle. Ühesõnaga ma ei oska olla ilma, et kõike oma toitu ära ei kaalu ja kaloraaži välja ei arvuta. Oli aegu, mil vältisin ka paljusid üritusi, sest seal sai süüa. Elu jääb nii elamata, sõbrad kaovad jne. Natukene aitab see, kui oma häiret teadvustada ja õppidagi sellega elama. Aga ma ka ei kujuta ette, et sellest ortoreksiast üle saaksin..
 5. Põnevaid leide toidupoest.

  Parimad maitsestamata kohupiimad minu arvates
 6. Põnevaid leide toidupoest.

  Joel Ostrati valmistoidud on head! Makrod ka pakenditel ja kodulehel olemas. http://www.joelostrat.ee/meie-tooted Meeldib ka see, et valmistoit, aga koostisosad naturaalsed. Nendesse soolastesse toitudesse, mida mina söön, pole lisatud ka suhkruid. Ise värskelt tehtud on loomulikult parem, kuid alati pole selleks võimalust..
 7. Ülesöömine

  Inimene saab ise oma maitsemeeled ümber kujundada. Kui lapsepõlves on harjutud normaalset toitu sööma, kuid täiskasvanueas on tavaline käia iga päev kiirtoidurestoranis söömas, ei tulegi tervislikult toitumine kõne alla. Kui toitud mõnda aega tervislikult, muutub ka maitsemeel. Olin kunagi toitumiskava peal, kus oli ülivähe kaloreid. Magusat ei tarbinud ja selle vähese eest üritasin ikka tervislikult süüa. Peale kava läbimist on toit minu jaoks hoopis teise tähendusega. Võin vabalt süüa näiteks rasvatut-maitsetut kohupiima, jumaldama hakkasin ka tavalist keedupeeti. Külmkappi võiks isegi tühjaks süüa, aga üritan endale leida mingit tegevust, et seda ei juhtuks. Lisaks panen kirja, mis söönud olen. Siis on ka asi paremini kontrolli all.
 8. Mis sind saalis häirib?

  Pean ka ära mainima, mis häirib. Nimelt on nendeks inimesed, kes ei tee vist ainsatki liigutust ilma, et see Instagrammis ei kajastuks. Mõned aastad tagasi oli naeruväärne, kui keegi end jõusaalis pildistas. Nüüd on nii, et kui mõnda tuntud nägu saalis näed, pead jälgima (või saali teise otsa jooksma), et pildile ei jääks. Tore on muidugi ilus keha ja fitnessiga tegelev inimene, kuid palun vaadake, et teisi inimesi enda fotode peale ei jätaks.
 9. Põnevaid leide toidupoest.

  Ei ole siin mingeid rupskeid! Juba vanad eestlased teadsid, et vägeva looma (või inimese) südant süües saab endale tema väe! Niisiis kõik südant otsima, sest olgem ausad, lisaks valgule saab sealt muidki kasulikke mineraale..
 10. The Aesthetic Project | YouTube

  Kas järgmine päev oli 1000 kcal päev?
 11. Põnevaid leide toidupoest.

  Kui kookose maitse meeldib.. ideaalne pudru peale
 12. Klubide reeglid

  Aga kui võtad sõbrannalt selle eest raha, siis vist ei vaadata sellele hästi.. ? Vabatahtlik aitamine ei tohiks ju kuidagi halb olla..
 13. Põnevaid leide toidupoest.

  Kohe peaksid müügile tulema Valio profeel jogurtid. Kes juba kuskil näeb, andku teada! http://www.valio.ee/et/tooted/jogurtid/valio-profeel-proteiinijogurtid/valio-profeel-karamellimaitseline-proteiinijogurt-200g
×