Jump to content

Diesel25

Kasutajad
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Diesel25

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 09/03/1989

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Interests
  25 aastane Tartu noormees.tegelen vabal ajal tervisespordiga, jooksmine, rulluisk. püüan jõusaalis paremasse vormi saada ja lihasmassi kasvatada. Treenin Tartu Arctic sport klubis
 1. Rasvaprotsendi alandamine

  Siiani siis sellised tähelepanekut et kõhurasva sab kaotada vaid koge keha rasvapõletusega, see omakorda tähendabki seda, et rasvaprotsent väheneb. Kas mõnel treenijal on välja pakkuda konkreetne treening või toitumiskava mis on näiteks teda aidanud? Samuti veel kas hetkel peaksin rõhku pöörama rohkem kardiole või jõusaalile kui tahan rohkem rasva põletada ja protsenti alla poole saada? tänan veelkord vastuste eest
 2. Rasvaprotsendi alandamine

  Smoothied on kül hea idee, proovin kindlasti. Kas sobivad ka poes müüdavad söögikorra asendajad või oleks parem kui ise teen värskest toorainest?
 3. Rasvaprotsendi alandamine

  Kas Härra Merisalul on ehk mõni hea soovitus kuidas saada rasvaprotsenti väiksemaks, ja eriti just kõhupiirkonda. kõhulihaste harjutusi teen peaaegu iga trenn. toitumisega on selline asi, et töötan kokana, tööpäevad liiguvad öötundidesse ja tihti pole lihtsalt aega süüa alles öösel. vabal ajal toitun ma vastavalt Marek Kalmuse kava järgi, trenni olen samuti teinud tema kava järgi.
 4. Rasvaprotsendi alandamine

  Probleemne piirkond ongi just kõht, et just seal oleks vaja maha saada. minu eesmärgiks olekski saada kõhu pealt rasvakiht maha ja siis lihasmassi kasvatada. hetkel vormipilti pole, selle saan postitada homse päeva jooksul.
 5. Rasvaprotsendi alandamine

  Loomulikult minu eesmärgiks on puhtama lihasmassi saavutamine ja rasvaprotsendi alandamine.
 6. Tere kõigile targematele, ma paluksin teilt abi kuidas saada keha rasvaprotsenti alla poole. Minus siis nii palju, et olen 25a noormees, treenin jõusaalis ja lisaks rulluisk. Olenevalt töögraafikust jõuan trenni 2-3 korda nädalas, praegu kahjuks pole ajalist rohkem võimalik.Hetkel on keha rasvaprotsent 14,5, aga sooviks väga selle protsendi saada 11-12% vahele. olen 177cm, 73.7kg hetkel. Oodatud on kõik nõuanded, toitumis, trenningakavad, harjutused. ette tänades.
 7. Kõhulihased trimmi

  Tere kõigile fitness fännidele. Pöördun teie poole sellise murega, et treenin Marek Kalmuse treeningkava järgi, hetkel käsil neljas kuu. Olen võtnud kaalus maha, ehk 1- 1,5kg veel vaja võtta. hetke kaal 74kg, pikkus 178cm. Tunnen et jõulised näitajad paranevad, kuid kehal pole eriti muutust näha,eriti teeb muret just kõhupiirkond. Töötan päris palju ja pole aega alati toituda nii nagu peab, aga annan endast parima. On kellelgi nõuandeid pakkuda kas toitumise koha pealt või siis treeningakava muuta, Eesmärk oleks siis lihaskasvu suurendada, et lihased paremini välja paistaksid, suurim murekoht hetkel siis kõht. Ootan teie nõuandeid.
×