Jump to content

M.M.

Kasutajad
 • Sisu loend

  1 327
 • Liitus

 • Viimati külastanud

 • Päevavõidud

  10

M.M. viimane päevavõit oli November 1 2017

M.M.'s oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

52 Tasub teda kuulata

M.M.

 • Tase
  Tegija
 • Sünnipäev 01.04.1973

Kontakteerumise viisid

Profiili informatsioon

 • Sugu
  m
 • Interests
  Personaaltreenerina 20 aastat kogemust, Rahvusvaheline kohtunik.

Viimase Profiili Külastajad

8 360 profile views
 1. Otse reportaazi enam pole, kaameramees lihtsalt jalutas minema oma kaameraga. Näha saab otse instagramis: eastlabs.ru
 2. https://fitnesskool.ee/kuidas-voistlusteks-dieeti-pidada/
 3. Uuesti vormi

  Pöördu selle sama isiku poole, kes sulle kava koostas. Tõenäoliselt vaja toidukavas korrektuure teha. Kas vaja kaloraazi muuta või siis sööd valel ajal, valesid toiduaineid.
 4. Kuna praegu on teema kuum, siis soovitan neil, kes oma vormiga rahule ei jäänud lugeda natud artiklit. Paljud võistlejad on aja jooksul sellist lähenemist kasutades tunduvalt kergemalt oma vormi saavutanud. https://fitnesskool.ee/kuidas-voistlusteks-dieeti-pidada/
 5. Võistluste kohtunikuna pole ma varasemalt peale võistlust oma poolset arvamust avaldanud aga see kord ma seda teen. Esiteks palju õnne kõikidele võitjatele. Nagu kõik teavad ja näevad siis kogu see fitnessi pool kasvatab populaarsust ja areneb üle maailma suurel kiirusel. Kategooriaid ja võistlejaid tuleb aina juurde ning seoses sellega tõuseb ka tase. Kuid kahjuks see ei käi meie, Eesti kohta. Oli tõesti paar võistlejat, kes näitasid arengut aga üldises plaanis on seis ikka üsna halb. Eriti oli seda minu arvates bikiini fitnessi kategoorias. Ma ei saa aru miks tüdrukud ei tegele saalis kõige tähtsama kehaosaga milleks on tuhar. Vabandust, aga enamustel seda polnud või siis rippus. Võib olla ma olen liiga kriitiline aga arvan, et 10 aastat kohtuniku- ja 20 aastat treeneri kogemusega peangi seda olema. Kahjuks on nii, et pole meil Eestis sellist ühtset meeskonna tööd, kuhu kaasatud parimad olemasolevad spetsialistid ja treenerid. Iga võistleja on nii öelda üksi ja peab ise otsustama kelle poole ta pöördub abi saamiseks. Ja nende abistajate tase ning nõuanded on nii seinast seina, mis peegeldub ka üldjuhul laval. Ehk kunagi jõutakse ka Kulturismi ja Fitnessi liidus nii kaugele, et peale igat võistlust analüüsitakse koos kõigi võistlejate vigu ja suunatakse abi saamiseks kelle juurde vaja. Igal juhul soovin kõigile edu järgmisteks võistlusteks.
 6. Olympia 2017 ; 14-17 September

  LIVE otse peaks nägema hakkama siit :
 7. Olympia 2017 ; 14-17 September

  MEHED : 1. Heat 2. Rhoden 3. Jackson 4. Elssbiay 5. Bonac 6. Winklaar 212 : 1. Lewis 2. Ashkanani 3. Raymond 4. Correia 5. Henry 6. Dixon CLASSIC : 1. Hester 2. Rahabar 3. Hadzovic 4. Ansley 5. Charles 6. Timms BIKINI : 1. Teixeira 2. Ronzitti 3. Layug 4. Assria 5. Basualdo 6. Carreon
 8. IFBB European Championships 2017

  Arida oligi hea ja vääris võitu aga tema kategoorias polnud ka venelasi. Teiseks on venemaal nii, et mida rohkem medaleid tiitlivõistlustelt tuuakse seda suuremaid toetusi kulturismi alaliit riigilt saab ja need summad on seal päris suured.
 9. IFBB European Championships 2017

  Kas ma ei kirjutanud naiste 8 kategooriat. Juunioritest polnud sõnagi ja seal polnud ka venelannasi. Kui kategooria võitja saab profi kaardi ja ifbb presidendi parem käsi on venemaa kulturismi liidu president siis ma arvan et seal ei ole kõik päris aus. See on minu arvamus. Ja kui need venelannad on nii super head siis miks nad proffi vüistlusi ei võida. Viimasel proffi Olympial osales ainult üks venelanna.
 10. IFBB European Championships 2017

