Jump to content

daemonium

Kasutajad
 • Content count

  2,425
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

daemonium last won the day on March 15 2013

daemonium had the most liked content!

Community Reputation

18 Natuke juba nagu teab midagi

About daemonium

 • Rank
  Tõsine tegija
 • Birthday 03/19/1965

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Kava

  Ja kui tõesti pole kangi kuhugi toetada, siis hantlikükk abiks:
 2. Videoblogi

  Just see ongi peapõhjus. Oli ju ka näha, et oli probleem tasakaalu hoidmisega, kuigi tglt peaks kang ölgadel olema suurepärane stabilisaator.
 3. Rasvakiht ei taha kaduda

  Osta kummilindid, kasvõi siitsamast Fitshop'ist. Kangi-hantleid päris ei asenda, on aga suureks abiks. Kavad leiad ntx juutuubist: otsing->resistance band
 4. Kõikvõimas KÜKK

  Seltsimehed noormehed, 20-25 aasta pärast teete kõik kükki samamoodi, eriti kui on olnud tõsiseid selja- ja põlvevigastusi,
 5. Algaja toidulisandites

  Maitea ... minu puhul aitas vähem võtmine ..., Äkki proovid sama?
 6. Tervist ! ootan teie arvamusi.

  Hakka plogi pidama,
 7. Kükk

  Tee kõigepealt Smolov korralikult läbi. Ja kui siis tunned, et miskit puudu, tule ja küsi uuesti. ntx minul parandab Smolov isegi rinnalt surumist - ise ma seletada ei oska miks, aga parandab.
 8. Kükk, mis hästi, mis halvasti? (pilt)

  Põhilised vead on üles loetud: põlved liiga koos, käed liiga laiali, keha liiga ees, mis tähendab seda, et nii lai- kui sirutajalihas praktiliselt välja lülitatud. ... Ise tegin kükke ümbes samamoodi peale seljavigastust ..., õigemini, võtsin alateadlikult siukese asendi. Sul seljaprobleeme pole olnud?Või seljalihased lihtsalt liiga nõrgad?
 9. No ei sega siis Teil oma naba imetlemast. Ülbitsege rahus.
 10. . Kogu minu kommentaar oli, et taoline keha - alakaal, aga suur rasvaprotsent - viitab tibitjeetlusele. Ma ei kommenteerinud hetkemenüüd.Mitte ühegi sõnaga.Ma ei rääkinud midagi protsentidest.Minu kommentaaris puudusid numbrid. Teil on tõesti kirjutatu mõistmisega puudujäägid.
 11. Sellised kipuvad välja nägema tibitjeetlased - süsikad menüüs laes, valgud all, rasvad põhjalikult välja roogitud. Juba öeldi:telli toitumiskava.
 12. Noorel mehel abi vaja

  e-ee ... taimetoitlased?
 13. Küsimus mesomorphi kehatüübi kardio kohta.

  Seda muidugi, lisaks paksud veel ka lollid ja vastikud ..., No ja üldse - mida teavad kaalualandamisest inimesed, kes seda reaalselt teinud on. Ei toimunud.Päevane kaloraazh oli umbes aasta jooksul 1200-1500kcal.Kogu suve 2003, siis neli kuud, iga kolmas päev üldse söögivaba.... Kaal kukkus ~8-10kg. Kaal hakkas kiiresti langema järgmise aasta jaanuarist. Ka nüüd päevane kaloraazh tuleb hoida kontrolli all. Ainult et minu puhul too kontrolli tase ~1000kcal madalamal, kui sõpradel, kes minust nii 20-25kg vähem kaaluvad ja mingit trenni ei tee.No rasvaprotsent on neil suurem. Minu ja mu ~45kg kaaluva elukaaslase orienteeruvad päevased kaloraazhid on temal ~2100, minul ~2500kcal.Minu kaal ~115kg(rasvaprotsent 17-19). Ja loomulikult ei puutu geneetika koheüdsemitte asjasse, A tglt rohkem ei viitsi. On ju nii tore mõelda et paksud kõik lollidlaisad vastikud ja isekõigessüüdi; see, et mina ei ole paks tõestab seda et mina olen neist parem .... Quod volun, credunt.
×