Jump to content

Nipileenu

Kasutajad
 • Sisu loend

  3
 • Liitus

 • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

6 Neutraalne

Nipileenu

 • Tase
  Vaatleja
 • Sünnipäev 03.09.1978

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Female
 • Asukoht
  Sparta Spordiklubi
 • Interests
  TEAM Fitness with Janika

Viimase Profiili Külastajad

523 profile views
 1. Fit.Camp 2017 Tippsportlaselt tervisesportlasele

  7 autot ja 6€ käis Saaremaal ringiliikumise kohta info oli e-mailis Ühised väljasõidud Meie laagrikavva mahub ka kolm väljasõitu. Väljasõitudele läheme ühiselt, kasutades transpordiks meie kõigi autosid. Seoses sellega palun anda märku neil, kes oleksid nõus olema autojuhid Kokku püüame leida 7 autojuhti Ja teised, palun varuda 6€ kütuseraha autojuhile.
 2. Väga vinge! Helena tõusis just I-walkiga taas medalile ! Ja Mari jäi vaid 1 punktiga finaalist välja...mhhhh...läks ikka jube napilt.
 3. Helena, nüüd loeks tõesti hea meelega kuidas Sinu ettevalmistus edeneb
 4. Algajate võistlus jah, aga siiski oli see võistlus ju nii "päris" kui veel olla sai - polnud ju mingi külavõistlus ja arvestama peab ikka kõikide reeglitega - kaasaarvatud dopingukontrolliga! Hobi või mitte, siiski õpime ju juba lapsest peale, et ilma mängureegleid teadmata ei ole võimalik edukalt mängus osaleda . Ma arvan, et suurem osa laval käinud algajaid valmistus selleks võistluseks ja see oli ikkagi tõsiseltvõetav võistlus, mitte mingi naljategemine. Reaalne ja esimene samm ning vormikontroll Eesti karikavõistlusteks. Ja kui teadmatusest võetigi sisse poos, mis uute reeglite järgi ei ole enam õige, siis oli õnn ja veel viimane hetk selle mõistmiseks - jõuab teha vigadeparandust ja poose lihvida. Ja alati ei ole asi selles, et pole võimalik lubada poseerimise õpetajat - alles veidi rohkem kui nädal tagasi olin Egle seminaril, kus nii mõnigi neiu ei olnud valmis "turvalisest" poosist, ka peale korduvat selgitamist - see ei ole lubatud, loobuma. Seetõttu ongi hea, kui ka algajate võistlustel ei vaata kohtunikepaneel sellele läbi sõrmede. Reeglid on kõigile samad! Ja tõesti, reegleid ole ju liiga raske leida: http://www.ifbb.com/rules/ (kaasaarvatud nõuded bikiinilõikele ja kingadele)
×