Jump to content

Henrikix

Kasutajad
 • Sisu loend

  125
 • Liitus

 • Viimati külastanud

 • Päevavõidud

  6

Henrikix viimane päevavõit oli December 20 2017

Henrikix's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

21 Natuke juba nagu teab midagi

Henrikix

 • Tase
  Kasutaja
 • Sünnipäev 02.11.1991

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Kõhurasv

  Lokaalset rasvapõletust pole olemas, tahad rasva kaotada, siis pead lihtsalt kaalus alla võtma. See, kust see rasv kaob esimesena/viimasena kiiremini/aeglasemalt on geneetiline. Tarbi vähem kaloreid või tee rohkem trenni (põleta kaloreid). Nii see käib.
 2. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

  Suht haige värk seal taanis, Big Brother
 3. Muidu ei teinud üldse trenni ja nüüd kohe bikiinifitnessistina lavale? Võta veidi rahulikumalt alusta kõigepealt normaalsematest eesmärkidest nt toitu ja tee trenni stabiilselt vähemalt pool aastat/aasta. Muidu võin kihla vedada, et lõpetad täpselt sama kiiresti kui alustad.
 4. Trenni/seeriate keskel on staatiline venitamine pigem just kahjulik ning jõusooritust piirav. Enne trenni soojendusseeriate tegemine on aga kasulik paremaks soorituseks ning keha valmistamiseks treeninguks. https://www.muscleforlife.com/stretching-before-aerobic-exercise-or-weightlifting-yes-or-no/ Other research indicates that only static stretches of longer duration (over 60 seconds) negatively impact maximal muscle performance, whereas shorter static stretches (under 30 seconds) don’t improve performance, but don’t impair it either.
 5. Puudub otsene seos kindla toidu ja kaalulanguse vahel. Toidust endast sõltub see kui kaua sul nt sellest kindlast asjast kõht täis on ja/või kui kaloritihe see on, vitamiinisisaldus jne. Kui sul kalorid ja makrotoitained on paigas, siis KAALULANGUSE kohapealt pole oluline, kuidas need kokku saad.
 6. YouTube videod

  inb4 - pro card
 7. Teistmoodi fitness, või Olegi blogi

  Et siis samasugune taastus-trenn nagu meil fitcampis oli, jah
 8. YouTube videod

 9. Põnevaid leide toidupoest.

  Rasva 1,3 aga muidu puhas suhkur. Mitte, et suhkrul midagi viga oleks aga lihtsalt teadvustama seda, et rasv ongi nö suhkruga pmst asendatud.
 10. Ats Loot YouTubes

  (isiklikult ka vastu pole tegelt)
 11. No maksab ikka küll. Kurdad perearstile probleemi, see suunab sind vajadusel füsio juurde ja sealt edasi. See on juba haigekassa kulul.
 12. Huvitav, et sul nii juhtunud. Ise ka paremakäeline aga nagu tavaliselt, siis parem on see tugevam ikka. Teatud määral annab ikka tasakaalustada ka. Tee triitsale ja biitsale näiteks ühe käega harjutusi, ajapikku aitab see veidi võrdsemana käed hoida.
 13. Random_R'i teekond

  Mis ajast võileib sul rämpstoit on? Sa paned sinna peale siis mingeid friikartuleid ja jäätist, et ta rämpstoiduks sul muutub? Leib - hea Puhas või - piiratud koguses ( nt mahutades päevasesse rasvakogusesse) kasulikud rasvad Lisaks nt sink - hea Lisaks nt juust - oleneb juustust aga ikkagi mingi rämpstoit ka pole Kõik need foorumid teemad ja teised blogid, mis siin foorumis on, äkki teed mõne lahti ja vaatad siis. Mingist infopuudusest siin küll rääkida ei saa.
 14. Siinkohal ei saanud nüüd aru kumba sa rohkema kiudainete sisaldusega toiduks mõtled. Sest nagu ka Guest siin mainis, siis paljud batoonid sisaldavad ikka omajagu kiudaineid. Kui nüüd mõtlesid, et puuviljad sisaldavad palju rohkem kiudaineid, siis see sõltub paljuski puuviljast ja söömismeetodist. Kui võrrelda nüüd väga kiudainerikast puuvilja ja valgubatooni, mis on rohkem šokolaaditüüpi kui midagi muud, siis kindlasti on siinkohal täistkõhutunne hoopis puuvilja kasuks.
 15. 1. Üks asi on kalorid, teine on makrod (süsivesikud, rasvad, valgud) - Kas oled nendega tuttav, jälgid neid? Saad sa päeva jooksul piisavalt valku või jääb väheks? jne 2. Jättes hetkeks esimese punkti kõrvale ning vaadeldes küsimust ainult kõhu täitmise poole pealt, siis valgurikkad toidud (eelmainitud proteiinitooted) hoiavad kõhu omajagu kauem täis kui mingid puuviljad - lihtsalt seedimise poolest. Puuviljad sisaldavad enamasti lihtsalt vett ja suhkrut ning sinu keha omastab/seedib need kiiresti ära, valgurikaste toitute seedimisprotsess on suhteliselt aeglane.
×