Jump to content

Erik Orgu

Kasutajad
 • Content count

  167
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Erik Orgu

 1. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Ahvatlev pakkumine, see sõit oleks kindlasti meeldejääv...Olen minemas, sponsori rollis olen.
 2. Võib ju hüpata, aga mitmendalt korruselt?
 3. Kombineerin venitusi BodyRolleriga https://www.facebook.com/massaazirull
 4. Kuidas ravida õlavalu ja kiiresti

  https://www.facebook.com/massaazirull Palun, loodan et on abi
 5. Tere, sellel FB lehel https://www.facebook.com/massaazirull jagan infot ja nõuandeid, kuidas BodyRolleriga massaaži teha, et lihaspingeid leevendada ning kuidas BodyRolleriga harjutusi sooritada.
 6. Personaaltreening

  Olen töötanud 7 aastat Londonis personaaltreenerina, täiendades enda oskuste- ja teadmistepagasit erinevaid treeningstiile ja metoodikaid oma ala tippude käe all õppides ja praktiseerides. Treenisin inimesi, kes füüsilise aktiivsuse järgi kontoritöötajatest tippsportlasteni jagunesid. Kõigil juhtudel oli klientide eesmärk oma füüsist ning sportlikku saavutusvõimet parandada. Keskendusin iga kliendi puhul alati sellele, mida ta vastavalt enda füsioloogilistele omadustele ja eesmärkidele vajas, võttes arvesse elustiilist tulenevaid piiranguid. Kasutan seda lähenemist siiani, sest olen õppinud, et üksnes sellise ülipersonaalse meetodiga saavutan parimad tulemused minimaalse ajaga. Treeningmeetodina praktiseerin suuremas osas funktsionaalset jõutreeningut. Selle läbiviimiseks kasutan kelku, tõstekangi, sangpomme, TRX'i ja treenitava keharaskusega sooritatavaid harjutusi. Soovile ja vajadusele vastavalt võtan kasutusele ka teised lähenemised ja treeningvahendid. Teenused, mida pakun, on suunatud järgnevate eesmärkide saavutamiseks: Rasvapõletus Lihastoonuse parandamine Lihasmassi kasvatamine Lihaste aktiveerimine Keha koordinatsiooni parandamine Lihaste plahvatus- ja kiirusjõu arendamine Jõuharjutuse sooritustehnika korrigeerimine Vigastuste ennetamine ja nendest taastumine Aeroobse ja anaeroobse vastupidavuse suurendamine Spordialaspetsiifiline lihastreening (MMA, kergejõustik, poks jne) Toitumiskavad ja toidulisandite konsultatsioonid Kehamõõtmised, rasvaprotsendi mõõtmine. Palun saatke oma soov mailile ja lepime aja kokku. Esimene konsultatsioon on tasuta! Treeningud toimuvad Tallinna Spordihallis NB! Trenni võib tulla ka kahekesi - sel juhul on treeningu hind mõlemale soodsam, kui üksi treenides. Lähitulevikus on plaanis hakata läbi viima ka kahe treeneri juhendamisel intensiivseid ringtreeninguid suurematele gruppidele. Sobivad väga hästi neile, kes soovivad personaaltreeningule omast personaalsemat lähenemist, kuid rahakott individuaalset treeningut osta ei võimalda. Erik Orgu Training.specialist@hotmail.com 57570221
 7. Personaaltreening

  Tere, sellel FB lehel https://www.facebook.com/massaazirull jagan infot ja nõuandeid, kuidas BodyRolleriga massaaži teha, et lihaspingeid leevendada ning kuidas BodyRolleriga harjutusi sooritada.
 8. Toidulisanditega kolesterool alla!

  1g, primaforce vms toode oli...toitumine sama, mul kolesterool ok, aga see lõi eriti alla. Ise peab testima, quattromed.ee ja asi väga lihtne, võid teha eraldi analüüsi, aga esimene kord soovitan http://www.quattromed.ee/huvitavat/personaaltreeneri-pakett/ , et saada põhjalik ülevaade.
 9. Toidulisanditega kolesterool alla!

  Tegin vereanalyysid, tulemused olid paberil.
 10. Toidulisanditega kolesterool alla!

  CLA, kunagi kasutasin ja viis kolesterooli eriti madalale, mul pole kolesterooliga probleemi olnud, tegin lihtsalt eksperimendi.
 11. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Arc & jrx, me võiks kohtuda, selleks ma leian aja, aga foorumis vestlemiseks aeg on läbi.
 12. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Ja seal õpetatakse absoluutset tõde, mis on teaduslikult tõestatud ja sp ongi absoluutne tõde ning on teaduslikult tõestatud jne?
 13. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

