Jump to content

katis

Kasutajad
 • Sisu loend

  26
 • Liitus

 • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

katis

 • Tase
  Algaja
 • Sünnipäev 27.09.1985

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Female

Viimase Profiili Külastajad

3 228 profile views
 1. M: 2x 15kg hantlid

  müüdud
 2. M: 2x 15kg hantlid

  On saadaval
 3. Müüa hantlite komplekt. Kumbki hantel 15kg. Hinnasoov kokku 55eur. Tallinnas.
 4. M: BodyFitnessi bikiinid

  Tallinna piires saan tuua proovida
 5. Müüa paar korda kasutuses olnud naiste jõusaalikindad firmalt Schiek. Hind 20eur. " Kinnastel on geelpadjad lisamugavuseks ja patenteeritud "uimed" mugavaks eemaldamiseks. Kindad on pestavad. " Suuruste tabel http://ee.bodybuilding.com/store/sck/women.html Suurus XS Triple Fitness puuviljamaitseline valgupulber 1kg pakend (Paar kulpi kasutatud, ei ole kahjuks minu maitsele) 10eur. Asjad asuvad Tallinnas. katisaviir@gmail.com
 6. Müüa bodyfitnessi bikiinid. Korvi suurus sobib B/C korvile, alumine osa sai tellitud S suuruse järgi. Kaasa võin anda tasuta ka kingad suurusele 38, need on aga eelmise omaniku grimmist määrdunud. Hinnasoov 75eur, asuvad Tallinnas katisaviir@gmail.com
 7. Müüa vähe kasutatud Saucony Triump Iso jooksutossud. Kasutatud väga vähe, kahjuks enda jalale ei sobi. Ostetud Jooksueksperdist. Hind 75eur, asuvad Tallinnas. Suurus 39.
 8. Ma olen elu aeg külmatundlik olnud. Praeguste ilmadega juba külmetan nagu segane. Olen ma külmakartlik olnud 20kg, olen külmakartlik 20kg vähem kaaludes, sealjuures norm rasva% omades. Riietus on selline, mis kirjade järgi kannatab kuni -32 kraadi külma jnejnejne. Pole leidnud riietust, mis hoiaks korralikult soojas. Isegi suvel võivad käed jalad külmad olla
 9. Riga Pearl 2014 - õnnitlused võitjatele!

  Magasin bodyfitnessi kategooria tulemuse maha. Kuidas Reelel läks?
 10. See palavus juba tapab...

  Ma usun, et siin süüdi üleliigsed kilod. Ise käisin ka +27 kraadiga näiteks rulluisutamas, isegi ei kurda mitte. Naudin sooja, sest seda meil niigi väga vähe ja kui just umbse bussiga sõitma ei pea, kus on sees 50 kraadi, higihais ja 0 õhuraasu, siis on kõik suurepärane.
 11. Personaaltreener

  Ja kuidas kontakteeruda Teie liiduga?
 12. Ei vaata kunangi ühtegi ülekaalulist halva pilguga. Kui jääb silm pidama, siis vaid selle pärast, et pigem kaasa elada ja olla nende üle uhked Ja kui kellegi teise peal silm pidama jääb, siis ikka ka harjutuse enda ja tehnika pärast kuna endal veel pole ka asjad 100% paigas. Alati on, mida õppida. Endal oli ka algul selline tunne, et appi appi. Eriti, kui esimest korda läksin vabade raskuste alasse. Seest oli nii õõnes, sest kartsin täiega, et keegi mõtleb midagi halvustavalt, ütleb äkki midagi halba ja üleüldse olen koba kuubis ja kukutan endale kangi pähe ja hantlid teiste varvastele. Õudusmõtted teoks ei saanud ja mul pole kunagi olnud aegagi vahtida, kas keegi vahib, mida ma teen või mõelda, et oh, mida nood küll arvata võivad. Kõrvaklapid peas, muusika üürgab, oma siht ja eesmärk olemas ja trenn alaku. Kogu muu maailm ümbert kaob.
 13. Jõusaali tolad...

  Ma kohtasin täna siis seda tola, kes teistel raskuseid ära virutab. Jalapressil harjutust tehes, puhkepausi ajal (istusin masinal edasi) , pani üks mult ketta pihta. Sama raskus oli täiesti saadaval vabana veel. Vaatasin korraks kõrvale ja hops, ketas oli läinud Ei saa aru, miks nii tehti, aga ju oli vajalik. Hea veel, et harjutuse ajal ära ei võtnud.
 14. Fourstar proteiin?

  Mul endal see maasika oma. Ma muid pulbreid pole muidugi eriti proovinud, aga selle juures häirib see magusaine, mis sinna sisse pandud. Pole minu jaoks see maitse Aga eks pead proovima, maitsed ju nii erinevad.
×