KaisakeM

Moderaatorid
 • Sisu loend

  502
 • Liitus

 • Viimati külastanud

 • Days Won

  5

KaisakeM last won the day on January 24 2016

KaisakeM had the most liked content!

Kogukonna Reputatsioon

30 Jagab matsu

KaisakeM

 • Tase
  Fitness.ee
 • Sünnipäev 22.02.1990

Profile Information

 • Gender
  Female

Viimase Profiili Külastajad

6 432 profile views
 1. Oleg, üks väga mõnus ja teistmoodi blogi siin, hea kohe lugeda ja sirvida, keep going
 2. Edu kõikidele võistlejatele, koguge kogemusi ja nautige võistlust!
 3. Vinge! Oled ikka usinalt tubli olnud ja selg on tõesti väga ilus nagu laudauks
 4. Nüüd ka üleval kõik tulemused, nendega saab tutvuda SIIN! Meie ainuke naisvõistleja on pandud kahjuks miskipärast Leedu võistlejaks, loodetavasti see viga parandatakse
 5. Kogu tulemustega tabelit veel üleval pole, kuid absoluuted võitjad on toodud välja. Vasak käsi: 1. Vladislavs Krasovskis - Latvija 2. Raimonds Antonovičs - Latvija 3. Raimonds Liepiņš - Latvija Parem käsi: 1. Donatas Krikščiūnas- Lietuva 2. Raimonds Antonovičs - Latvija 3. Vladislavs Krasovskis - Latvija Siin enamus Läti seltskonnast koos ka, kõikide võsitlejatega koos kahjuks pilti lõpus ei saanudki, kõik olid juba laiali jooksnud.
 6. Tänud Oli väga põnev jälgida ja ütleme nii, et kui 2 kõva kivi ikka laual suruma said, no siis terve saal elas täiel rinnal kaasa Ei andnud ju kumbki alla. Igatahes tase on siin Lätis kõva, seega tasub eestlastel kogeda ka välisvõistlusi, hoopis teised mehed/naised vastas tehnika, kavaluse ja jõuga. Proovin saada korraldajatelt ka lõplikud tulemused, sest hetkel neid pole veel ei kodulehel ega ka FB lehel üleval. Korraldajetele suur kummardus ja kniks, sest võistlus ise oli sujuvalt plaani ja programmi järgi paika pandud ja sujus väga hästi. Vasaku ja parema käe matšid kõikides kategooriates v.a open toimusid paralleelselt 3 laua taga ning tänu sellele ei veninud võistlus öistele tundidele. Open kategooriad (parem ja vasak) toimusid siiski ühe laua taga, et kõik maksimaalselt saaksid kaasa elada ja, et need kõige paremad võistlejad välja selgitada. Autasustasime läks samuti üsna kiirelt, esikolmikud said nii karika, medali, diplomi kui ka kingituse sponsoritelt, seega igati kenasti autasustatud Kes nüüd näiteks jälgis või on jälginud käesurumissport ja võistlusi ning sooviks ka ise antud alaga algust teha, siis tasub võtta Eesti käesurujate klubiga ühendust. Nendega saab ühendust jälgides ja kirjutades neile FaceBooki või uurida kodulehte www.armwrestling.ee või võib kirjutada e-mailile info@armwrestling.ee. Lisaks info, et igal pühapäeval toimuvad klubil ühised käesurumistrennid, järgmine pühapäev (19.02) tuleb neil treening HC GYM-is, tasuda talub vaid spordiklubi sissepääsu tasu ja saabki ühiselt käesurujatega trenni teha. Niiet, kel huvi, võtke julgelt ühendust
 7. Toomasel 8. koht, Marilynil 2. koht, Erikul 2. koht
 8. Autasustamine Naised +65kg Marilynil 2. koht Erik -70kg kategoorias 2. koht juhhuuu!! Ja muid autasusatmise pilte
 9. Kõik tulemused peaksid ilmuma ka Läti käesurujate FB lehele
 10. Open kategooria, parem käsi, loomad lahti lastud Nagu ikka, juhivad Krasovkis, Antonovics, Liepins, võitis Kriksciunas!
 11. Kohalik sporditoimetus teeb neil ka otse-eetrit sportacentrs.com
 12. Parema käega matšid peal, saab jälgida ka otse LIVE-st
 13. Vasaku käe matšide parimad koos surumas (Krasovkis, Antonovics), Krasovkis võitis!
 14. Erinevad kaalukategooriad läbi võisteldud, meie omad pidid paljudele alla vanduma, ega mis siin öelda, tase on tugev. Praegu läks peale Open kategooria Paremal võistlemas samuti üks favoriite K. Gravis Siin võistlemas Morkunas ja kõikidele Eesti käesurujatele juba tuttav tegija R. Antonovics, kes on ka meil Eestis võistlemas käinud.
 15. Ühed võistluste favoriidid, väga tugevad ja hea tehnikaga, P. Morkunas (arvatakse, et päris "puhast" mängu poiss siiski ei tee) ja R. Liepins.