 14. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Kui sa meie mõne kuu tagust vestlust meenutad, siis peaks sulle meenuma, et mul pole aega su ning ei saa kunagi olemagi seda aega, et vastata Sinu või kellegi teise "tarkadele" küsimustele. Kui su küsimus oli siiras, siis on mul lihtsalt kahju.
 15. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  http://www.quattromed.ee/huvitavat/personaaltreeneri-pakett/ http://www.tallinncity.ee/2081290/laboriarst-meeli-glukmann-hobisportlaste-suurim-probleem-on-rauapuudus/2393608 Kõik kes te midagi soovitate ja propageerite, tehke testid ära ja vaadake, kas teiega on kõik ok, enne kui teistele midagi soovitate. NB! Ise tegin testi ära ja loomulikult on kõik näitajad heas korras ja osad tähtsamad isegi väga head.
 16. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Teooriad- teoreetikud, ma ei soovi kellegi kannale astuda, aga paljud TE TARGAD ei mõista mida tegelikult mõeldakse talumatuse all, koguaeg mingid uuringud, testid jne. Asi on väga lihtne, talumatus tähendab sobimatust, gluteen pole ainuke asi mis mulle ei sobi, mis siis veel ei sobi...sealiha, vein, ploom, kiivi, GLUTEEN, oad ja hapendatud toiduained...MIKS? sest mu kehal ja kehas tekkivad MINU jaoks ebameeldivad reaktsioonid. Need oleksid, seedesüsteemi ärritumine, energiataseme kõikumine, vinnid-punnid...nt söön jahutoodet keskpäeval ja ca 45min hiljem on selline tunne nagu oleks unetabletti söönud(seedimine ka rikkis), söön hommikul peekonit(või mis tahes sealiha) ja seedesüsteem on ärritatud, joon pokaali punast veini ja peavalu on garanteeritud. Ma ei hakka rohkem näiteid tooma, sest usun et point jõudis kohale. Neid inimesi on palju kellel samad või siis osade toiduainete talumatused ja neid kellel pole-neid on ka palju. Kui sul pole talumatuseid, siis palju õnne, mul on heameel su üle, aga ma kuni 27 eluaastani arvasin et mulle sobib kõik, kuid eksisin. Pöörates rohkem tähelepanu oma söödavale toidule, tunnen ennast paremini, kui kunagi varem, siin pole mingit platseebot vms, lihtsalt teatud asjade sobimatus aka talumatus, sest mu keha lihtsalt ei talu seda. Sina kes sa nimetad Gluteenitalumatust naljaks, proovi ise mõnda aega ilma olla, söö puhtalt ja vaata kuidas enesetunne ja mis muutused toimuvad, ehk märkad midagi head ja siis mõistad, et ka su keha ei talu seda, usun et sul tuleks nii mõnestki asjast loobuda...alko jne Kui sa ei soovi sellest loobuda, siis vähemalt lase teistel seda teha ja lõpeta gluteenitalumatust naljaks nimetamast ning ole õnnelik kui sul seda pole...kui ma teaksin et miski toit/jook sulle mingil põhjusel ei sobi, siis ma kindlasti ei loobiks linke ja viskaks nalja et sul see peas kinni vms. Inimesed kellele gluteen ja muu jama ei sobi, mis tavalistes pitsades/toitudes, saavad nautida mu tervisepitsat ja teisigi toite mis tulevikus tulevad, sest ma mõistan teid
 17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Tänan KJK, minu koostöö Pizzapoistega jätkub ja tulemas on veel tervislikke ja maitsvaid toite.
 18. Personaaltreening

  Tere, loodan et keegi leiab endale alljärgnevatest midagi kasulikku! http://naistemaailm.ee/blogid/eriku_terviseblogi/18659 http://www.quattromed.ee/huvitavat/personaaltreeneri-pakett/ Vereanalüüsidest trennimeestele ja naistele, nii palju et saate väga vajalikku infot kuidas teie hetke elu/trenni/toitumise reziim teie tervist mõjutab...meestel soovitan kindlasti juurde võtta testosterooni analüüs, kortisool on juba sees, need kaks annavad hea info millal oleks parim aeg treenimiseks. Kellel on küsimusi paketti kohta, siis palun kirjutage julgesti. http://www.tallinncity.ee/1362246/toimetuse-katse-kuidas-maitseb-erik-orgu-gluteenivaba-pitsa http://www.tallinncity.ee/1362588/erik-orgu-ei-osata-kahtlustada-gluteeni-kahjulikku-moju-tervisele Pizzas on natuke üle 50g komplekssüsivesikuid, 5g suhkruid, kana ja hakkliha pizzas on ca.45g valku(kõik loomsetest ja looduslikest allikatest) ja rasva ca 35g, oleneb pizzast. Maitse muidugi super, vähemalt kõikide tagasiside põhjal julgen seda väita. Küsimused palun training.specialist@hotmail.com Parimatega, Erik
 19. Personaaltreening

  Usun, et on abiks ikka. http://naistemaailm.ee/blogid/eriku_terviseblogi/180A7/#ERIKU%20BLOGI:%20Tänan,%20EI!
 20. Personaaltreening

  http://naistemaailm.ee/blogid/eriku_terviseblogi/1800D/#Eriku%20blogi:%20Täis%20kõht%20versus%20toidetud%20keha
 21. Personaaltreening

  http://naistemaailm.ee/blogid/eriku_terviseblogi/17EE3/#ERIKU%20BLOGI:%20Alguse%20algus…
 22. Kaalul on rohkem kui elu - uus idee

  Kaalul on rohkem kui elu Vol. 2 on tulemas, registreerimine on juba alanud
 23. Kaalul on rohkem kui elu - uus idee

  Tänan, vaatab mis teha annab
 24. Kaalul on rohkem kui elu - uus idee

  Tänan, saates oli kasutusel mitmeid metoodikaid ka IF.
 25. Kaalul on rohkem kui elu - uus idee

  Kiiremad tulemused saab ikka suurematega, sest kilosid on kergem kaotada, kui tekitada, usun et kõik said aru mida mõtlesin, aga igaksjuhuks...-10kg 5-8 nädalaga vs. +4-6kg sama ajaga. Nagu olen juba ütelnud, mina aitan teadmistega ja enamasti see ongi inimestel puudu, et keegi leiaks neile selle õige metoodika, kuid kui ei usu ning oma soov pole piisavalt tugev, et motiveerida...siis pole kellegist sellele inimisele kasu.
×