Jump to content

EPTL

Kasutajad
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by EPTL

 1. Paralleeltõlget ei ole tõesti plaanis teha ent tõlk on kohapeal olemas juhul kui keegi seda peaks vajama, et saada koolituselt enda jaoks 100%.
 2. Eesti Personaaltreenerite Liit (EPTL) kutsub kõiki osalema Tallinnas 10 - 11 Aprillil toimuvatele treeningu alastele seminaridele maailmakuulsa treeneri ja õpetaja Charles Poliquin’i juhendamisel. (Koolitus toimub inglise keeles, kuid kohal on ka tõlk.) Teemad:Kaasaegsed Trendid Hüpertroofia TreeningusLihasmassi ja Sinu jaoks parima vormi saavutamise teadus Hüpertroofia jaoks programmi kavandamine Maksimaalse lihasmassi saavutamiseks vajalik treening. Maksimaalse lihasmassi saavutamiseks vajalik toitumine. Treeningust taastumine Kaasaegsed Trendid Optimaalse Kehakoostise Saavutamiseks Sinu optimaalse makrotoitanete suhtarvu/proportsiooni määramine. Rasvapõletus ja treening: parimad võimalused energiat kulutada. (Fat Loss) Kliendile jaoks kiireima rasvapõletuse saavutamiseks vajaliku programmi kavandamine. Hind: Kuni 10 Veebruarini - €295 ühe päeva eest - €450 kahe päeva eestKuni 10 Märtsini - €395 ühe päeva eest - €550 kahe päeva eestKuni 10 Aprillini - €495 ühe päeva eest - €650 kahe päeva eest Lähem info koolitusel toimuva kohta saab aadressil http://eptl.ee/est/ või aadressil info@eptl.ee
 3. Tõepoolest on Charles Poliquin tulemas Tallinnasse 10 ja 11 Aprillil 2015 seminare läbi viima. Korraldajaks on Eesti Personaaltreenerite Liit ning soov on pakkuda kõikidele treeneritele ja huvilistele härra Poliquin'i poolt aastakümnetega kogutud teadmisi ja mõtteid jõutreeningu ning personaalse lähenemise kohta. Kui on huvi osaleda, siis kirjutage palun info@eptl.ee ja registreerige ning seejärel saadetakse välja arve, peale mille tasumist tagate endale koha. Esimesed huvilised alustasid registreerimist esimesel minutil peale Charles'i meeskonna poolt info ülesse panemist. Kohtade arv on piiratud! Kauneid pühi ning palju uusi teadmisi ja kohtumisi järgmisel aastal!
 4. Kuidas leida enda jaoks parim treener ning millised on need kriteeriumid, mille järgi valite? Millised on teie kogemused personaaltreeneritega?
 5. Personaaltreener

  Tere Kaido, Kas oled endale juba leidnud hea personaaltreeneri? Vajadusel aitame Sul leida meie Liidu kaudu koige sobivama inimese. Tulemuslikke treeninguid! Teistele huvilistele - kes otsivad endale sobivaid treenereid, EPTL (Eesti Personaaltreenerite Liit) vahendusel leiate parima vōimaliku teile sobiva treeneri.
×