Jump to content

Potter

Kasutajad
 • Content count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Potter

 • Rank
  Algaja

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Taastajat oleks sul vaja - http://fitshop.fitness.ee/taastajad/
 2. Millised jooksutossud?

  Kõik oleneb su jooksutehnikast. Kui sa jooksmise ajal astud algsuses varvaste peale ja siis tuleb kand järgi, soovitan sulle Nike 5.0 tosse. Kui sa jooksmise ajal astud alguses kanna peale ja siis tuleb jala nina järgi siis soovitan Nike Dynamic Support ketse. Samuti väga suur faktor on see, et kuidas su jalg maandub jookmise ajal. Kuidas seda uurida? Ma ei tea kuidas Eestis aga Skandinaavias on spordipoodides jooksulindid olemas ja kaamera filmib su jalgu tagant ning pärast tehakse kiire analüüs ja soovitatakse edasi midagi sulle.
 3. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

  Eluaeg on mind piinanud üks küsimus - mis saab tatoveeringust kui ennast mitme aastaga ikka palju suuremaks treenida? Välja see ei veni? Või tuleb ikka üle hakata tegema jne?
 4. Trenni sagedus

  See, et sa ujumises ujud 500m krooli ei tähenda üldse midagi. Kui sa käid ujumas mõttega, et teed aeroobset aga endal on pulss 175 siis on nagu see terve asi mõttetu. Samuti arvan, et pole sul mõtet kõik trennid jõusaalis teha mega raskelt, tuleb ikka vahepeal rahulikult ka teha. Muideks, isegi professionaalsed sportlased puhkavad nädalas vähemalt ühe päeva.
 5. Täpis toitumine

  Muidugi tuleb asja võtta rahulikult. Tänapäeva probleem ongi, et kõik tahavad kiirelt tulemused kätte saada ja siis hakkavad vitamiinidega möllama. Tee enda vormist pilte ning topi nad kollaaži. Samuti orienteeru enda kehakaalu peale, kui kehakaal ei lange ning on stabiilne siis järelikult tuleb natukene neid kaloreid timmida. Tulevik kuulub sellele, kes oskab oodata.
 6. Võtaksin pigem Dymatize Super mass gaineri, sest: RCSS Kingsil on 11 portsionit kui Dymatize Super massil on 16+. RCSS Kingsil on 1030 kalorit kui Dymatize Super massil on 1280 kalorit kõige suurema portsioni peale. RCSS Kingsil on kõige suurema portsioni peale 25g suhkrut kui Dymatize Super massil on 19grammi. +Dymatize annab sulle 600g valku. Mida rohkem suhkrut, seda rohkem rasva tuleb sulle naha alla.
 7. Täpis toitumine

  Täpne range toitumiskava tuleb aastatega välja töötada. 12% rasva on üpris kerge ära teha kui oskad õigelt toituda ning treenida.
 8. Kreatiin

  Mõndadel ikka on.. potihaigustest oled midagi kuulnud? Aga tagasi küsimuse juurde, keegi on proovinud nende tooteid? Et mul on praegu valida kahe firma vahel - BiotechUSA ja Reflex Nutritioni vahel ja see BiotechUSA ei meeldi sellepärast, et nad ei kirjuta purkide peale "ingredientsi".
 9. Kreatiin

  Mehed ja leedid, kas keegi on siit proovinud Reflex Nutrition tooteid? Ma mõtlen just kreatiini nende poolt. Toote nimeks on Creapure Creatine Monohydrate (Reflex Nutrition) Kodulehel on neil kirjutatud selline jutt, et see Creapure kreatiin on ainukene maailmas, mis on tõestatud läbi labori testide, et sellel ei ole kõrvalmõjusi jne..
 10. Kõikvõimas KÜKK

  Ma arvan, et kükkijatest pole mõtet rääkida, sest nende esimene prioriteet on jõud, mitte lihasmass. Ja see, et keegi on 197 pikk ei tähenda, et tal on kohe pikad jalad. Ma toon ka kohe näite, sina ja su sõber on 180cm pikad aga su sõbral on jalad pikemad(puusad kõrgemal). Kuulsin sellest esimest korda kui tuntud Venemaa kulturist Stanislav Lindover rääkis sellest. http://nattyornot.com/long-legs-suck-squatting-sorry-true/
 11. Kõikvõimas KÜKK

  Ma ei tea mitmendat aastat ma seda videot vaatan aga siiamaani olen räigelt ekstaasis pärast seda. Muideks..olen videotest näinud, et mõned professionaalid räägivad, et kellel on pikad jalad siis neile see tavaline kükk eriti massi ei arenda. Keegi oskab kommenteerida?
 12. Ilmselt Skandinaavias on doping võrdsustatud narkoga. Samuti tean, et asi võib nii kaugele minna, et tööandja võib töölt lahti lasta kui sellise asjaga vahele jääb töötaja.
 13. Enamus nendest treenivad privaatsetes jõusaalides, kuskile klubisse on üpris raske sisse saada. Sa ei tunne taanlaste mentaliteeti.
 14. Muideks, Taanis on samamoodi. Elan Taanis ning olen ise reaalselt kokku puutunud üpris lähedalt selle terve jamaga. Asi on selles, et kui sa tuled jõusaalis, registreerid sa ennast sinna ainult ID-dokumendi järgi ning pead ka lepingut allkirjastama, kus on öeldud, et jõusaal võib nõuda sult dopingutesti. Ning samuti on seal mainitud, et kui su proov saab olema positiivne, politseil on luba su korter läbi otsida. Samuti politsei võib mõne suurema venna tänavalt maha tõmmata ning sõidadki laborisse. Mul on tuttav siin, tahab jõuda bodybuildgu lavale, kaalub mingi 95kilo, räigelt kuiv mees ning käsi on 47cm . Üks päev tuli politsei jõusaali, tõmmati kaasa ning sai kuus aastat puhkust KÕIKIDEST jõusaalidest mööda Taanit. Eestis võiks ka selline asi toimuda ja kõik need suuremad jutumehed, kes seda pas¤% levitavad tuleks vaikima panna.
 15. Kuidas valite Personaaltreenerit?

  Aitäh Arnold, võibolla leian siit endale midagi.
×