Jump to content

Esko

Kasutajad
 • Content count

  35
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Esko

 1. Tere, mure selline, et tihtipeale kummargil asendis kaovad jalad alt ära, kohe nii et ei saa püsti olla ega ka istuda, põlvili olles on kõige leebem. Valu on sabakondi juures ja tõsiselt terav. Kestnud on see juba mõned aastad vahelduva eduga, aga see aasta on nagu eriti tihedalt. Kahe nädala jooksul on juba kaks korda nii juhtunud ja kuna töö on suhteliselt füüsiline siis on see tõsiselt halb kohe. Eelnevalt on valu kestnud siin pea nädal aega, aga nüüd ühe lahustava tabletiga piisab 1-2päevast ja on valu kadunud. Tehti röntgen pilt, perearst ütles et mul on "spina bifida" ja öeldi põhimõtteliselt, et trenni võin teha ainult jalgratast ja umbes sellist kergemat värki, füüsiline töö välistatud.. "Klienditeenindajaid ja IT-alaseid töid saad teha". Palusin siis ennast edasi saata, sain esimese aja Paidesse. Käisin kohal, torgiti nõelaga mind igalt poolt ja anti mõista läbi lillede, et olen simulant. "Ah, et see kaitseväe komisjon hakkab ka tulema jne..." Sellepeale ütlesin aitäh ja kõndisin välja. Internetist leidsin ühe Tallinna arsti numbri, läksin kohale, rääkisin oma loo ära ja saatis omakorda kõrvale haiglasse, kus siis rääkisin uuesti oma loo ära ja siis pani mulle aja MRT uuringusse lülisamba kaelaosast ja lülisamba nimmeosast. Aeg on alles aprilli kuu lõpus ja ega ma ei üllatu kui sealt ka ei leita midagi. Enne arsti juurde minekut käisin pidevalt massaažis nädalas 1x vahest isegi 2x. Septembri kuust kuni detsembri kuuni. Selle ajasees andis valu tunda ainult ühe korra, aga ka see läks ilma rohuta päris kiiresti üle. Käisin ka kiropraktiku juures, kes rääkis et ta ei saa mul põlve ja jalalabasi? paika panna kuna mul olevat mingised seesmised lihased liialt pinges, et paneb paika ja tõmbab kohe tagasi. Kusjuures põlved ei taha juba pikemat aega üldse koormust saada, mõlemad põlved teevad päris hullu valu. Siinkohal mainin ka ära, et mul on lampjalad ja kannan jalakuju järgi tehtuid tallakuid 2017 detsembri kuust saati. Trennis(jõusaalis) ei ole minu mäletamist mööda kordagi valu tunda andnud. Tavaliselt mingil rumalal ajal, näiteks maast midagi võttes või jalanõude paelu sidudes. Kui koht on postituse jaoks vale siis kustutage ja ehk räägime maili teel. Päikest!
 2. Enforcer'i blogi

  Huvitav oleks teada, miks jalapaevale kukki sisse ei vota? Mis on jala umbermoot?
 3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

  Tere, -60kg poisse on ka teil seal grupis?
 4. Tervist, kas gain bolic 6000, dextrot ja creatiini(fast) tohib kõik korraga ühes kasutada?? Ja kui tohib, siis kuidas soovitate kasutada?
 5. Okei, aitäh nõuannete eest!
 6. on kellegil veel soovitusi?
 7. Jõutõmme, mida valesti teen?

  Nohjah mina esimest korda üldse proovisin ja täna sain aru mida ma valesti tegin, aga eks abi küsimine on kõige parem variant.
 8. selliseks kindlasti ei taha saada!
 9. ehk siis lisada sinna creatiini? sain ma õigesti aru?
 10. Okei. Küsin sellepärast, et paar kuud tagasi sai gain bolic 6000 tellitud ja ei taha seda ära ka visata, et kasutaks kuidagi selle ära.
 11. Tahaksin lihast juurde saada, dieeti ei pea, kaalu on raskelt juurde tulnud ja selleks saigi gain bolic 6000 ka ostetud. Ja olen hakanud sööma rohkem.
 12. Pildid: Ukraina välijõusaal

  prooviks isegi..
 13. Jõumehe cookies

  järgi proovitud, väga hea
 14. Jõutõmme, mida valesti teen?

  Aitäh nõuannete eest, üksi on tõesti raske. Järgmine kord on ehk kedagi kellelt saab abi õpetamisel küsida saalis.
 15. Jõutõmme, mida valesti teen?

  Selge, aitäh!
 16. Kava!!

  Tere Kui on võimalik siis ma sooviks ka teie surumise kava . Pikkuseks 169cm/kaal 54,8kg 4x jõusaalis esko.traus@gmail.com
 17. Tervist, olen 14 aastane poiss ( kuu pärast 15 ) olen 169cm pikk ja kaal on 54,8kg ja minu jaoks on seda väga vähe, kooli ajal käisin nädalas 2-4 korda jõusaalis + kergejõustiku trenn. Mitte kuidagi moodi ei tule kaalu juurde... Ükskõik kui palju või vähe ma söön, kohupiimad, lihad, munad, jogurtid ja üleüldse piimatooteid söön.. Praegu on jõusaal kõrvale jäänud, kuna kartsin, et liigne trenn paneb kasvu üldse kinni ja sellepärast ka jõusaalis jalgu eriti ei teinud, kuigi oleks pidanud. Eile tellisin endale massilisaja Gain Bolic 6000 1kg . Oskab keegi nõu anda, mida ma peaks tegema? Hädasti vaja kaalu juurde saada.. Ettetänades Esko
 18. Kasv võib kinni jääda?

  Tere, kas liigsest jõusaalist võib tõesti kasv kinni jääda?
 19. Muna pitsa/omlett

  Kas ma sain õigesti aru, et munavalge ja munakollane on eraldi?
 20. Kasv võib kinni jääda?

  Ei oskagi öelda, tegin siis kõiki asju vist, aga enam ei tee juba ammu nii. 1,5-2h on nüüd maksimum.
 21. Kasv võib kinni jääda?

  Täitsa usun ja seda ma teen!
 22. Kasv võib kinni jääda?

  Kõik peale küki on kavas sees ja lisan nüüd ka ka selle kavasse tagasi.
×