Jump to content

TeismelinePoiss

Kasutajad
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Tropp

About TeismelinePoiss

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 09/04/1993

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Kuidas saada jalgu peenemaks?

  Milline või kuidas peaks jooga välja nägema? Ma olen suht rumal Pikamaajooks õhtul, aga kas käimisest on kasu?(Nt 7-10 km päevas, või 2 korda päevas)(Hommikul, päeval)
 2. Kuidas saada jalgu peenemaks?

  Välimus, mood. Ega kõik inimesed ei ela selleks ,et terve elu sporti teha. Mõni inimene elab ikka selleks ,et elu nautida ja hea välja näha. Mõni inimene joob ja võtab suitsu nii 80 aastat järjest, ning on ikka tervem kui paljud sportlased.
 3. Kuidas saada jalgu peenemaks?

  Peenikestega jalgadega inimeste puhul olen näinud siiski ,et suudavad kauem joosta ning rohkem sporti teha. Ei meeldi suured jalad. Naljakas on see ,et elu on näidanud ,et kiiremin surevad need inimesed kes on terve elu trenni teinud ja sporti, kui need kes sporti ei tee.
 4. Kuidas saada jalgu peenemaks?

  See on väga hea siis ju. Kuid ma loodan ,et jooksmisega ei lähe jalad suuremaks, vaid peenemaks. Võib olla tuleks ennem täiega näljutada, ning pärast joosta ja korralikult süüa, siis jäävadki jalad selliseks. Toidu asemel vesi ainult. Midagi sellist(näide) Esimene võimalus Praegust: Kaal 60kg Näljutamine: Kui kaal 50kg, siis lõpetan näljutamise. Nüüd söön ühe kilo juurde, ja põletan ühe kilo maha(50kg jääb alati. Nii palju kui söön, nii palju põletan). Teine võimalus Praegust: Kaal 60kg Söön ühe kilo ja jooksen 1.5 kilo maha, ehk siis aeglaselt saab kaalust alla. Esimene tundub olevat kiirem. Ma tean, ma näen suht lollina välja nüüd, aga midagi pole teha, iga inimene on erinev.
 5. Kuidas saada jalgu peenemaks?

  Suvel suutsin joosta 30 min vahest järjest, nüüd aga vähem. Jala särjemarjad muutuvad nats valusaks kui kaua joosta, ning selle pärast lõpetan jooksmise. Samuti kurk kuivab täiesti ära, siis ei saa joosta ilma joogita Ei tõmba suitsu. Ma joon kogu aeg vett, eriti viimasel ajasl. Ütleme nii ,et viimased 2 nädalat on mul selline toidu menüü, banaanid, jogurdid, saiad, ja päeval ja õhtul korralik toit. Süsivesinik? Mis see veel on? Mida see teeb?
 6. Kuidas saada jalgu peenemaks?

  Hommikul üks õun, pärast lõunal üks õun ja õhtul üks õun? Ma pole kindel kas näljutamine aitab, kuna olen nüüd viimasel ajal vähem söönud, ning ikka on jalad paksud.
 7. Kuidas saada jalgu peenemaks?

  Nagu näha, siis pole teistel häda midagi.Ma ei taha olle emo või midagi sellist, aga kas olete näinud kui peenikesed emod on? Kuidas see võimalik on? Kui see on ohtlik, siis peaksid pooled juba surnud olema, aga näe, just näha ,et hoopis tervemad.
 8. Kuidas saada jalgu peenemaks?

  No olgu. Iga päev jooksma 10-20 min, oleneb kui kaua jõuab. Lisaks, jätan siis hommiku ja päeva söögid vahele, ehk siis ainuke söök mida soon on kell 17:00. Nt täna siis söön ainult kartuli vormi, homme ehk ainult 2-3 õuna. Loodan ,et nii saab kiiresti peenikesed jalad. Ei saa nendest aru, kes vihkavad inimesi kellel on peenikesed jalad. Peenikesed jalad on moes, ja näevad väga head välja. Parem olla peenike, kui paks.
 9. Kuidas saada jalgu peenemaks?

  Olgu, aga kui ma söön kas või natukene, siis mida? Millest ma peaksin loobuma?
 10. Kuidas saada jalgu peenemaks?

  Cardio trenn? Mis see veel on?
 11. Kuidas saada jalgu peenemaks?

  No võib olla mitte väga kiiresti
 12. Kuidas saada jalgu peenemaks?

  Tegin selle teema, nüüd ka kasutaja. Pole vaja teada milleks mul läheb vaja, aga siiski läheks vaja, ning kiiresti. Autoga ma küll ei sõida.
×