Jump to content

aassu

Kasutajad
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About aassu

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 03/26/1992

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Female
 1. Valgusheik

  toitun toitumiskava järgi aga kuna töö juures on pidevalt nii kiire siis kahjuks jäävad söögikorra vahed kas liiga pikaks või siis üldse jätan vahele. Ja vabandan ees pool tekkinud postituse veas ,"3-4x PÄEVAS " asemel peaks kindlasti olema 3-4x NÄDALAS. parandasin vea ära .
 2. Valgusheik

  Tervist, vabandan kui see teema juba üle ja ümber seletatud. Kuna olen täiesti algaja jõusaalis , eesmärgiks kaalulangetamine ja lihasmassi parandamine et trimmi saada. ( max 1 kuu rassinud 3-4 x nädalas )pikkust 166cm ja kaalu 71kg. . Sooviksin osta endale valgusheiki aga oskab ehk keegi soovitada midagi `? valik suur ja lai.
 3. efektiivne trenn algajale

  http://kirss.net/index.php/lugemist/dieediklubi/kaalulangetamise-abc/item/3810-v%C3%B5ta-kaalust-alla-koos-ashley-bordeniga-k%C3%B5igest-14-p%C3%A4evaga olge hea ja jagage sellise kava kohta muljeid
 4. efektiivne trenn algajale

  Minu jutt vist täitsa tavaline ja tüüpiline eesti naise jutt : Tahaks suveks saledaks saada! ... Aga peale ohkimise olen ma nõus ka selle nimel vaeva nägema. ehk siis peale toitumise mis trenni soovitate ? ja ehk mingit fat burnerit ka ?kahjuks ei jaga sellest midagi aga soov ennast vormi ajada on suur.. Jalgadega aga suurim mure , ma ei hakka midagi geenide süüks ajama aga no mul eluaeg alakehaga probleeme old. Tselluliit ja jalad pole üldse trimmis. Pigem kõndides lödiseb See suvi tahaks aga oma pisipoja kõrval rannas hea ka välja näha Kaal : 67kg .Pikkus:166cm Ette tänades!!!
×