Jump to content

Henrikix

Kasutajad
 • Content count

  127
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Henrikix last won the day on December 20 2017

Henrikix had the most liked content!

Community Reputation

22 Natuke juba nagu teab midagi

About Henrikix

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 11/02/1991

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Vend Vähk rühmatrennid ja jõusaal käsikäes

  Kergelt off-topic aga, kes sellele eesti keeles nii lolli nime nagu "klassikaline rannafitness" pani? Kas tõesti midagi paremat siis ei osanud välja mõelda?
 2. Sooviks uurida, kas pärast algust ja/või vaheajal ka sisselastakse kui esimeseks võistluspooleks kohale ei jõua tulla.
 3. Ülekaalulistel ja algajatel on suhteliselt lihtne saavutada rasvapõletust ja lihamassi kasvu samal ajal. Mida arenenum oled, seda võimatum selline protsess on. Kui tõesti on eesmärk lihasmassi kasvatada ja rasva kaotada siis tuleks ikkagi esiti kaalu omajagu tõsta ja siis üritada jällegi rasva arvelt langetada. Vastasel juhul jäädki seda üritama.
 4. Kõhurasv

  Lokaalset rasvapõletust pole olemas, tahad rasva kaotada, siis pead lihtsalt kaalus alla võtma. See, kust see rasv kaob esimesena/viimasena kiiremini/aeglasemalt on geneetiline. Tarbi vähem kaloreid või tee rohkem trenni (põleta kaloreid). Nii see käib.
 5. Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

  Suht haige värk seal taanis, Big Brother
 6. Bikiinifitness

  Muidu ei teinud üldse trenni ja nüüd kohe bikiinifitnessistina lavale? Võta veidi rahulikumalt alusta kõigepealt normaalsematest eesmärkidest nt toitu ja tee trenni stabiilselt vähemalt pool aastat/aasta. Muidu võin kihla vedada, et lõpetad täpselt sama kiiresti kui alustad.
 7. Trenni/seeriate keskel on staatiline venitamine pigem just kahjulik ning jõusooritust piirav. Enne trenni soojendusseeriate tegemine on aga kasulik paremaks soorituseks ning keha valmistamiseks treeninguks. https://www.muscleforlife.com/stretching-before-aerobic-exercise-or-weightlifting-yes-or-no/ Other research indicates that only static stretches of longer duration (over 60 seconds) negatively impact maximal muscle performance, whereas shorter static stretches (under 30 seconds) don’t improve performance, but don’t impair it either.
 8. Kust võiks leida?

  Puudub otsene seos kindla toidu ja kaalulanguse vahel. Toidust endast sõltub see kui kaua sul nt sellest kindlast asjast kõht täis on ja/või kui kaloritihe see on, vitamiinisisaldus jne. Kui sul kalorid ja makrotoitained on paigas, siis KAALULANGUSE kohapealt pole oluline, kuidas need kokku saad.
 9. YouTube videod

  inb4 - pro card
 10. Teistmoodi fitness, või Olegi blogi

  Et siis samasugune taastus-trenn nagu meil fitcampis oli, jah
 11. YouTube videod

 12. Põnevaid leide toidupoest.

  Rasva 1,3 aga muidu puhas suhkur. Mitte, et suhkrul midagi viga oleks aga lihtsalt teadvustama seda, et rasv ongi nö suhkruga pmst asendatud.
 13. Ats Loot YouTubes

  (isiklikult ka vastu pole tegelt)
 14. No maksab ikka küll. Kurdad perearstile probleemi, see suunab sind vajadusel füsio juurde ja sealt edasi. See on juba haigekassa kulul.
 15. Huvitav, et sul nii juhtunud. Ise ka paremakäeline aga nagu tavaliselt, siis parem on see tugevam ikka. Teatud määral annab ikka tasakaalustada ka. Tee triitsale ja biitsale näiteks ühe käega harjutusi, ajapikku aitab see veidi võrdsemana käed hoida.
×