Jump to content

õlalihas

Kasutajad
 • Content count

  121
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by õlalihas

 1. Günekomastia

  Keegi oskab selle kohapealt soovitusi anda. Asi on arengult alguses, ehk on mingeid ravimeid, või ainuke võimalus operatsioon.
 2. Kardiotreening

  Kas te teete cardiot kohe peale jõutrenni?
 3. Rinna ülaosa

  Rinna ülaosa paneb näkku mis harjutusi soovitate teha, et see areneks kah? Kas teha nii ntx, et 2 rinna trenni üks esmasp. teine neljap. Üks päev teha tavaline surumine ja teine trenn teha ülemist ja alumist rinna osa?
 4. Kristiine kandis jõusaal

  Kas kristiine kandis on jõusaali, kus oleks ka poksikott.
 5. Spina Bifida

  Kas kellegil siinsetest inimestest on antud haigus/sünni defekt? Mul endal on. Selle tõttu tuleb loobuda osadest harjutustest.
 6. Spina Bifida

  Alaselja sünnidefekt, tal on mitmed raskus astmed, mul suht kerge seisund. Sõjaväkke kutsuti ka ei peetud seda suureks tervise rikkeks.
 7. Hantlid

  Kust saaks koju osta reguleeritavaid hantleid, millel oleks kaasas raskusi, et mõlemad hantlid saaks panna vahemikku 5kg - 30kg(25kg)
 8. Günekomastia

  vanusest arvatavasti ma 18 saan kohe 19, sisse ple midagi söönud, tuli umbes nii 16a-selt
 9. kükkimine- raskem kang teeb turjale valu

  See tõesti harjumise asi, mul oli alguses valus, siis panin rätiku ümber selle koha, mis turjale toetus, nii tasapisi hakkas ära harjuma. Nüüd ple enam üldse valus. Mõtle sellele valule, kui massaazile väga tugeva inimese poolt.
 10. Keegi on neid mõlemaid kasutanud ja oskab öelda kumb parem tulemustelt ja maitselt. NO1 on minu arust väga ropu maitsega eriti shokolaadi oma ja pool lihtsalt muutub vahuks.
 11. Kommenteerige kava

  Esmaspäev: Rind ja triitseps: Lamades surumine 3x10 Neg. kalded surumine hantlitega 3x12 pos. kaldega surumine 3x10 lendamine hantlitega 3x12 (iga 3 nädala tagant vahetan nurka 0-45 kraadi) pullover 3x15 kitsalt surumine 3x10 vaheldumisi nädala tagant dips 3x10 plokil allasurumine althaardega 3x10 ühekäega surumine kuklatagant 3x10 kõhulihased nii palju kui jaksan erinevad harjutused Kolmapäev: Selg ja õlg: Kuklataha tõmbed laiahaardega 3x12 Ettetõmbed laiahaardega 3x12 Ettetõmbed kitsahaardega püramiid 5 x 15 12 10 8 6 sõudmine/traktor 3x12 hantlite surumine külgedelt üles 3x10 lendamine külgedele 3x10 lendamine 90 kraadise nurga alla(tagaosale) 3x10 kõhulihased nii palju kui jaksan erinevad harjutused reede: biitseps, käsivars ja jalad, alaselg: hantlitega istudes 3x8 scottpingil 3x12 ühelekäele 3x12 pealthaardega kangiga 3x12 randmepainutused 3 x max jalapress/kükk püramiid reiesirutus 3x 20 reie kõverdamine 3x 20 säärele hüpped raskusega 3x max väljaasted 3xmax kõhulihased nii palju kui jaksan erinevad harjutused
 12. harjutuste hulk

  Mida sellest arvate, kui teen yhel päeval lamades surumine, pos. kaldega surumine, neg. kaldega surumine ja mingi venitav harjutus rinnale(oskate soovitada head)? Korduste arv 4x 12
 13. Probleem

  Olen 18 aastane ja jõudu küllalt, aga ei saa trennist maksimumi võtta, kuna võtab põie all vedelaks, kuigi suudaks kõvasti suurtemate raskustega teha. Oskab keegi soovitusi anda?
 14. Kuidas saada rasva kõhupealt minema?

  see nälgimise asi on suht effektiivne tegelt, aga seda võimaldab ka aint soojade ilmadega teha, sest muidu mul lööb jubeda väsimuse peale. Suvel ise enesest ei taha nii palju süüa. Pigem pressin sööki sisse endale.
 15. kreatiin

  Probleem selline, et peale kreatiini kuuaegset tarbimist tekkis otseses mõttes kusepidamatus, sõber ütles ka, et see võib neerudele kahjulikult mõjuda. Keegi oskab midagi targemat selle kohapealt öelda?
 16. kreatiin

  2-3 kuud on juba ja ma kohvi ei joo
 17. kreatiin

  paar kuud ei kasuta juba enam
 18. rinna püramiid

  kui teen rinnale püramiidi mitmest seerjast see peaks koosnema?
 19. Megahea ja väherasvane pizza

  rasvatu arvavasti
 20. rinna üla ja- siseosa

  proovida võib ju harjutuste kombineerimist ka. Endale meeldib kald surumine 3x10 ja iga seerja vahele pec tec iste võimalikult madalal siis koondub töö ülaosasse.
 21. Valgumürgitus ?

  no kontrolli kuupäeva pulbril. vb mingi tehase praak, kaeba kohtusse kohe miljonäär
 22. Glükoos ja suhkruhaigus

  minu teads suhkruhaigus on seotud insuliini puudulikkusega, mitte suhkru üle tarbimisega. Kuid ületarbimine ka hea ei ole.
 23. küsimus

  Küsimus oleks selline: kui teen kangiga kükki või jalapressi siis 3ndal või 4ndal seerjal hakkab nelikpealihas põlve juurest surisema analoogne tunne kui käsi sureb ära. Soojendus on korralik.
 24. Kas teil on 3 päeva kava selle surumis süsteemiga?
 25. 3 päeva kava

  kas te saatsite selle ära, igastahes ma pole kätte saanud. Kui olete saatnud ehk proovite ühekorra weel aadressile sh1th4pp3ns@hotmail.com
×