  Kes vene keelest aru saab siis võib natuke lugeda, mis puudutas viimast Euroopa võistluste bikiinifitnessi kategooriate hindamist. Eks see kõik ongi subjektiivne aga mulle tundub kuidagi kahtlane, et kõigi naiste 8 pikkuse kategooria võitjad olid eranditult kas venelannad või ukrainlannad. Ja mis kasu oli 10 kohtunikust kui pea kohtunik ainuisikuliselt valib ise välja esimese väljakutse. Tahan öelda seda, et lähitulevikus on väga ebatõenäoline, et eestlanna võidaks. http://www.eastlabs.ru/ifbb-evropa-ebff/2219/2017-ifbb-european-championships-bikini-chast-i http://www.eastlabs.ru/ifbb-evropa-ebff/2220/2017-ifbb-european-championships-bikini-chast-ii
 11. IFBB European Championships 2017

  Otse LIVE saab vaadata selle aadressil : http://www.eastlabs.ru/ifbb-evropa-ebff/2210/ifbb-european-championships-in-streaming Neljapäev - klassikaline kulturism, algus kell 12.00 Reede - kulturistid, algus kell 09.00 Laupäev - bodyfitness, rannafitness, algus kell 09.00 Pühapäev - bikiinifitness, algus kell 09.00
 12. IFBB European Championships 2017

  No nüüd on meil eestlastel küll võimalus midagi rohkemat korda saata. Võrreldes eelmiste aastatega on osalejaid kategooriates vähem, eriti bikiinis, kuna pikkus kategooriaid lisati juurde eelnevate aastate suure osalejate arvu tõttu. Kuna olen ise seal ka kohtunik (neid istub seal korraga 9) siis vahel on ka üks oma riigi kohtuniku antud punkt oluline, et pääseda kas finaali või kolme parema hulka, muidugi juhul kui tegemist üsna võrdsete võistlejatega oma kategoorias. Igal juhul soovin edu kõigile meie võistlejatele.
 13. Annaliisa fitnessi teekond

  Võistlussport üldjuhul polegi nii öelda tervislik, eriti mis puudutab spordialasi kus peab ennast alakaloraazis treenima. Kahjuks on nii, et enamustel bikiinidel puuduvad lihtsalt teadmised võistlustele valmistumiseks või siis nad eiravad neid. Peamine viga - kardetakse süüa süsivesikuid ja need asendatakse lehma toidu vastu. Ja siis veel tehakse tundide kaupa aeroobset. Pole ju raske aru saada, et mõlemad tegevused korraga viivad selleni, et kaotatakse lihased ja osa ajust. Ja siis on nutt ning hala kui raske see kõik on. Ja kui tänu sellele veel võistlustelt ka head tulemust ei tule siis süüdistatakse ka kohtunike.
 14. Annaliisa fitnessi teekond

  See lause tundub kategooriast "hapud viinamarjad" Mis selle Pro kaardiga siis sinu arust peaks kaasnema ? Presidendi amet või. Iga inimene kes tegeleb oma alaga kirglikult on ta siis nt. arst, laulja või sportlane soovib saada kogu aeg paremaks. Kui tal seda ambitsiooni pole siis ta jääb ka keskpäraseks terveks eluks. Eks iga üks teeb ise oma valiku.
 15. Annaliisa fitnessi teekond

  Bikiini Pro-ks saamiseks pole nüüd küll ilmtingimata vaja steroide tarvitada. Nii lihastes nad nüüd ka ei ole. Ilmselgelt kahe aastaga nullist Pro tippu ei jõua aga kui naine on töökas ning loodus andnud hea geneetika (peenikese talje jne.) siis hea õnne korral (õigel ajal, õigetel võistlustel, "õige kohtunikupaneeli ees") on see võimalus olemas. Eesti tüdrukud peaksid olema õnnelikud, et neil on nii lihtne jõuda Euroopa- ja Maailma meistrivõistlustele kuna sellega tegelejaid on meil nii vähe. Tiitlivõistlustel saab iga riik välja panna 2 võistlejat iga pikkuse kategooriasse, ehk siis kokku 16 võistlejat. Näiteks venemaal jahivad umbkaudu 1500 tüdrukut seda 16 kohta. Bikiini Pro kaarti saajal aga avanevad lihtsalt paremad võimalused, mida targemad oskuslikult ka ära kasutavad. Asi ei ole ainult auhinna rahades, vaid oma nime oskuslikult müües saab luua nt. oma teami või küsida suuremat hinda müües kavasid jne. Kindlasti saab ka mõne toidulisandi või riiete brändi reklaami näoks, kes maksab kinni võistluskulud (lennupiletid jne). Seega väide, et Pro kaarti omamine on mõtetu ei ole päris õige.
×