Jump to content

FitCat

Kasutajad
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About FitCat

 • Rank
  Algaja

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Female
 1. Squats(kükid)

  Aitääääh!
 2. Squats(kükid)

  Ja kas te olete näinud päris elus ka kellegil sellist tagumikku? Ise pole näinud veel. Vb pole näinud, sest läbi riiete pole näha nii väga. Ja ei ole vaja öelda, et te naised ei vaata teisi naisi. Muidugi ma ei jõllita kellegi tagumikku aga ikka automaatselt pilk liigub korra. Mul pole kalduvusi ja meeldivad ikka mehed mitte naised.
 3. Squats(kükid)

  Et umbes sellist peput.
 4. Squats(kükid)

  Tere. Sooviks teada, kuidas peab kükke tegema et sellist tagumikku saada? Kas peab kindlasti tegema raskustega kükke? Või piisab kui ilma raskusteta teha. Ma tean jh, et tehnika peab õige olema. (ise muidugi ei saa veel kükke teha, kuna üleliigset kaalu on palju ja vorm on Väga halb. Ei taha põlvi traumeerida. Toitumine on korras enam vähem, söön vähe iga 3-4 tunni tagant. Mitte nagu varem, 1-2 korda päevas ja suurtes kogustes. Trenni teen ka, mitte imetrikke vaid lihtsalt harjutusi. Raskusi mul polnud muuta toitumis harjumusi, sest kõht on täis koguaeg tänu sellele, et söön tihti ja vähe(no suurt nälga ei tunne) ja liigutan ennast hea meelega aga ok see läheb teemast mööda, teema on üldse muust.) Ja kas keegi on proovinud teha 30 päeva harjutust? On aitanud ka kedagi või ikka peab aastaid treenima? Muidugi, kui tahad säilitada ilusat prinkis peput,peab edaspidi harjutusi tegema. Ei piisa sellest, et kuu-kaks teed harjutusi ja siis enam ei tee. Aga lihtsalt tahan teada, kas piisab 30 päevast et silmaga nähtav muudatus oleks. (arvate, et miks küsin seda, kui ei hakka tegema kükke lähi tulevikus. Vastan: et lihtsalt hakkas huvi pakkuma). Ja otsingut kasutasin, ei leidnud sellist teemat. Kui selline teema olemas siis saatke link palun.
 5. Paks spordisaalis

  Hinnast rääkides, on aastane jõusaal natuke kallim. Aga ega ma hinda ei vaatanud. Aga suured tänud edu soovimise eest. Pingutan tulemuste nimel.
 6. Paks spordisaalis

  et sa teaksid*
 7. Paks spordisaalis

  Aga ennekõike tahan ma ei sa teaksid. Ma teen trenni ja jälgin toitumist, mitte selle jaoks, et kellegile muljet avaldada või tõestada midagi. Vaid ennekõike enda tervise ja heaolu jaoks.
 8. Paks spordisaalis

  Kui te ei tunne mind, siis pole vaja arvata, et ma sellega trenni ei tee ja et see hakkab nurgas mul tolmu korjama. Aasta pärast samal päeval ma lisan pildid sinu jaoks siia enne-pärast. Ja siis vaatame, kas riidenagist on kasu või mitte.
 9. Paks spordisaalis

  Oi kui tore uudis veel. Tellisin trenažööri ja seal max kaal 100 kg. Kusjuures topshopis polnud seda kirjas. Vene foorumist uurisin selle trenažööri kohta, seal oli kirjas. Õnneks ostsin garantii viieks aastaks juurde, katki läheb saab uue Oli 2 valikut kas sünnipäevaks trenažöör või aasta spordisaali, valisin trenažööri.Sest nii ahvatleva trenažööri leidsin...ei võta palju ruumi. Lapsega niikuinii käin jalutamas õhtuti, see ka hea trenn.
 10. Paks spordisaalis

  Tegelik põhjuse, miks ma nii arvan, et keegi ütleb midagi halvasti või vaatab imelikult on väga lihtne. Kunagi kui umbes 14 olin käisin õhtuti jooksmas ümber staadioni. Siis 2 noormeest ütlesid halvasti, et jookse jookse pekk vms. Ma ei oskand midagi vastu ka öelda, noor ja häbelik. Üleliigseid kilosi oli väga vähe. Tagant järgi piltidel vaadates olin normaalne, aga siis kui 14 olin mõtlesin koguaeg, et kui jube paks ma olen. Ja väga valus kogemus oli ühe treeneriga. Käisin võitluskunsti õppimas. Kõik olid meessoost ja trenni tegin nende tasemel. Jõudsin ilusti kõik teha, olin trennist vaimustuses. Ja treeneril olin lemmik, alati küsis kuidas läheb ja rääkisime vabalt temaga, nagu head sõbrad Siis hakkasin ma juurde võtma tasapisi, mitte Väga palju. Treener hakkas rääkima, et ma peaks trenni vahetama,aeroobikat tegema vms... Hakkas arutama seal teiste kuttidega nalja viskama minu üle. Katsus kõhtu mul ja ütles, et hull pekk on mul ikka, kõigi ees. Paar noormeest, kes seal naersid olid ikka vanemad umbes nii 22-27 Kuid tegelt ei olnud asi nii hull. Ma jõudsin kõik ilusti teha, vahel olin väsinud, aga see normaalne sest koormused olid suured. No natuke oli üleliigset rasva aga seda oli tõesti vähe. Tuli veel üks uus tüdruk trenni, siis ei pannud üldse mind tähele. See tüdruk oli näha väga painduv ja kogenum. Treener ei hakkanud mind nii väga enam aitama. Vb mõni arvab, et ma pakun üle või et mõtlen välja, aga ei ole nii. praegugi tekib kurbus, kui mõtlen sellest.
 11. Stepper swing

  Ja palju need hinnad umbes on?
 12. Stepper swing

  Uut teemat ei tahtnud teha, niiet küsin siin. Kas keegi teab on sellist kohta Tartus, kuhu saab trenažööri parandusse viia või kontrollile.
 13. Paks spordisaalis

  http://fitlife.ee/eeden-treeningud/
 14. Paks spordisaalis

  Nii palju inimesi, kes on vastanud. Suur tänu teile, et tahate aidata ja toetate. Ma tean, et tegelt pole asi nii hull. Ma paar aastat tagasi käisin spordisaalis, kui suured soodukad olid. Käisime emaga koos. Ülekaalu oli siis, aga max 5-7 kilo. See on vähe, arvestades praegu kui kaalun umbes 107 kilo. Nagu ''pekimägi'', tean et on veel suuremadki, aga kuna lihast peaaegu üldse pole siis tundub, et olen vähemalt 120 kg. Sest see kõik üleliigne on puhas pekk. Spordisaalist mäletan väga hästi seda, et nii hea tunne oli, teha trenni jõusaalis, pärast minna alla ujuma basseini ja sauna..mmmmm Aga olen nii otsustusvõimetu, ei tea kuidas ja mida. Tahtsin teha kodus trenni, mees pakkus välja spordisaali aga ise tahaks mingit rühmatrenni. Valikud on siin fitlife.ee/eeden-treeningud/ Videost vaadates, meeldis see ratta sõit, aga mul poleks mõtet sinna minna..vaadates kui intensiivselt nad treenivad seal. Piloxing on ka väga huvitav. Eriti see et paljajalu peab olema kodus ka koguaeg paljajalu, isegi talvel. No ei meeldi need sokid ja jalanõud, käiks väljas ka paljajalu hea meelega.
×