Jump to content

victoralpha1980

Kasutajad
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About victoralpha1980

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday August 17

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  On the move
 • Interests
  Military, a lot of interests.
 1. Ei suuda ise ära otsustada, aidake palun!

  Tere! Ise muidu käin kolm korda jooksmas, ülejäänud päevad jõusaalis, üks päev siiski puhkamiseks, vahel ka kaks kui keha seda tahab. Siiamaani on jooksmine ainult kasuks tulnud. Seega jookse, aga jookse, tervis ja võhm tulevad nagu naksti.
 2. Kõik on mõtlemises kinni.

 3. Kaalulangetamine ning füüsilise vormi parandamine.

  Väikene tagaside siis ka soovitatule. Füüsiline vorm on kõvasti paranenud, kaalunud ennast ei ole. Füüsilise vormi paranemine räägib seda, et varem kui pidi jooksma näit 6 kilomeetrit, siis olin juba 3,2 kilda peal "sodi", siis nüüd rahulikus tempos jõuan 6 kilomeetrit vabalt joosta. Jõusaalis tavaliselt on mul istudes hantlid 12 kg ja seistes 6 kg. Seeriad teen 3 x 15.
 4. Kaalulangetamine ning füüsilise vormi parandamine.

  Hei! Kuna taheti teada minu pikkus, siis tegu on 180cm mehega. Tekkis üks küsimus, nimelt milline on mõttekam variant: 1) teha kõik seeriad per harjutus 2) teha iga harjutuse kohta üks seeria(ehk kogu aeg näiteks hantlid seistes 1X12 ja siis järgmine jalapress 40kg 1x10). Koormustest mille ma viimati tegin, KAKis(arstlikus komisjonis, et saada tegevteenistusse) oli korras. Tänud ette juba vastuste eest.
 5. Tere kõik see pere! Nimelt on minul paar küsimust seoses kaalulangemisega ning samal ajal füüsilise vormi parandamisega. Soov on võtta 10 kilo alla ja olla paremas vormis. Olen teinud härra Kiivikasse koostatud algate aja kava juba kuu aega(intervallidega 2x nädalas). Minu küsimus seisneb selles, et kas peab midagi lisama selle kavale ja kuidas saaks kaalu langetada efektiivsemalt samal aja trenni tehes. Kuidas muuta toitumist, et saavutatu ikka püsima jääks ? Kaalulangemise põhjuseks seisneb soov parem välja ning töö tõttu( nimelt olen elukutseline kaitseväelane). Teadmiseks viimasel kaalumisel, mis oli umbes kuu aega tagasi näitas kaal mulle 95 kg. Ideaalis tahaks saada kaalu 80-85 kg peale. Vanuseks mul siis 21 eluaastat. Antake andeks mulle selline küsimuste stiil, sest olen suht uus selles valdkonnas ega ei tea eriti midagi. Parimat soovides, victoralpha1980
 6. Treeningpäevik.

  Ise olen viimasel kasutama hakkan just Trennihundi poolt pakutavat trennipäevikut. Meeldib see rakendus, saab mobliilist ka kohe asja kirja panna, näiteks ei pea ootama koduni, et veebis kirja panna, selleks ajaks juba pooled asja meelest pühitud. Aga soovitan. Tegu lihtsa süsteemiga.
 7. Kui tihti peaks trennis käima

  Tere jälle! Vahel olen pidanud oma sõnu sööma. Seega koosneb minu trenn nüüd 2-3 korrast nädalas jõusaalis rassimisest ja ülejäänud nädalapäevad jooks, pumbad ja istesse tõusudest. Siiski ühe päeva jätan taastumiseks.
 8. Fitness teeb naise seksikaks - tänases Arteris

  Tere päevast! Minu jaoks on on oluline, et naine hoiab vormis. Aga see teeb teda seksikaks, et ta ikka viitsib trenniga mässata. Aga väga seda ei poolda, et seda meedias pasundatakse, et fitness on sex värk, aga samas vaja reklaami teha. Aga naistele olge ikka tublid ja keep up the good work and be sexy.
×