Jump to content

Dianaa27

Kasutajad
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutraalne

About Dianaa27

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 05/10/1985

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Female
 1. Tagumik liiga suur?

  Kasvult olen umbes 165cm. tahan oma vana kaalu tagasi ennem teise lapse sündi kaalusin 58kg. hetkel kaal kõigub nii 61-62kg vahel. ja seda juba 2a. .
 2. Tagumik liiga suur?

  Ei ole ju . minu jaoks on see SUUR...ka siis kui keegi teine ütleb, et see on ideaalne tema arvates.
 3. Tagumik liiga suur?

  No mu mehele meeldib ka see väga, aga siiski ise tunnen, et võiks olla kusagil 10-12cm väiksem. Palju polegi soovinud
 4. Tagumik liiga suur?

  Aitähh lippan poodi. kindlasti vaatan ka täna teisi teemasid ja uurin veel korraliku toitumise kohta .
 5. Tagumik liiga suur?

  Tehke mulle nt. ühe päeva korralik menüü, mida ja kui palju peaksin sööma. mis oleks tervislik ja kus ei toimuks näljutamist.
 6. Tagumik liiga suur?

  Seda nüüd küll, aga kui mul pole mitte millegi järele isu ja sööma end ka ei suuda kuidagi sundida, see pärast ka nii kehva lauake mul. Olen suht nõrga iseloomuga, mul oleks vaja enda kõrvale ranget "onu/tädi" kes mind pidevalt tagant utsitaks . Ise ei suuda. olen üritanud, aga kukub alati valesti välja või lihtsalt löön käega :'( .
 7. Tagumik liiga suur?

  Olen üles kirjutanud, aga see on eilsega väga kesine :S. üleeile algas päev nii. Hommikul: tass kohvi vahepeal: üks võileib Lõuna: oli natuke kiire: sõin ühe kiivevikotleti koos marineeritud kurgiga :S . ja õun. Õhtul: sõin maitsestamata jogurtit, koos banaani ja puuvilja müsliga ja jäätis. Eile siis sama moodi: Hommik: Kohv, võileib Lõunaks: risotto Vahepeala: Õun. Õhtul: söön jälle maitsestamata jogurtit banaaniga. Täna: H: Tass kohvi, maitsestamata jogurt banaaniga. V: veel tass kohvi L: Tatar ja 2 kalapulka. Õ: pole veel miidagi sõõnud. Natuke kesine on mu toidulaud :S , muidugi joon ka vette.
 8. Tagumik liiga suur?

  kole suur, ärge naerge eks .
 9. Tagumik liiga suur?

  ma ei oska pilti siia lisada :S
 10. Tagumik liiga suur?

  Ma ei julge :S
 11. Tagumik liiga suur?

  Tänud hakkan homsest kõik endale üles kirjutama .
 12. Tagumik liiga suur?

  Olen üritanud igasuguseid harjutusi tagumikule ja üldse kehale, aga miski ei aita. -Söön ka normaalselt, eriliste dieetide fänn ma pole (ei suuda lihtsalt neid pidada). Siiani käin jalutamas päris mitu tundi, rattaga sõitmas, vahest ka rullitamas. Teen kodus ka harjutusi , käisin ka algul trennis nii kusagil poolaastat, aga seal ei mõjunud miski kehale ja jätsin katki. samuti olen ka kuivharjamisi ja kupumašaazi teinud. (need ühekordsed õnnestummised). Tagumiku ümbermõõt on mul praegu nii 97-96cm.(puusad mul laiad pole, aga tagumik on punnis jubedalt :S) Kintsud on mul 59cm. Ülakeha on tip-top, aga alt kõik paigast ära. Soovitage mida ette võtta mis aitaks, et saaks natukenegi väiksemaks, egas eriti palju soovi nii umbes 10cm tagumikult ja kintsudelt. Tänud kõigile!!!
×