Jump to content

Fitshop Sparta

Fitshop.ee
  • Sisu loend

    32
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Fitshop Sparta postitused

  1. Klubid I koht - Sparta II koht - Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi III koht - HC Gym
  2. Bikiinifitnessi absoluudi võitis Arida Muru!
  3. Bikiini Fitnessi Absoluut
  4. AUTASUSTAMINE Naisjuuniorid Bikiinifitness I koht - Karina Polovnikova II koht - Ksenija Egorova III koht- Jaana Filina IV koht - Madlenne Timofejev V koht - Regina Tselik VI koht - Kertu Roose Naised Master Bikiinifitness I koht - Jana Teder II koht - Tuuli Jürgens III koht - Julia Smoli IV koht - Jelena smirnova Naised Bikiinifitness -160cm I koht - Arida Muru II koht - Kai Tammsaar III koht - Anita Stalmatskaja IV koht - Relika Merilai V koht - Aire Rosik VI koht - Jesar Merili Naised Bikiinifitness -166cm I koht - Mariliis-Mia Topp II koht - Julia Korotõtš III koht - Anna Fedorova IV koht - Maris Jõks V koht - Veronika Gzirišvili VI koht - Olga Mamajeva Naised Bikiinifitness -169cm I koht - Agne Kiviselg II koht - Andra Vagur III koht - Kristel Mikkus IV koht - Dana Popova V koht - Elli Valla VI koht - Anna Artjomina Naised Bikiinifitness +169cm I koht - Kadri Tammoja II koht - Mari Pukk III koht - Jane Tammearu IV koht - Kaisa Abner V koht - Merli Oago VI koht - Diana Teor Meesjuuniorid Rannafitness I koht - Geido Rekkaro II koht - Joakim Jaak Ungerson III koht - Ivar Veskus IV koht - Rasmus Klaos Mehed Rannafitness I koht - Egert Oiov II koht - Sander Kaasik III koht - Sander Kikas IV koht - Roman Dolski V koht - Allar Pedak VI koht - Kristo Mangelsoo
  5. Naised Bikiinifitness +169cm Finaal
  6. Naised Bikiinifitness -169cm Finaal
  7. Naised Bikiinifitness -166cm Finaal
  8. Naised Bikiinifitness -160cm Finaal
  9. Naised Master Bikiinifitness
  10. Naisjuuniroid Bikiinifitness Finaal
  11. Mehed Rannafitness Finaal
  12. Meesjuuniorid Rannafitness
  13. Naised Bikiinifitness +169
  14. Naised Bikiinifitness -166cm
  15. Naised Bikiinifitness -160cm
  16. Naisjuuniorid bikiinifitness
  17. AUTASUSTAMINE Naised Fitness I koht - Vaher Endla Naised Welness Fitness I koht - Raudsepp Õnnela II koht - Rannu Lilian III koht - Fetisova Natalja IV koht - Ketlin Kuuskne V koht - Gusseva Veronika Kulturism juuniorid I koht - Matis Vunk II koht - Janis Krupinš III koht - Chris Leppik IV koht - Aleksandr Jedovkimov Master Bodyfitness I koht - Esta Pilt II koht - Anu Ruutu III koht - Tiina Puzõrjova Naised Bodyfitness I koht - Anneli Volkov II koht - Ketlin Tagamets III koht - Liina Lapteyko IV koht - Anastasia Jevdokimova V koht - Kristin Rammus VI koht - Eli Pilve Mehed klassikaline kulturism I koht - Siim Savisaar II koht - Rain Kuusnõmm III koht - Peep Reinart IV koht - Venno Kornak V koht -Jürgen Laas VI koht - Meelis Piik Mehed Kulturism I koht - Ott Kiivikas II koht - Ivo Parveots III koht - Raigo Kuusnõmm IV koht - Andrei Abrossimov V koht - Nikolai Kornõšev VI koht - Harri Indus
  18. KLASSIKALINE KULTURISM Reinart Peep Kuusnõmm Rain Savisaar Siim Laas Jürgen Piik Meelis Märtin Sten
  19. NAISED BODYFITNESS Eli Pilve Anastasia Jevdokimova Anneli Volkov Liina Lapteyko Ketlin Tagamets Kristin Rammus
  20. NAISED MASTERS BODYFITNESS Esta Pilt Anu Ruutu Tiina Puzõrjova
×