Jump to content

sheff

Kasutajad
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sheff last won the day on December 1 2013

sheff had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutraalne

About sheff

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 11/07/1981

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Kükk, mis hästi, mis halvasti? (pilt)

  lisaks, google annab üsna palju kasulikke linke kui otsingusse panna "stretching for deep squat".
 2. Kükk, mis hästi, mis halvasti? (pilt)

  Jah ja ei. See eeldab üsna head liikuvust puusaliigesest, asi millega ma ise maadlen ja üritan paremaks saada venituste ja harjutustega. Samuti siis tõenäoliselt veidi laiem jalgade asend vajalik, ma pakun. Noh, eks hommikul saab kohe jälle saalis kükkida ja lihvida seda tehnikat. Lisaks, Rippetoe näiteks toob mängu ka kangi asukoha kui ühe faktori selja kalde kujunemisel, vt seda joonist (ilmselt tema "Starting Strength" raamatust):
 3. Kükk, mis hästi, mis halvasti? (pilt)

  Delavier väidab, et pikemate jäsemetega (siin on siis mõeldud jäsemete ja kere suhet, mitte üldist indiviidi pikkust) inimestel on deep squat'i reeglina raskem sooritada, lisaks kaldub kere rohkem ette et tasakaalu säilitada (vt pilti), mis annab suurema koormuse seljale. Mis kokkuvõttes ei tähenda, et nüüd pikkade jäsemetega indiviidid sügavalt kükkida ei saaks, vaid lihtsalt rohkem mõtestatud tegevust läheb sinna alla et tehnika tööle saada korralikult. Üldiselt, back rounding & buttwink on need millega vaja rohkem tööd teha pikk-koibadel, lisaks ka puusaliigese liikuvuse, hamstring'ide ja hüppeliigesega vaeva näha. Sai võib-olla veidi segane; endal pidevalt kükitehnika parandamine teemaks.
 4. Kükk, mis hästi, mis halvasti? (pilt)

  Leidsin riiulist ühe raamatu, nimelt Frederic Delavier'i "Strength Training Anatomy" ning selle asemel, et kõike ümber kirjutada, tegin ühest leheküljest pildi. Kui nüüd kuidagi saaks selle pildi normaalselt üles laetud ka, siis oleks juba pool võitu. edit: right click ja "open in new tab" ning hädapärast annab teksti isegi lugeda.
 5. Vend Vähk Tööd ära karda!

  Endal samasugused kindad - tegu pole ainult MMA kinnastega, vaid ongi Everlasti 2-in-1 toode, sobib nii koti tagumiseks kui kangi tõstmiseks (selle jaoks ka spetsiaalne pehmendus+nahk peopesa pool). Võid uurida ka netist, kiire otsing tuvastas et enamikel "päris" MMA kinnastel on peopesad suht paljad. http://www.purefitnessandsports.co.uk/everlast-evergel-weight-lifting-gloves/
 6. Uuring: steroidid ja neerud

  10+ aastat anaboolsete steroidide tarvitamist; alustas siis ilmselt enne 20ndat eluaastat "vitamiinidega", 30ndaks eluaastaks sisuliselt invaliid. Looduslik valik toimib küll.
 7. Karjääri areng

  hmm, nt matemaatikateaduskonna oivikud võiksid ju idee poolest statistikaametis rokkida küll
 8. jeebus foken kraist! kõik läks täppi, v.a. nr 5 ja 6
 9. Millega Alessandro peale trenni tegeleb.

  wtf. http://sheff.com/
 10. Poksikott (taaskord)

  Kui sul nukid just sarvest pole, siis kõvemapoolne kott tõmbab sul igal juhul nukilt naha maha, kui sa veidi mööda juhtud lööma. Selle vastu aitavad kas kotikindad või siis randmesidemed. Kui elukohajärgses spordipoes poksikotte müüa on, mine katsu. Saad aimu, kas sobib või mitte - kuigi jah, poes on veidi võimatu korralikult kotti taguda Üldiselt Laertes (Falco brändi all) teeb suht lollikindlaid asju, võid nende tootevalikut kaaluda.
 11. Kas keegi on ostnud Laertes.ee lehelt?

  ostsin kunagi aastaid tagasi sealt poksikoti, aga käisin ise järel. kaup iseenesest on neil aus. mis mõõtudesse puutub, siis mine proovi kuskil spordipoes enne järele, niisama ehku peale ostes võid avastada, et oled hinnanguga mööda pannud ja saad liig väiksed või suured kindad
 12. No väärib teemat!!!

  Esimest videot oli ikka veidi hirmus vaadata. Teadjamad mehed siin foorumis võiksid kommenteerida, kas see mitte laste seljale / liigestele mitte kerge overkill pole?
 13. Tätoveering- kulturisti jaoks või mitte?

  seda esteetika küsimust on üritatud lahata ühes teises teemas, "kulturism ja sport" vms. pmst võib öelda, et tegemist on spordiga, mille hindamiskriteeriumid ongi esteetikal põhinevad teisest küljest - kuidas siis hinnata nt separatsiooni kui selg on aknet täis nagu kuumaastik?
 14. Kas DVD mängija saab "ära väsida"?

  kõikide optiliste seadmete puhul kehtib üldjuhul järgmine reegel - ta kas töötab või ei tööta. 4 aastat on üsnagi pikk aeg, ju ta väsinud ka on. õnneks ei maksa need tänapäeval enam kuigi palju
×