Jump to content

Ninatark

Kasutajad
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Ninatark

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 04/24/1996

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Female
 1. Jooksmise algus

  Jah, aga usun, et see head ikka ei tee, et üldse piimatooteid ei tarbi, arst on öelnud, et see ka väike põhjus, miks tihtipeale haigused tulevad.
 2. Jooksmise algus

  Aitäh seniste vastuste eest. Mis puudub valkudesse, siis ei söö ma absoluutselt piimatooteid, mis ei tule ilmselt küll kasuks.
 3. Jooksmise algus

  Tere. (: Olen 15 aastane, kaaluks on 78kg ning pikkus 169cm. Alates jaanuari keskelt olen käinud 3 korda nädalas jõusaalis, teen seal 15min sisejalgrattal või stepperil, 1km sõudeergomeetril ja seejärel 3*12 seeriaid : jalatõsteid, seljalihaseid, kõhulihaseid, rinnalt surumine (15kg), hantlitega mõlemad käed korraga ning lõpus korralik 15min venitusi. Vahepeal jäin 3 nädalat vahele, kuna oli korralikult haige ning jõusaal oli suletud. Jõusaalis treenerit ei ole, kuna väike maakoht. Söömisest.. menüü näeb välja selline: hommikusöök: tass rohelist teed(meega, ilma suhkruta), puuvili/väike kauss putru(need AXA valmispudrud, vaid kuum vesi peale valada)/2 täisteravilja saiaviilu merevaigu ja singi, juustu, tomati või kurgiga. Lõuna: kell 12 koolilõuna, kas supp või praad(kartul/makaron/riis ning kala/kotlet salatiga, magustoiduks kohuke, kissell vms, kuid magustoitu ei söö) Õhtusöök: 19.00 Supp või samamoodi väike port kartulit/riisi salati ning lihatoiduga. Veel õhtupoole söön ära mõne üksiku soolaküpsise vahest või puuvilja. Vett tarbin väga palju, olen alati tarbinud. Magusat ei armasta üldse, vahest harva, 2-3 korda kuus patustan väikese krõpsupakiga, sellest pole suutnud loobuda. Kuu aega olen ka iga õhtu ning mõnel hommikul nädalas teinud 3*12 seerias kõhulihaseid (poole peale), siis kõhulihaseid nii, et vastasjalga- ja kätt viin lamades üles tõstes kokku ning kätekõverdusi(naiste omi). See oli tegelikult minu jutu sissejuhatus... Peamine jutt on see, et nüüd, kui lumi hakkab sulama, tahan hakata jooksmas käia, samas ei tea, kui palju ning kui tihti, foorumitest ei leidnud eriti vajalikku infot. Seega küsin teilt, asjatundjatelt, kui tihti peaksin jooksma(kas võib iga päev?) ning kui pikka distantsi/kui kaua? Samuti ootan arvamusi enda senise trenni kohta ning toitumise. Ette juba aitäh.
×