Jump to content

Eleri

Fitness.ee
  • Sisu loend

    781
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    18

Eleri viimane päevavõit oli September 24 2017

Eleri's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

146 Kõrvad kikki - tark mees räägib

Eleri

  • Tase
    Tegija
  • Sünnipäev 02.11.1992

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female

Viimase Profiili Külastajad

9 198 profile views
  1. Regamine on täies hoos ja võistlejad homseks valmis
  2. Fitnie Academy Galinta Cup 2018

    Kulturism -90kg Raigo Kuusnõmm 3. koht Ott Kiivikas 1. koht Fitmodell open Julia Smoli 5. koht Olga Žibanova 3. koht Julia Korotõtš 2. koht Bodyfitness Ketlin Tagamets 4. koht
  3. Klassikalise kulturismi vabakavad Klassikalise kulturismi võrdlused Kulturism juuniorid + klassikaline kulturism absoluut Rannafitness absoluut Bikiinifitness absoluut
  4. Laste võistlustest mõned pildid Pärnu Postimehest https://parnu.postimees.ee/4470865/galerii-kulturismivoistlused-parnus-algasid-lastefitnessiga?gallery=122617&image=7781569
  5. Tasapisi ka pilte: Siim Kinnas on esimesed pildid üles laadinud, varsti tuleb lisa Timo Majuri pildid siit: Ja siit:
  6. Enne kui ametlikud protokollid tulevad, siis esikolmikud Laste fitness -9 1. Lyneth Hirvela 2. Milana Knõsheva 3. Heidi Voor-Voort Laste fitness 11 1. Anastasia Ussova 2. Marleen Ruusmaa 3. Nora-Lise Maksing Laste fitness 12 1. Annika Absalon 2. Kadri Eskor 3. Lisandra Aaslaid Laste fitness 13-14 1. Eva-Lotta Akkermann 2. Sofia Zapalova 3. Lisat Antsmaa Bikiiniftness noored/juuniorid 1. Kertu Roose 2. Regina Hiiet 3. Erika Lobova Bikiinifitness -163cm 1. Kai Tammsaar 2. Anita Stalmatskaja 3. Relika Merilai Bikiinifitness -169cm 1. Kristel Mikkus 2. Maris Jõks 3. Elli Valla Bikiinifitness +169cm 1. Merli Oago 2. Liina Laur 3. Diana Teor Bodyfitness 1. Anneli Volkov 2. Ketlin Tagamets 3. Kristin Rammus Rannafitness juuniorid 1. Joakim Ungerson 2. Ivar Veskus 3. Rasmus Klaos Rannafitness mehed 1. Pavel Babtsenko 2. Allar Pedak 3. Valentin Ivin Kulturism juuniorid 1. Chris Leppik 2. Matis Vunk 3. Janis Krupins Klassikaline kulturism 1. Sten Märtin 2. Venno Kornak 3. Jürgen Laas Kulturism absoluut 1. Sten Märtin Rannafitness absoluut 1. Joakim Ungerson Bikiinifitness absoluut 1. Merli Oago
  7. World Fitness Championships 2017

    Mariliis Mia Topp -162cm esimeses väljakutses ehk finaalis ☺️
  8. Osa koondisest on kodumaal. Oleme tehtud töö üle niiiiiii uhked
  9. Eesti fänne näitab ülekandest kohati sama palju nagu võistlejaid Ja finaalivõrdlused
×