Jump to content

t0lulyli

Kasutajad
  • Content count

    105
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

3 Neutraalne

About t0lulyli

  • Rank
    Kasutaja
  • Birthday 06/30/1994

Profiili informatsioon

  • Sugu
    m
  1. Ega stream-i ei salvestatud et saaks tagant järgivaadata?
  2. Naised Bikiinifitness absoluutne võitja: Aleksandra Laer Naised bodyfitness absoluutne võitja: Elo Ilumäe Noorte ja juunjorite absoluutne võitja: Siim Kelner Mehed klassikaline kulturism absoluutne võitja: Allar Vaet Mehed kulturism absoluutne kateooria kohad 1-5: 1) Raigo Kuusnõmm 2) Rain Kuusnõmm 3) Allar Vaet 4) Ahti Jakson 5) Siim Kelner Noored edasijõudnud 1) Marius Lemming 2) Lauri Ööpik Bikini fitness algajad 1) Anastasija Zerdetskaja 2) Kristina Nuut 3) Jekaterina Nikitina 4) Tiina Ollema Bikiini Fitness edasijõudnud 1) Aleksandra Laer 2) Marju Järvela 3) Olga Jakovleva 4) Õnnela Raudsep 5) Kristina Aleksejeva 6) Julia Ageeva Bodyfitness juuniorid 1) Julia Golubõhh 2) Kaisa Metsla Bodyfitness naised edasijõudnud 1) Elo Ilumäe Klassikaline kulturism algajad 1) Allar Vaet 2) Aleksandr Kononov 3) Ivan Galkin 4) Dmitri Mirkin Kui Allar Vaet peaks edasijõudnutes olema: 1) Alesandr Kononov 3) Ivan Galkin 4) Dmitri Mirkin Klassikaline kulturism edasijõudnud 1) Allar Vaet 2) Kaido Allikas Mehed algajad kulturism 1) Peep Reinart 2) Eino Ainula Mehed kulturism edasijõudnud 1) Raigo Kuusnõmm 2) Rain Kuusnõmm 3) Ahti Jakson Juuniorid kulturism algajad 1) Aimar Tamm 2) Rene Jaanus Juuniorid kulturism edasijõudnud 1) Siim Kelner 2) Sten Richard Oskar 3) Siimo Sikut
  3. Venemaa tõusev kulturismitäht Andrei Skromni

    http://www.youtube.com/watch?v=ztc48mtcPKM
  4. Arnold Classic Europe 2013 promo video ka väljas Esta on ka 1.48
  5. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kas üksik üritaja võib ka tulla ?
  6. Vend Vähk Kohtumine Van Dammega

    Jäin pakkumisega hiljaks aga oles pakkunud et paul ütles: sul on silikonid!
  7. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ilusat nimepäeva!!
  8. Vend Vähk Kohtumine Van Dammega

    Palju palju õnne!
  9. Kas võistlustest live ülekannet ka tehakse?
  10. HOMMIKUNE OSA Naised athletic fitness 1. Esta Pilt Noormehed athletic fitness 1. Marius Lemming Juuniorid naised athletic fitness 1. Eli Viielo Mehed Athletic Fitness absoluutkategooria 1. Kristjan Oras 2. Ants Varblane 3. Väino Katala 4. Allar Vaet 5. Allan Nikopensius ÕHTUNE OSA Noored kulturism absoluutkategooria 1. Marko Mölder 2. Ergo Tüür 3. Lauri Ööpik 4. Taavi Sarik Juuniorid kulturism absoluutkategooria 1. Siim Kelner 2. Sten Richard Oskar 3. Jüri Luhasaar Bikinfitness -168cm 1. Kristiine Pai 2. Julia Dunik 3. Tatjana Kreit 4. Margit Mõik 5. Jekaterina Zabluda 6. Yulia Ageeva 7. Kristina Aleksejeva 8. Õnnela Raudsepp Bikiniftiness +168cm 1. Egle Eller - Nabi 2. Olga Jakovleva 3. Aleksandra Laer 4. Marju Järvela 5. Reet Reimets 6. Aleksandra Bogdanova Bodyfitness juuniorid 1. Liis Kristiin Vaher Bodyfitness absoluutkategooria 1. Esta Pilt 2. Merike Sula 3. Viataliya Dmitreva 4. Viktoria Khokova Klassikaline kulturism absoluutkategooria 1. Janar Rückenberg 2. Väino Katala 3. Taavi Talah 4. Sten - Eerik Villup Kulturism -85kg 1. Rain Kuusnõmm 2. Andrei Abrossimov 3. Harri Indus 4. Kalle Kippar Kulturism +85 kg 1. Ott Kiivikas 2. Nikolai Kornõšev 3. Talis Viitkar Meeste absoluudi TOP6: 1. Ott Kiivikas 2. Janar Rückenberg 3. Rain Kuusnõmm 4. Nikolai Kornõšev 5. Siim Kelner 6. Andrei Abrossimov Bikiini fitnessi absoluutne võitja: Egle Eller-Nabi Noorte- ja juuniorite absoluutne võtja: Siim Kelner
  11. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mis see vihm ikka suurele mehele teeb
  12. Uuendatud võistlejate nimekirja saab keegi uuesti panna?
  13. Vend Vähk Kohtumine Van Dammega

    kui bodypump on sobival ajal svaaksin tulla ja saaks isegi kaks sõpra kaasa võtta
  14. Vend Vähk Kohtumine Van Dammega

    Ega mul ka praegu eriti rohkem pole pean oma jõusaali eest tasuma 1.60euri kuus
×