Jump to content

gmaster

Kasutajad
 • Sisu loend

  5 990
 • Liitus

 • Viimati külastanud

 • Päevavõidud

  48

gmaster viimane päevavõit oli March 19

gmaster's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

299 Kõrvad kikki - tark mees räägib

gmaster

 • Tase
  Master
 • Sünnipäev 31.10.1983

Kontakteerumise viisid

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Tallinn
 • Interests
  Anatoomia, /spordi/füsioteraapia, taastusravi

Viimase Profiili Külastajad

24 851 profile views
 1. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

  Artikkel minuga Postimehe terviselehes. Kahju, et nii lühikeseks kärbiti. Ehk kunagi teeme pikemalt.
 2. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

  Minu varasemale venitusvideole taustaks juttu, mida klientidele alati juurde räägin. Isegi töös ette tulevad näited on samasugused, nagu esimeses videos.
 3. Kirjuta ja mine kohale konkreetsesse poodi, tihti on tootetestreid.
 4. BCAA ja valk ning muud toitained

  "Mul jäi taastusjook maha, kas mul on mõtet täna trenni teha?"
 5. Ma teen analüüsi teemal "SPORDI JOOK BCAA".

  Ei saand täpselt sisust aru jah. Et kas oli mõeldud mingit konkreetset jooki mis sisaldab ainult BCAAsid või käivad valgujoogid ka sinna alla. Info saamiseks pead täpselt defineerima, mida sa silmas pead.
 6. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

  Apteekides on Mölleri kalamaksaõli. Kapslites on kala- ja kalamaksaõli segu. Eks laborid saaks seda kasu, et näitavad, et puhtust on võimalik testida (kuigi eraisiku jaoks ilmselt suure summa eest). Küll aga võiks seda promo kasutada lisanditootjad, kes saaks valideerida oma toote puhtust.
 7. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

  Lihtne juhis seljavalutajatele
 8. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

  Toidulisandifanaatikutel soovitan vaadata seda dokkarit. Usun et mitmed asjad on AlanBstard approved, mõned jälle mitte arutlemise koht. https://www.youtube.com/watch?v=SmFu8GA-elc Tean, et hr Biokeemik heidib sünteetilist E-d, millest räägitakse ka dokkaris. Ise olen oma FB postitustes puudutanud kalaõlikapslite toksilisust, millest samuti selles dokkaris räägitakse. Huvitav fakt on see, et Mölleri kalaõli maaletooja ütles et neil seda väga levinud oksüdatsiooni pole, ja et seda kontrollitakse pidevalt. Veidi juttu ka Linus Paulingist. Igatahes vaatamist nii lisandiarmastajatele kui vihkajatele. Igaüks teeb omad järeldused ise.
 9. Õlaprobleemid

  Minu poole võib pöörduda selliste konsultatsioonide ja trenni tagasi pöördumise osas. Vaatame, mis sinu jaoks need parimad harjutused oleks.
 10. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

  Vaadake mu tegemisi Töörööbikute järelvaatamisest! ETV Töörööbikud
 11. Olen sinuga 100% nõus et probleem on kehakaalus, lihtsalt arutlesin ka teiste faktorite üle mis enesetunnet pikas perspektiivis mõjutavad. Näitamaks, et on ka muid faktoreid peale põranda, uuu.
 12. Vend Vähk Noor Chris on valmis paugutama!

  Lugesin mõne artikli peale kokku et olid kaelas stressimõrad/murrud ja tehti fusioon ehk maakeeli kokku keevitamine. Kui keegi teab ümber lükata v täpsemat infot siis andke minna. Iseenesest suurt häda kuskil silma ei hakanud, niiet on paisumislootust, aga see on kõik närvisüsteemi taga kinni.
 13. Siin on eelnevate poolt juba väga head näited toodud. Ma ka ei tahaks uskuda et see põranda materjal see põhisüüdlane on (v.a. see tolmlemine). Et äkki ongi küsimus korteri sisekliimas - enesetunnet mõjutavad ju ka õhu kvaliteet (tolm, hallitus, süsihappegaasi, hapniku sisaldus jm).
 14. BCAA ja valk ning muud toitained

  Mitmekesine valgu allikas teeb BCAAle iga nurga alt ära.
×